Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No a pred chvilkou jsem si zavzpominal jak se drive pralo Ta nase snad 20leta pracka sice hucela skripala ale prala ale najednou skrip krup buch bac a bylo to ... Tak ze vypustit vodu a uraa do vany machat nastesti jen Pak vyhrabat prastarou zdimacku a uraa propadl jsem se do roku snad 1978 mozna jeste dal No uz je to hotove povesene ale obdivuji tu drinu pred pul stoletim ... Zensky smekam ... A ted nastava otazka co poridit ..... ? Mozna se do ni podivam ono neni az tak co ztratit bud vymenime lozisko/a a pojede dal a nebo a to verim ze nastane poridime jinou a tato pojede na posledni cestu do sberneho dvoru.
  2. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Péťa Nastesti je v Novaci STK hned vedle nadrazi Jinak jsou tam "vyhlaseni svou peclivosti" a divim se ze tam jeste hromada lidi vubec jezdi.A to byla pomerne rozumna STK - bohuzel doba se zmenila . ... . . .... .. .. . .. Auto mame v pohode i bez "spratelene stk" a mechanik co si to resi vzdy dostane za cas straveny a samotna STK tez - "kazdy si rad zajde na veceri" a muzete me kamenovat - jsou to jen a jen lidi,stejne jako mestaci ... "republikov" Tak ze s tim nejak problem tez nemam .... Naopak davam to adresne A v tom je rozdil ....
  3. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dopoledne jsem musel do kramu - no v Novaci celkem klid ale nabadani lidi aby dodrzovali zkladni "hygienu" i v marketech to je skutecne uz na zamysleni...., docela by me zajimalo co by nastalo kdyby nastal skutecne nejaky problem - uz ted si pripadam jako ve valecne zone. Jaromer Lidl celkem taky klidek spis lidi co jen jezdi po obchode a nevedi co do kosiku dati Konecne jsem zase natankoval v Pl co tankuji tady tak nam spotreba v prumeru vyskocila o 0,5-1l na cca 3 plne nadrze tak se spis tesim co se zase pedelalo ..... Co potesilo pri prekroceni hranic prislo varovani ohledne "coronaviru" na strankach v PL. Prislo to prakticky okamzite. Od nas prislo varovani az po cca 3hod kdyz jsem uz byl davno doma ale bylo to psano pro ty co se vraci z Italie tak ze rychlost asi jde akceptovat - pokud system toto zohlednuje. Tak ze tento infokanal nejak tak funguje coz je potesitelne a davam
  4. Ano kvalita audia na internetu je hodne o nicem ale budiz v aute dejme tomu nic mene RADIA.CZ v horsi kvalite vecerni jezdeni radia Humor cca 390Mb za cca 6hodin. Pokud jedu v lepsi kvalite na stejne apce bezne jsem byl za den jezdeni cca 1Gb a vic ... To stale opakuji. Kdo ma neomezena data za cca 400 a mene Ok tam to neresim A podstatnejsi je vystup co zrovna mobil dokaze do radia poslat to zpracovat a poslat do repro. ANO kvalita a kvalita jsou tady hodne rozdilne vlastnosti. Ale je pravda ze BT nemam nejak prozkoumane a prvni sejiti se s timto systemem jsou BT sluchatka kde jsem "slysel rozdil" mezi LQ a HQ tak ze treba to bude lepsi nez klasicky "3,5mm JACK Na cem poslouchame doma jsem uz taky nekolikrat zminil. A k FM bohuzel doslo k snizeni snad vseho tak ze kde neni dobry signal je to skutecne pro hodne nenarocneho posluchace - ANO a je treba rici ze mnohdy OG system toto uspesne zastira a tvari se jako ze je vse Ok. A DAB+ pokud se posloucha v prihranici - DOPORUCUJI nemecko tak tam je celkem hned videt / slyset rozdil v dat.toku .... Kde v D je vse takove stavnatejsi a u nas v CZ spis takove zastrene. A nemusi to byt zrovna High-End sestava ... Ale nejvetsi problem az pruser je nabidka - pokud na FM jede Impuls v mono a nikomu to nevadi naopak je stastny ze to "nesumiii" pak si rikam pokud je pecka coby reproduktorek na MT jako top neni se o cem bavit I v te Praze je dostatek stanic ktere zaujmou ale u nas na vychode cech je to co je a paradox navic ze "pokryti signalem" 10x mensim do vykonu vysilace je lepsi ( 5D ) nez na kanale ( 12C ) a to je skoro VOSTUDA !!! OPRAVA: apka se NEjmenuje Radia.cz ale CZ RADIA ...
