Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Nebojim se ze jak zacmuchaji ze je trosku vetsi "vytoc" a ze bude zajem viz vcerejsi "obrat" tak hned se budou cinit ...... A chtel bych se "mylit"
  2. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Havlicek.Lukas Noo mam podobnych epizod za sebou tez a uz nekolikrat jsem si rikal ze snad byt ani hur nemuze - muze.... Hlavne to "nejak" prezit a verit ze bude lepe ale ted kdyz jsempred chvilkou videl nejake to prhlaseni vlady - tak si zcela nezrizene jdu otevrit neco po cem me bude "dobre" a zitra budu skutecne jen odpocivat. To je ta chvilka kdy si clovek rika "je to jako mozne" .....????!!! Tak ze preji pevne nervy a proste jen prezit ....
  3. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Noo me dnes dopoledne zastavil nejaky zoufalec rodu zenskeho - "a ze me neprileha rouska tam dole a ze je takhle uplne k nicemu" chvilku jsem koukal jako TELE a "premyslel" zda to neni nekdo ze znamych protoze ty chytre handry na ustech jsou jake jsou a nekoho poznat je taky LEVEL pro .....!!! Pak se vzpamatuju a odpovidam - mate pravdu gumicky jsou na prd ale dejte me jinou funkcni ja ted zadnou jinou nemam - preji pekny nicim neruseny den. A sel jsem si po svem - pravda ve vetru je to unikum ktery dostava tuto super vec do dalsi "dimenze" kdy me to 1000% netahne chodit kamkoliv ..... Navic jako alergik se vzdycky modlim abych nemel potrebu si "kejchnout" to by me snad ukamenovali - ta masaz je skutecne neskutecna - o klasicke ryme muzou poreferovat jini .... Ona se nejak v teto dobe nepta a zacne si teci z nosu Pratele jeste tak mesic a budeme dal nez to bylo pred X-desitkama let .... zacalo to na nejake siti kde vas bez nejake zabrany vyfoti a vystavuji na siti a bude to koncit timto ..... Abych to odlehcil navrhuji respirator prez nej nejkou rousku a pro jistotu omotat komplet hlavu potravinarskou folii ale bez direk "abych nikoho nenakazil" ..... " a aby se nenakazil nikdo odemne" Pekny vecer
  4. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Naprosto bez komentare - u nas je to napak .... https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/trh-s-ropou-se-zhroutil-prodavajici-musi-kupujicimu-jeste-zaplatit-40321173 Stale platim ja nikoliv oni me Krasny den ....
  5. Lihous

    Kamera do auta

    Ono je v tom tak trosku pravda Ale da se najit stejna vec mnohdy u stejneho prodejce kdy je vec za 10dolaru a posta gratisa nebo posta je za 3 dolace a predmet za 7 dolaru A ze akceptuji postovne za 100 dolaru a predmet stoji "jen" 1 dolar je muj problem pokud na to prijdou celnici mam smulu ja nikoliv on - prodejce. Podobne to maji i u eBay z nakladu se desatek proste neodvadi Nic mene toto funguje i u nas a to je jen ze se ukaze nejlepsi cena - ktera je zatizena postovnym - myslim ze vsichni zde "vime" jak to je a neni spostou u pneu
  6. Lihous

