-
Počet příspěvků
3 870 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
1
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Lihous
-
Odesel na navstevu a tu si privedepote zpatky
-
Diky diky jdu hledat otevrenou optiku v okoli
-
Tema rousky me zacinaji nahanet podmineny reflex zacit se bat Dnes po ranu si jdu do pekarny pro snidani a "uz cestou vidim jen zamlzena skla .... " s prupovidkou o tom jak me to se - stve pokracuji v ceste bryle odpocene nasazuji si je ... k tomu rukavice - vchazim do kramu "aaaa aaaaaa aaaaa vidim zase ...... " tak ze bryle dolu a cekam az se zase odmlzi / ano dnes u nas bylo -5°C tak ze z venku domu je to normalni jev / Nasazuju si bryle - mezitim samozrejme uz nastavena a nasazena rouska sjela tak ze nadech vydech a ..... ,ale to znate .... no cesta domu to bylo na stejno jen me nesvitilo slunicko do oci .... Jsem pro aby se kde co vymyslelo pak i dodrzovalo ale "sakra" dejte nam jako postizenym neco co FUNGUJE ja si to rad zaplatim - nehodlam si placat kde co na bryle abych vyhodil do kose pote cca 20tis a to jsem hodne u zeme a myslim si ze dnes by to stalo podstatne vice. Jinak pekny den vsem Prepadeni.mp4
-
Toz to neni zadna velka potvora prez ulici maji na baraku trosku vetsi soustroji - az budu na strese vyfotim - asi to je pripojene do verejne site ? Diky
-
Noo to vec a otazka - ja se treba doma branim plast. oknum kdyz mame devena a jsou Ok jen ted trosku vic volaji po naprave a natreni ne ze bych nemel na vyhozeni X-set tisic ale ze zavru starej barak a tim dostanu bonus v podobe plisne ... Ale proc toto pisu - pokud toto zarizeni cenu neresim ted momentalne utahne spotrebu baraku rekneme par hod po setmeni a rano pred rozednenim To je prez noc mrazak lednici a k tomu tv svetla atp pak treba Ok Pripadne pokud to utahne provoz byt v omezenem rezimu treba pri vypadku rekneme jednoho dne ok ale jinak ....? To bych radeji investoval do nejake vetsi "centraly" ... U nas to maji taky po strechach nekteri toho maji i vic nekdo mozna jen pulku ....?? O cem uvazujeme uz nekolik let jsou klasicke kolektory na vodu - prez leto asi bez "diskuze" a v zime proste elektrika Ale bohuzel jen uvazujeme. Urcite me zajimaji tato data v realnem provozu nikoliv jen z prospektu ....
-
Aaaha tak ze k tomu bude jeste nejake dalsi ne zrovna jednoduche zarizeni co to bude nejak ovladat ... Jaka je planovana navratnost nakladu ...
-
@Péťa K cemu je to dobre klidne SZ
-
Asi si pujdu uzivat vic toho svetla vecer kdyz uz zase mame ten "super" letni cas uz aby byl konec a vratilo se to k tomu co tady mame staleti .... Jinak odpoledne zase u PC s tim ze jsem hledal na Youtube nejaka videa veci kde delam casosber a neco malo jsem prekvapive nasel - napsal jsem autorum a uvidime zda prijde odpoved .... No kdyz neprijde tak ..... budou alespon "zmineny v zaveru"
-
@Milan+ Mozna zase spatna "dedukce" nic mene pokud budu potrebovat mam to v podstate suche hned z pracky - samozrejme ne treba "pletene vlnene veci" ... A hlavne opet pokud je komplet zaruka na 4roky a budeme vyuzivat treba jen do 1000 jako tomu bylo do ted a v poslednim tazeni stare pracky nam stacilo "i" 6-800ot tak si myslim ze by mohla vydrzet o poznani dele - mimochodem nekde jsem vycetl ze spotreba je vypocitavana z cca 220 prani za rok - a z toho vychazim .... Jak casto ji budeme "asi" vyuzivat se uz resilo ale bude to urcite mensi frekvence nez je "nejaka" norma - navic i v navodu je krom asi dvou programu doporuceno pri vetsim znecisteni pulka naplne .... Pak si tak v duchu rikam Ok ma to logiku ale co budou delat ti co maji napln na 5kg .... ?? A na rozdil od nas kdy jsme jen dva maji celou rodinu ....?? Ale to je otazka spis pro neznejsi cast naseho zivocisneho rodu - / to zase budu reakce / Dle meho - zadani toto prislo jako vitez ted v teto dobe - uvidime jak dlouho ....