  5. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No myslim ze na sitich se sire hodne blbos... - dobra hlouposti ktere jsou 100% overeny a zaruceny.
  6. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Panikou zacina veskera destrukce A rika se ze - Nejhorsi je smrt vydesenim .... A po dratech ... no pokud na chripku pomuze tuna zasob .... Tak proc by v karantene nemohli vypnout elektriku To je logika tech co skupuji vse co se da koupit ... To bezny clovek nejak nedokaze pochopit.
  7. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    U nas se zda byt i nadale klid dopoledne Novac Penny sice plno ale nejak zvlast me neprislo ze by se lidicky "predzasobovali" Ja tam byl pro neco maleho klukum do prace / 15x Toffife / a spokojene jsem jel domu. Ale ma to i pozitivum vyproda se vse a bude zase neco malo cerstveho. A malicka vsuvka - sice bude pekne mit doma testoviny konzervy ale bez chleba to nepujde - tak ze koupit velky pult.mrazak a nakouprit i chleb do zasoby - ale pak co s tim kdyz vypnou elektriku .... honem koupime nejake "adregaty" ..... a co vareni ..... Mozna si lidi uvedomuji ze ten konzum muze rychle dojet na drobne zaskobrtnuti .....
  8. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No nebudu tady psat ze doma nejakou zasobu nemame nicmene u nas asi relativne klid Vcera v polsku naprosty klid - alespon tam kam jezdime. A v CZ si myslim ze lekem nad leky je SLIVOVICE kudy tece tudy leci - jen je smutne ze pokud uzivame jako leku nemuzeme ridit a mnoho toho delat coz je trosku problem
  9. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Péťa Taky jsme meli par ulic od nas tunera auta mel pekne vkusne upravena ale bez vyfuku - to snad nemelo ani svody A cim vic hluk tim vic sport - bylo jeho motto! Na druhou stranu parkrat se u nas ukazal MB190 v "uprave??" DTM netusim zda to nebylo OG a u nej me ten hluk proste nevadil - patrilo to k nemu. A jak zaznelo driv jsme delali bordel ...? Vylezl pan tata kazdemu strhl par facek a bylo to "umravnene" a nejake dalsi protesty naschval .... - slo se jinam. Dnes "bjeda kazdemu" jak prestane beeecet s davem ..... A povestny "SELSKY ROZUM" schvalne copak to je ...? Pekny den.
  10. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Vim ze to sem nepatri ale v tom nemecku se skutecne zblaznili !!! https://auto-mania.cz/nemecke-urady-vyrazne-zdrazily-pokuty-s-auty-se-uz-nesmi-nikdo-predvadet-a-zbytecne-turovat/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  11. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Kraliky namesti ...? Nebo Jablone ....? Neco me to pripomina
  12. Lihous

    W10 aktualizace

    Karantena nebyla proste byl cisty notas .... a ja na infarkt v rozpolozeni prohozeni notasu zavrenym oknem z prvniho patra. Ale to dokaze pochopit ten kdo to zazije jinak je to jen a jen humorna taskarice - a je fuk zda jsem na to klikl ja a tim to odstartoval a nebo si to udelal SW sam .... Proste tam bylo tehda H a co dal zacit zase a znovu strihat .... Nic urcite me to "nemine" a vse spatne bylo dobre mame zalohy a chovame se tak jak velky braska neocekava ze se budu chovat - no a odpojenou USB nesmaze CD neznici a mam ho tak co kazdy rozumny uzivatel Pro me dobra zprava ze z terenu tyto poplasne zpravy nejsou az tak pravdive a da se predpokladat ze to bude jako kdyz jsem s nechuti presedlal z XP na W7 ....
