-
Počet příspěvků
3 870 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
1
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Lihous
-
Prave jsem se vratil z venku "fuj v prosinci a skoro snad uz i mrzne" Tocil jsem "ohnostroj pro deti - takova dlouhodobejsi tradice u nas v Dobrusce - vzdy ale dokazi prekvapit a ikdyz si kameru v predstihu nejak "naladim" Pokazde v akci musim "improvizovat" .....
-
Treba pomuze oznacit dany mail "Neni Spam" nabizi to treba Seznam.cz ale zda to funguje netusim. Je fakt ze se do "Hromadnych i Spamu" min jednou dene koukam - a pada tam nekdy neuveritelne.
-
Dnes dopoledne prakticka zkouska = to co jsem predpokladal se i stalo. Dobruska Opocno Semechnice Nove Mesto n.Metuji Slavonov .... Nenaladil jsem nic - ale pisu prijem byl jen na dve nalepovaci anteny ktere funguji s dobrym signalem. Co se detekovalo byl MUX na 5D i 12C ale nehralo nic. Za predpokladu ze C.Hora funguje s plnym vykonem - coz pochybuju mame dve tri moznosti proc nam to nejde. Prvni je mala citlivost adaptru - ve svete asi nepredpokladaji specifikum nasi zvlnene krajiny s min.vykonem vysilace!!! Druha moznost skutecne k nicemu anteny a dira do strechy bude min.pro kvalitni prijem - nekolikrat odzkouseno s magnetkou. Treti je smerovani signalu ktery dle posledni aktualizovane mapy neni pro nasi oblast prizniva a jsme jakoby ve stinu - proc se muzeme zase jen dohadovat. Uvidime az budu v praci a tam se bude moci porovnat signal s produkci Skody venku ale predevsi na hale uvnitr. Jena z reakci na jednom foru CRa https://www.lupa.cz/aktuality/cesky-rozhlas-spustil-dalsi-dab-vysilace-dokryl-treba-severni-cechy-nebo-cast-dalnicni-site/ " Abych řekl pravdu, čekal jsem, že to bude mít větší "páru". Příjem z Černé hory v porovnání z muxem Teleko (odtamtéž) je sice lepší, ale rozdíl není až tolik markantní, jak by se dalo čekat. Ne že by desetinásobek výkonu byl všespasitelný, ale sliboval jsem si víc od vysílání do pořádného anténního systému na objektu ČRa (nevím, co tam mají). Jinak testováno v Litomyšli cca 100 km jižně od Černé hory na balkonu v paneláku v 7.patře "
-
Tady jsou videa . Tentokrat uz z mobilu patlaciho Z auta kolem 13hod a z radia pred chvilkou v patre jen na spunty tedy coby antena. VID_20181228_130259[1].avi VID_20181228_193607[1].avi
-
Doma v patre na kapesni radiu se me naladi ale prijde me ze nejedou na plny vykon 12C Teleco na 5D ma podobny signal a psano maji 1kW ?? Nechame se prekvapit ale snad se uz konecne dockame ....
-
Prozatim mam v garazi pod plechovou strechou nulu ale pred restartem tuneru se cast stanic ukazala ale sila signalu byla taky nula. V mape to maji od ledna 2019 a na te presnejsi neni nic - nechame se prekvapit ..... Diky za povzbuzujici info.
-
No diky vcerejsi indispozici vecer / skriplej nerv ci zacinajici led.kolika / jsem dnes doma jinak kamaradi me pod stromecek poridili to co "nenavidim" patlaci mobil .... No uvidime ale je na dve sim sice male kouknu po nejakem predplacenem netu a uvidime - mozna me pak uz nebude az tak moc zajimat DAB+ ale zustanu jak uz nekde vise zaznelo u NET Radii .... Ale praxe jak to basti data jak je to stabilni ... netusim Urcite nezanevru na alternativu DAB+ ale ale ale - podobne dopadne mnou nechtena - placena platforna net TV to slavne SD - ultra kdy na nekterych kanalech viditelne obraz kostickuje me uz "neba" ani v kuchyni pro vareni ..... Uvidime treba zmenim a posuneme se dal a jeste driv nez vymenime auto ....