-
U nas to bylo dnes takove jake bylo ...., koupil jsem gimbal s tim ze je na ND no neodolal jsem - na nas ultrazoom nebude Navic avizovane poskozeni je skutecne poskozenim tak ze jsem tak trosku vyhodil 1tis Na druhou stranu nam prisla pracka v dnesnich dobach celkem dobry vykon - nakonec to vyhrala ROMO splnila zadani >7kg ma 8kg a otacky 1400 s tim ze je plna zaruka 4roky navic jsem volil model s klasickym motorem hluk neresim mame ji v "kotelne" ... Zdeseni prislo pri prvnim spusteni - stale napoustela uz me jimala hruza ze ten ne zrovna lehkej "kram" budeme zase stehovat - no pri spusteni asi na potrti si dala "rici" a muzeme si jen myslet ze bud to bylo schvalne a nebo spis byl jen ventil tak trosku zalehlej ... No jinak kůasika - skoro nuda - venku nadherne ale nejak se me nechce ani jit provetrat dron - tak ze stale jen a jen strihame to co se za rok natocilo
-
No vidim ze mam hodne omezeny rozhled a touto reci bych skoncil u cisla cca 10 ...... .
-
Ano "obchod" se strachem zname z daaaavneeee minulosti a nemam na mysli dobu nedavno minulou .... A proste funguje ... Kdyz to odlehcime "Jezte vejce jsou zdrava _ PROBOHA NEJEZTE VEJCE JSOU NEZDRAVA - po case klidne je jezte protoze jsou pro zdravicko potrebna ..... A ted s timto je to podobne na jedne strane ideal karantena operacniho salu a na druhem brehu jsou nazory je to vsechno jedno ---- ANO pravda bude zase nekde na pulce - ale to vsichni vime. Chovat se ohleduplne a za sve chovani nest svou odpovednost - to je podstata demokracie a ne stale dokola vymyslet "jak to obejit" a nejsem svatej - taky jsem uz byl mimo aniz bych to potreboval.
-
No nedivim se ze se zacinaji objevovat podobne veci - ANO byt zavreny v nejakem bytovem domu tak se fakt nedivim. Jsem "zviklej" prosedet v aute sam hodiny a hodiny zivotni styl mam jaky mam ale po cca trech nedelich me uz tez neba sedet u Pc - hledat zajimave veci a jen odepisovat "Pokud pockate mam 100% zajem ale ted to nejde ... " Znam par "prazaku - omlouvam se za toto osloveni" co odcestovali na chaty chalupu - dokonce jeden zustal doma a je "bez prace" aby se nemusel vracet do prahy .... Dovolena tez neni spasa ne kazdy ma stesti na nekolik tydnu navic. Na druhou stranu je to jen a jen o nas zda se tento stav udrzi ci ne - sam si myslim ze ne protoze ti co tim prosli ti to maji za sebou a ti co se "uzkostlive" chrani a OPET nedivim se jim MAJI NEJAKOU ODPOVEDNOST VUCI OKOLI ti ty to proste "asi" ceka ... Uvidime co nam vymysli ale muj tip je ze toto zustane min "prez Velkonoce" a pak .....?? A opakuji toto je stale jeste naprosto volny rezim oproti tomu co by byt mohlo .... Tak ze ted je jen jedno "Prezit ...." A jeste doplnim DALSI PRISPEVEK: https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/pro-chatare-se-zatim-nic-nemeni-odjet-na-vikend-mohou-40318091?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Ja jsem pro aby se podobne info sdelovalo na JEDNOM AUTORIZOVANEM WEBU
-
Kdyz to tak pozoruju tak zase napisu jen stale jedno "selsky rozum" a ten v CZ proste neni .... a nejen v CZ A je jedno kde ho budeme hledat zda ted ve skole nebo na ulici v lese ....??? Ja si sel do "ZASILKOVNY" pro balicek a mladik me povida / asi snad s nadsazkou / Aaa zase nejaky koronavirus --- opacil jsem Pokud je Estonsko v Cine tak jo ..... No zas a znovu - ted je nutne jen prezit a nic moc neresit to snad bude lepsi a lepsi
-