  13. Lihous

    W10 aktualizace

    Napisu to takhle - postavis si za 3/4 roku barak ktery mas uz vycemene zarizeny a prijde nejaka hodna pani a o vse za toho 3/4 roku prijdes v mziku. Nevis proc co bylo spatne proste za par mziku mas jen zelenou louku U nas to bylo nekolik projektu videa kde se postupne dostrihavalo a z chvilky na chvilku pri projizdeni tehda tusim NODem on-line vse co bylo k jednomu strihovemu programu ZMIZELO !! Urcite chci podstupovat tuto jiste dokonalou taskarici opet - mame vse v nekolika kopiich a projekty jsou v "trezoru" na neolika mediich a vzdy se nechava i predposledni a posledni strih. Ale predstava ze si vecer vypnu notas a rano mam vse zprehazene smazane a nebo na me kouka modra obrazovka - NEE diiiky Proto jsem se ptal protoze neni snad jedinna v posledni dobe aktualizace ktera by nemela problem. Me bohate staci aktualizace firefoxu a vysledky znate ted neco podobneho udelal matlaci foun kde "saumi6" stahla aktualizace a ja byl v prde ... no byl jsem rad ze mam v provozu Nokii 6220 Toz asi tak .... Nejsem nuklearni technik - spis "cholerik" A ze W7 skoncila OK ale stale jedou a ze budou masivni utoky no asi ano ale ty budou na vse co se pripoji k siti - i to jsem uz probiral koupit jiny stroj a nikdy ho nepripojit na sit jen na praci strihani .... A mit klid .... Urcite diky za reakce.
  14. Mozna zcela spatne ale zeptam se jsou W10 tak silene ....?? https://www.zive.cz/clanky/microsoft-upozornuje-aktualizace-windows-10-muze-rozbit-system-uzivatele-hlasi-i-mazani-souboru/sc-3-a-202494/default.aspx Mame W7 a nehodlam pdstupovat ze nejaky "emerican" bude rozhodovat zda jsou nase soubory dostatecne vhodne a nebo nevhodne .... Mam za sebou smazani komplet vseho kolem jednoho programu nanestesti vetsina veci sla obnovit a obejit prevelikeho brasku - a dnes ma smuuulu Ale ale ale .... Diky za cokoliv jako vzdy .... NO pokud me nebude kdokoliv omezovat hodlame fungovat na W7 - nicmene prijde doba kdy to proste dal s W7 nepujde a budeme muset prejit na W10
  15. Lihous

    TV vs mobilni prijem v aute

    Tak ze do ted osazene komponenty v autech od vyrobce jedno v jake znacce jsou vice mene od leta bezcenne.
  16. Zeptam se vzhledem k faktu ze se pomalu a jiste zdtraci signal DVB-T a meni se v DVB-T2 ktery je celkem "lzive" oznacovan jako HD ptam se ? Jake jsou moznosti uz v zabudovanem tuneru auta ....? Vestavbu jakou mame my neresim tady je jedinna moznost vymena samotneho tuneru. Podobne ne tom bude / budou karty v PC jedno zda vestavene a nebo jako USB pripojene - tam bude asi taky mozna jen vymena
  17. Opetovna zkouska DAB+ z Prahy do Hk a v celku uspesne - ANO oept bylo par hluchych mist ale ne nic co by vylozene vadilo a nebo vytacelo - v kontextu nalepovacich anten urcenych jen do "dobre pokryteho signalem uzemi" Dalsi bohuzel jen u sousedu mame novinku https://digital.rozhlas.cz/nemecka-komercni-radia-si-zajistila-datovou-kapacitu-v-celoplosnem-dab-8147788
  18. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Vcera odpoledne viz fotka ....