    Kamera do auta

    S vracenim penez jsem nemel nikdy problem jen ted po tom pruseru maji standartne dodani z cca 30dnu na 60dnu a klidne i vice - asi ochrana. A pokud nic neprislo vzdy jsem mel penize zpatky bez problemu.A zaplaceni nasledne - propad nebo naopak navseni kuzu k dolaru v naem pripade par korun = neresime. A pokud na me obchodnik zkousel rozdilnou sumu ze se zdrazovalo tak jsem poslal dohodu na sumu kterou vracel - a tu budu platit - mnohde i desitky dolaru cini rozdil. No a nekdy nejde zaplatit klasicky tak staci KLIDNE I CESKY poslat dotazna PayPal adresu - a tam je 100% znevihodnen prodejce o desatek PayPalu. Ale zaplatit 100% zase zpetne JDE. Ale ono asi spis nez o penize jak na me strane tak jeho jde o SLUSNOST a nejakou obchodni cestnost V teto me pripomina pred lety eBayz Franci a parkrat z Nemecka kdy zadost o "ekonomicke postovne" bylo zamitnuto a poslal me to "registrovene" s prohlasenim. "Ja nemam problem s tebou ale s vama z cech - neolikrat jsem poslal vec dvakrat ze neprisla - tak ted uz jen registrovene !! No stydel jsem se az na prdelce co jsme schopni vymyslet pro par desetikorun A o tom co cele je - jen zakladni slusnost Ale to jsem zase uz jako normalne v
  7. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Ano to pak snad jde pochopit ze tam jsou citlive kytky Ok ale jinak toto proste nechapu ..... Jasne ze pokud zakaznik chce tak s radosti mu "vyhovim" neb on je ten kdo plati .. A ke slunicku az bude chvilka tak vystavim fotky katalogu ktere nejsou tam co sviti slunicko jen denni svetlo a jsou po 10 mozna 15letech zajimave "zabarvene" o obalech nemluve Tak ze ANO pokud tam je neco podobneho Ok ale jinak ??? Na to mame zaluzie a nebo klasicky "lehky" zves ... Pekny den ..
  8. Lihous

    Kamera do auta

    No Aliexpres mel u me problem z prelomu Listopad Prosinec - hromada veci je jeste na ceste Z vetsi casti mame penize zpatky na dohodu pokud neco prijde doplatim zpetne - takto jsem uz vyrizoval dve ztracene veci ale na potvoru ty drazssi jako brasna na fotak. Stativ na velkou kameru atp .... ty jsou asi v propadlisti .... Jinak nam chodi "cina" max do 14 nekdy 21 dnu naprosto spolehlive - uz ted se tesim na pristi rok "JAK SE BUDE VYBIRAT "KALOUSKOVNE" TEDY DPH ZE VSEHO mimo EU" no a jaky"desatek" si za to budou rikat A ke kamere - jeden cas hodne doporucovali Xiaomi Yi Smart Dash Camera
  9. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis To mame za sebou ale na oblozeni pod "umakartem" to ze se to drve delalo OK byla takova doba nekomu se to muze zamlouvat i dnes ale ze na starou kamennou zed udelaji dreveny rost bez izolace to jsem jeste taky pobral Ok byla takova doba kdy nebylo nic a i hmozdinka byl posledni vykrik moderni tehdejsi doby ale ze na tuto vlhkou zed daji "hobru" - presne jak se pise Vlhke a od zeme cca 40cm si s tim uz poradil vysavac - bonus byl cervotoc a prekvapive po odsati tohoto zed prestal vlhnout
  10. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Vena garážmistr Folie pekne. Chapu ze se to polepuje kde jsou v mistnosti treba nejake drazssi sbirky predmety to UV je mrska a nemusi jen primo svitit na predmety slunicko ale trosku me unika smysl udelat okna jako "vylohu" a pak to zastinovat aby tam nikdo nekoukal .... a neslo me tam moc svetla neutikalo moc tepla ... pripadne teplo neslo dovnitr .... No a od zacatku odstavky co mame ve Skodovce jame travil vcera zcela neplanovane na zahrade ..... Prijel me pan na prorez stromu - pak to jeste nastepkovat "protoze" zakladat ohen bez ohlaseni by dobre asi nebylo - ikdyz jsem mel pripraveno na vic jak 2m3 vody ... A dnes .....? Mozna oprasim dron nasadim opravenou kameru a zkusime v praxi zda se operace povedla - ti co to delajiale predevsim opravuji - smekam pred nima - vymena ele.svazku trvala cca 4hod protoze tak titerne a neposebne zarizeni udrzet v ruce bylo na me hranici "svihnout s tim o zem" nicmene cenovka me to pribrzdovala NEUDELAT.
  11. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Vim ze co ted cinim neni uplne "koser" a pokud to bude proti cemukoliv klidne to smazte - "ALE" dnes jsem nahodou koukal na Tv lepe jen prepinal a upoutal me kanal KLENOT TV - uz to ze nam jede pomalu cele dny toto vysilani me dostava do rozpolozeni ze to vysilani nemuze byt az tak silene drahe - protoze neznam blazna co by sponzoroval cernou DIRU. Ale to je fuk ale zaujalo me toto viz foto - komentare to snad ani netreba a kdo to treba videl ty vstupy jsou na silvestr
  12. Lihous