-
Mozna by nebylo od veci pokud je to jednoduche na zrizeni udelat anketu / hlasovani komu to kam prislo .... Me to prislo jak jsem psal do DORUCENYCH a stacilo jen proklikat vcetne zaplaceni a hotovo - karticku sice jeste nemam ale penize jsou asi na ucte klubu a o to jde.
-
No me se vcera povedlo neco co bych radeji vratil - napad byl poprat jedne osobe osobne - no doslo nakonec na SMS a pohadali jsme se fakt jako tydyti - nemusime se ale kdyz jsou ty vanoce - no zadarilo se to zazdit jeste vic nez to bylo.... Asi pockam na dalsi smskovani na dalsi rok
-
Peugeot 406 break nefunguje kurenie na nohy
Lihous odpověděl/a v tématu od Marone v sekci Peugeot 406
Schema nemam ...,zeptam se na panelu nepomuze pridat na teplote treba na + 26 ??? -
Peugeot 406 break nefunguje kurenie na nohy
Lihous odpověděl/a v tématu od Marone v sekci Peugeot 406
Pokud zavreme vsechny vydechy na palubce a na panelu dame "jen dolu" fouka jaky vzduch ??? Pokud studeny bude asi problem nekde na klapkach a nebo samotnem servu ?? Jinak ja si tuhle dal asi 600km venku cca 0°C jak mam na fotce a vzadu na teplomeru stale kolem +24°C .... Ale je fakt ze vic "topi" do palubky nez pro nohy a zadni spodni vydech je teplejsi nez predni primo pod palubkou. -
Konecne jsem se dostal na zahrade k nadrzi kterou jsem musel nejak vypustit - a konecne si poridime novou hadici tato "provizorni ze trech kousku" slouzila neuveritelnych 12roku.
-
JJ taky to mame za sebou ..... smutne ale je to proste tak. Jeden odejde druhy prijde - proste zivot na tvrdo bez nejake paradicky. Hloupe napsano ale je to tvrda realita!!
-
Pravda i na nasem to pribejva jako houby po desti .... Bohuzel.
-
Tak nakonec vse spatne je pro neco dobre. Instalace je doma i v PC - skoda jen prace se strihem - tedy dan za hloupost. Tak ze znova a lepe. Cesta super. Kafe nakonec nebylo tak alespon par fotek z prapra mobilu
-
Proc ...? Tot otazka ale v minulosti nasel nejaky bordel co zpomaloval Pc ted to bylo podobne koncem rijna po nejake aktualizaci se notas vice mene nespustil a rychlost byla mensi nez snek. Kolega si notas odnesl pry v nem smazal posledni aktualizaci a notas zase bezel jak ma. Pak z niceho nic opet KO tak prisel na radu Eset on-line a zase OK A posledni popsana vec byla zase stejna prislo me ze to jede pomalu tak jsem spustil opet Eset on-line no a ten nam notas vycistil k neuvereni. Nic mene program nebyl "ilegal" jen to byla starsi volna verze kdy jeste vydavatel nelpel na kazdem centiku a to co drive bylo pro HOME je dnes uz slusne placene / cca 40 dolaru / plna verze drive cca 60 dnes ve sleve 99 dolaru jinak tusim 120??? Ne neni to zadna likvidacni cena to ne - ale proc ??? A jak jsem uz napsal jedna moznost byla a ta byla jen dokoncit nic vic .... Instalaci dnes privezu od kolegu bud v MB nebo DC jedeme na stejnem strihovem zakladu - ponauceni NIC nenechavat na discich pripojenych k "siti" vse mit mimo tam se "braska slidici po vsem proste nedostane" Ja vim je to paranoidni ale asi v tomto pripade genialne jednoduche a pokud se zase smaze bude zaloha vcetne "projektu" nekde v klidu mimo jen se dohraji zpatky a ztratabude max jen cas nez se to nahraje. Jinak neni to prvni problem pred casem CCleaner udelal taky ze zcela funkcniho Pc zcela nefunkcni ale splnil svou povest "docista vycistil pocitac" pak pomohla nova instalace systemu a taky jsme byly prvni pry to neni mozne - JE u nas jo. Jedu se projet Trutnov Velichovky Lazne Bohdanec Mlada Boleslav Ceska Lipa Decin - tam bude kava na Labske strani a hotel Belveder pokud bude otevreno a zpatky Usti Praha opet Mlada Boleslav a domuuuu ..... Mejte pekny den ....