  19. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Vcera jsem si pri tankovani vyzvedl cenu - bohuzel + nekaje body z karty ale prekvapilo me ze i tak byl doplatek "pouze" 120zl z cca 380zl pri teto cene se jedna asi o nejaky "lepsi" model ...? Ano je tam i na tom nasem matlacim zarizeni slyset rozdil pri prijmu RADIA.CZ pro LQ a HQ celkove je poslech vyvazeny stereo je prekvapive celkem stereo ale schazi me na muj vkus trosku vzdusnejsi "stredy a vysky" ale nemel jsem moznost poslechu na necem co by se dalo oznacit za HI-FI Xaomi6 neresim jako HI-FI
  20. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Sawoy Dekuji nic mene me to resi problem s pripojenim ale neresi s prepnutim - a pokud nekdo nekdy vysvetloval cloveku ze na prepnuti se zmackne tento cudlik 2x "viii" ze pokazde pokud k tomuto kroku dojde je TV komplet rozstelovana a pripravena na opetovne naladeni Tak ze pro me komplikace - nanestesti DVD se pouziva malo a VHS uz vicemene vubec. Uvidime zkusime s tim zit a obrnit se trpelivosti - treba po roce to bude lepsi az dobre
  21. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    V kuchyni mame jeste dalsi A je fakt ze tam bude jen do doby nez doslouzi - coz muze byt za "chvilku" slouzi uz 4 - 5 rok A pak bude taky koupena nejaka "smart" a stale uvazujeme o net tv .... zatim peijimame z anteny - ale i ty jsou uz na hrane funguje nam STA od roku snad 96 ?? Trosku prekvapeni ze jeste funguje! Tak ze taky nas ceka rozhodnuti cim prijimat - pripadne kompelt GO.
  22. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dobra chtel bych servis trosku "lepsi" nez je bezny standart CZ - uznavam to
  23. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Sice chapu a rozumim tomu ale osazeni me neprijde jako extremni zatez financni Je to jen pro nas koncove zakazniky trosku komplikace. Jinak ma to SAT tuner WIFI tak ze ANO je to v pohode ale zustal jsem proste cucet stejne jako propojovaci kablik u set top boxu
  24. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Po hoodne dlouhem odkladani a zvazovani se koupila jina nova TV od Philipse rada tusim rada 5800 coz je celkem jedno ale co me docela zaskocilo je absence SCART konektoru. Je tam RCA ale nechce se me verit ze to pujde jen s jinym kabelem ..... ( Neee nekamenujte me ze jeste mame VHS DVD .... ) Dalsi zcela bezna vec koupe settopboxu OK ale neni zadny propojovaci kablik - neco jako nove auto bez volantu pripadne bez nadrze Pri ceste z Pardubic se zajelo nad Sobotku ale zrovna kdyz se vylezlo z auta zacalo prset tak ze asi dve tri fotky Trosek a uraa zase zpatky do sucha ....a domu. Jinak asi bezny volny den ....
  25. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dnes po ranu v 1,15 smer Praha letiste - cesta v pohode - snad jen cekani na odbaveni bylo dlouhe skoro dve hodiny ?? Nakonec vse Ok a odlet prez Frankurt do statu .... Cesta domu docela vesela prselo foukalo ale jet se dalo a zase me prekvapilo ze nikdo nejak nespechal. Vsichni do limitu v pohode. Odpoledne v praci a ted uz po sklence vina smer ..... Co me ale v praze zase dostalo byla cervena vlna na kazdem semaforu pekne brzdit k uplnemu zastaveni a dal se zase rozjet - ve ctyri rano kde nebylo nikoho - to je ekologie jako hrom - video asi nebude uz v zaznamu ale fakt toto je na zamysleni
×
×
  • Vytvořit...