    Za kolik tankujete?

    No to ze nam to na tu nasi naftu nejak zvlast auticko nejezdi a bohuzel jsem o cca 1litrik nad beznou spotrebou vuci ta hnusne polske nafte - me nejak uz neprekvapuje - jen doufam ze to odnesou max "jen" vstriky ale kdyz jsem dnes natankoval a nekoukam nejak po cene - je me nejak tak jedno No nic mene kdyz se nam ukazala cena 30,50 rikam si v te Dobrusske Benzine maji asi nadrz v provedeni tanker Na druhou stranu proc ne - az to pujde nahoru tak ta koruna nebude zvlast bolet
  13. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis Noo s lednickou nejsme zadni prasatka ale tez se cas od casu rekneme jednou do roka ucpe odtok.kanalek a vznikne takove jako zelatina ktera skutecne nevoni ... Pred lety se laborovalo kde proc nac - dnes uz neni problem prostouchnout vycistit vanicku na kompresoru trosku octa a zase je min na rekneme rok klid .... Proc toto nastava netusim - ale je fakt ze lednicka uz neco panatuje je ale dvoukompresorova tak ze az nekdy ..... tak se poridi nova extra usporna a pak uz budeme kupovat co 3-4roky novou
  14. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No dnes jsem upravil mikrovlne cidlo - stale spinalo i "skrz" zed .... Prozatim na to provizorne postacila gumicka a kousek hlinikove folie pridelane primo na cidlo. Smerem kam nechci aby "koukalo" a spinalo. = zatim to prekvapive funguje.
  15. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Tez jsem pokusil sestavit sojan na rozbrusovacku - nejdriv s navodem pak bez navodu - za ty penize je docela stabilni ... Lezelo to uz tyden co to prislo z Lidlu ... Ale zbylo me tolik veci ze uvidime ....
  16. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @pavelu96 Chtel bych to takhle ciste umet tez
  17. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    U nas takove to vitnamske kostatko co pritahuje prach "statiskou elktrinou" a vysavac - vse co "rozviri" vysava ....
  18. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    V koupelne jsem predelal svetlo - byla tam kruhova zarivka 22W za LED 16W s mikrovlnym cidlem. No ac jsem byl varovan ze tento system uspesne detekuje "skrz" zed - no nedbal jsem ... Mame to stazene na minimum a stejne se nam "nekdy" rozsviti svetlo ikdyz nejsme v koupelne - asi budeme vymyslet jak odstinit danym mserem cidlo. PIR jsem tam nechtel - musela by se predelavat ele.instalace.
  19. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Aaa je to zase v pr ..... https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kohoutky-s-ropou-se-utahly-opec-a-rusko-se-dohodly-ceka-se-na-g20-99308?dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&seq_no=7&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null ..... myslim si ze od zitra zacne preventivni zdrazovani a nekde mozna uz dnes ....
  20. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Ano spravne to slovo APOKALIPSA - ja si zajel jen pro zelene pivo a v klidu i dnes odpocival ikdyz bylo venku alespon u nas "LUXUSNE" Vcera v noci jsem vymrzl na strese - zkusil jsem opet fotit mesic - no nepripadal me nejak vetsi nez jindy - nic mene z naseho ultrazoomu a predsadky jsme dostali asi max a dal uz to nepujde Mala "oudorova" kamerka me zklamala na casosber v noci snad 2hod !!! jsem ji zkousel ruzne nastavovat ale na noc toto proste NEMA tak ze klasika snimek po snimku a cele to "slepit" pak v pc A je jedno ze je 4K/60snimku. Tak ze focene z ruky a opticky zoom je zhruba 100X ale uz se me klepou ruce ... mozna to bylo zimou