-
Juuuj to jako ze by se rozjelo to co uz asi 10roku testujeme a bylo by konecne pouzitelne ve velke casti CZ tedy DAB+ ?? Skoro bych chtel napsat NEVERIM ... ale uz ted se tesim. FM me privadi ke stavu kdy mam chut radio vyskubnout z palubky a zahodit - dnes do Brna a z Brna nebyla snad zadna stanice bez sumu a neslo to poslouchat dele nez par km po naladeni jednim slovem KATASTROFA.Me to prijde ze jedu jen na kus dratu a ne na reguelni antenu/y a zesilovac. Vse jsme prosli nekolikrat a nikdo nanic neprisel. Stale stejne - spatne. Diky za info
-
Ano Eset on-line pustil jsem ho a sel jsem spat po nocni kdyz jsem se probudil byla tam jen jedna moznost "dokoncit" ci co to bylo ??? A bylo to - ani navrat do drivejsiho stavu se nezmenilo nic ..... Ja si zkusim sehnat stejnou instalaci zaloha bude na CD a notas ci pc bude bez netu - sice drazssi verze ale myslim si 200% jistota.
-
Kolegove prave ze mam W7 - ja to proste nechapu. Cileny utok na nas notas je hloupost na "entou" nejaka "infikace" spis taky velka nahoda ale proc kdyz je stale "volne" ke stazeni ..... ?? Je fakt ze nase verze byla oproti dnesni volne docela bohata - dnesni volna verze nedokaze temer nic. Ale i toto je fuk me jde ze to smazalo veskere projekty vcetne programu samotneho ....???Proste klasika prace za 3/4 rpku v .....
-
@Fruktis Rad bych ale bod obnovy nic nepredelal - mam proste smuuulu a do budoucna bude jedno PC nebo NOTAS jen na strihani bez pripojeni na net. A zalohy instalacek vseho budu zase delat dal na CD DVD pripadne USB Proste klasika po staru - svet pripojeny na sit je nadherny a je to uzasna vec ale pokud nastane toto tak to opravdu prijemne neni!!
-
Polozim si otazku Co budu dnes delat. A odpoved bude - hledat strh.program vcera komplet smazany Nod32 on-line - trosku to nechapu ale vse kolem tohoto programu je fuc vcetne rozstrihanych veci za cca 3/4 roku. Dle kolegu jsem prvni komu se to timto programem podarilo vycistit Program vzal cert sice nova verze je silena a vice mene je uz placena ale me se.... no proste stve ze je prace fuc a predstava ze budu zase strihat znova .... Tolik vina uz snad nedokazu do sebe dostat ...! "Miluju" pocitace.
-
Ano my jsme prekvapeni ze v prosinci mame led snih .... a ikdyz ma auto mnoho veci v podobe asistentu tak "fyzika" najednou jako by byla tabu .... Docela by me zajimalo kolik lidi by se dnes rozjelo - ne jinak nastartovalo a pak se mozna rozjelo treba se starou "stovkou" - myslim si ze i ja bych mel probelm na zacaku "se syticem" ....
-
Po delsi dobe pred uvazovanou vymenou komplet brzd a vse kolem nich.Tedy kotouce desticky hadicky trmeny - bohuzel zase serie neb starsi Bremba spis nejsou a nove nejsou skladem. Pro starsi Bremba jsem uz psal proc spis EE. No "posilovac a hlavni valec" jeste nechame. Na testu brzd jsem vycetl z grafu jen jednu vec a tim bylo "pripojenim" zadnich brzd o "chvilku" dele nez prednich. A je pravdou ze pri lehkem pribrzdeni zadek citit neni - o dobrzdeni nemluve. Co me ale prekvapilo ted kdyz nam zacalo lehce mrznout je fakt ze nam auto celkem "dobre" brzdi - napada me a timto se obracim i na vas nemuze byt pricina v privodnich hadickach ....? Ma nekdo s timto zkusenosti....? Diky za jakou koliv informaci.
-
Dnes nic zajimaveho ale vcera ..... pro tentokrat nechavam video v plnem "zneni" a ADMINE promin za zaver ale jinak to proste neslo. Sam moc dobre vim jak jsou dlouhe vteriny kdyz cekam prave na tento vuz. Sanitka Solnice.avi
-
Hmm pekne cislo ....!