No jak kdy treba tuto nedeli jen cca 7hod
Dnes nic
Zitra asi taky nic
Ale pak jsou dny kdy kopnem do vrtule jako minule PO a hned po pulnoci jedem na letiste do prahy a to hned na dvakrat tak ze od cca 0,30 do cca 10,30???
A podobne se opakuje sice uz dnes prilezitostne ale treba dvakrat do tydne.
A seriove auto vypada to je skutecne pravda ale jen vypada
Neni zadne velke tabu ze se ted pustime /snad jeste letos / do "jeste lepsiho" audia v soucasne dobe jsou v serii z audia jen propojovaci kabliky
No a doma mame sice na dnesni dobu uz hodne starou sestavu nic mene kvalitou stale na dobre urovni - puvodne domaci "kino" jen zaklad za cca 70 tis nepocitam sluchatka + zesilovac 10tis a muzeme pokracovat .....
Ale to sem asi nepatri prijem FM tedy VKV neni pro HiFi zrovna ideal .....