  21. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis Proboha co a nebo kdo toto delal .... ? Sice se nemame cim chlubit a mame hodne v baraku hliniku a neni to podobne Ok ale toto je fakt zajimave ... i pro me jako "laika" !
  22. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dnes ac se venku zdrzuju velice malo tak dnes me to vytahlo ven - po ranu jsem obesel zase postu a PPL sberne misto - z rousky mam uz celkem pekny nervovy "tik" Sehnal jsem takovou ve ktere se me nepoti bryle - pekna na gumicky - nojo ale gumicka po preprani prestala "gumickovat" a dnes ve vetru .... !! Uz aby tato doba zmizela a byl klid protoze je to utrpeni Jeste dopoledne prostrihal rybiz a urizl asi dve vetve na svestce .... s jakou uspesnosti se necham prekvapit na podzim jak moc bude nebude ovoce Odpoledne se pripravili kola a ANO nase oblibene tema MAM prezuto A s vecerem me udelala radost spolecnost DPD a nasledne PPL - jedna privezla veci z Lidlu a druha kameru ktera dokaze udelat obrazky 360° za zlomek ceny nove - a zda se ze je jen otevrena jinak nova .... A pomalu obepisuju obce kde hodlame natacet - s prekvapenim jsme predbezne dostali zelenou dokonce i od letiste v MB tak ze dalsi dilci uspech v teto dobe ..... >>> A reakce na plyn kotel v turbu - u nas nemame a nikdo nechtel ani cidlo na plyn - vse jde ven tak ze v podstate neni potreba ani nejaky privod vzduchu a za sebe muzu napsat ze ochrany maji udelane hodne dobre. za nas se udelal jen strop teto kotelny spis jako papir zateplene "polistyrenem" pro jistotu kdyby to uz "psouklo" aby to slo nejlehci cestou kolmo vzhuru
  23. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Ale tomu snad nemuzes verit - neb bude stale co zlepsovat a neberu ze co 14dnu pojede sekacka nebo lepe protoze je to zabava a u nas kdybych nemel i suseduv sad na sekani tak bych asi zasel - neb v praci nalitam hodne ale doma bych uz neudelal snad ni krok
  24. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No druha dovolena v laznich nam spadla vsem do kose uz pred mesicem - na tento rok proste komplet STOP. Nanestesti jsem to jeste neplatil tak ze jsem relativne v pohode ale na podzim ve Velichovkach jsem se zase docela tesil Nu coz budu se dovolenkovat v KV na "place" @Charlie 1 Pokud se povede zahrada tak jak je na obrazku tak moc pekne ale te prace kolem ...
  25. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    https://nasregion.cz/pivovary-chteji-zachranit-ceske-hospody-a-restaurace-spustily-kampan-167508?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Nechci aby to "vipadalo" jako reklama ale dnes jsem podporil nas pivovar a znovu otevreny pivovar v Olesnici v O.h. Pravda jeden clovicek me cast neodebral byl mimo ale i tak "karantena muze pokracovat" jsem Ok A musim prekvapive napsat ze do toho pruseru s koronou nebyl cas na nic - ted ....? Ja od karanteny najel cca 200 mozna 300km a prekvapive ziju pred to bylo v prumeru po praci cca 1000 - 1200km tydne a nestihalo se A ted - ono to jde a ziju Pekny vecer
×
×
  • Vytvořit...