No plakat by se me chtelo ale nemam jine moznosti Opet jsem musel dotankovat nadrz sice tim co zdejsi trh oznacuje jako TOP nic mene cena je tak luxusni ze se ptam jak velke nadrze musi byt pod danou Benzinkou
-
Dnes se delo nic z hola nic - jen jsem dojel pro tekuty chleb .... nejaky drobny nakup jako je uzenina atp. Pak pri ceste protahl auto myckou - nevim kdo ale rano jsem mel auto od "popele" ktery nejak nesel "sfouknout" tak ze mycka ... Potesitelne bylo ze program za cca 270/280Kc byl v akci za 190Kc No a pak uz fofrem domu .... Opet se nam otevrela otazka "Jakou pracku" neb ta nase ma v haji krom lozisek i "osu" - asi to bude neco duleziteho kdyz se oprava neviplati .... A jeste jeden inteligentni odkaz na to jak aby se nemlzili bryle https://www.prozeny.cz/clanek/mlzi-se-vam-bryle-z-rousky-zkuste-tyhle-triky-63027?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=prozeny.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
-
@Davidak79 Po chodniku se nejezdi Pokud toto schazi .... A oba vime jak to myslme.
-
No ja jsem pro ale takto rychle se menici se veci me tez nenechavaji v klidu .... Ok jsem pro ale at to ma nejaky rad ... Ale jasne na toto se nemohl nejak kdy kdokoliv pripravit Jak stale pisu "Ted je priorita proste prezit" Me taky s-e-r-e rouska neb nic nevidim brat si rukavice je tak trosku uplne mimo nechodit po venku silena muka - "ALE" nedelam to jen pro sebe ....... !
-
Sva teleci leta v zacatcich "special" za 8Kčs samozrejme litr Krabicka cigaret tusim kolem 10Kčs / Petry - hnedy obal?? / Joo ale to bylo pred vic nez 30 lety
-
Dnesek trosku "hekticky" rano nakup mozna zase zmena casu pro duchodce ale sel jsem po 9hod. Pak prijela parta na vrbu - trosku ji orezat - bylo toho na dva nakladacky. Do toho prijel opravar na pracku - zkusime to pry opravit - tak uvidime co tam bude nebude ....? Ale hlavne kolik by to stalo ... Dvere se povedlo otevrit ale az po tridenim prostrikavanim zamku ... A pri te prilezitosti vse vysat vycistit proste "debordelizace"
-
No myslel jsem si to ... Ale dekuju
-
Je ale otazka zda by to dal je tez star snad 4 mozna 5let a nejak ho nesetrime A striha pomerne casto a hodne - sm se divim ze to dava system W7 a komec konec koncu i HDD ....
-
"Da se pretaktovat" neotebook ? Na Full HD strihani to funguje ale na 4K pri 30 snimcich ..... no jede to ale slava to neni ale pri 60snimcich je uz problem i s prehravanim A to jsem chtel vsechnu techniku vymenit prave na 4K/60snimku ... ale zatim pockam ( otazka je spis jako odlehceni )
-
U nas mame relativne klid taky jsem cekal az padne devata a pekarne pohoda snad jen jedna pani spechala tak silene moc ze se /pravem / ozvala ze ji predbhaji u pokladny .... Jinak naprosty klid jak na ulici tak v obchode. Zitra musim do sveta tak ze tam to bude treba "veselejsi" ale jak pisu lidi jsou u nas celkem rozumni
-
Tak dnes jsem zase prekvapen byl - vstal jsem casne-ji nez bezne normalni je. A ze si dojdu pro snidani a hle zase zmena ja muzu az od 9,00 pocitam ze zitra bude zase nejake prekvapko - jak ja "myluju" stale nejake zmeny Prez poledne jsem trosku procistil kvetinace skoro 1/4 popelnice toho je a kdyz jsem byl uz venku tak jen jako pokus na rychlo udela "piitko" pro ptacci je to jen tavnym lepidlem slepene - tak ze pocitam ze trvani bude nez prileti prvni ptacek .... Tavne lepidlo jsem nikdy nejak v lasce nemel jako montazni body snad ale jinak ee