Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    Osvětlení kufru

  2. Tak po delsi dobe zase prislo na dodelani jiz dlouho planovaneho. Sice to neni takova parada jako svetlo v 5tych dverich ale toto nestalo skoro nic/diky vrakovisti a casove to bylo hotove cca za 2hod. Prikladam par fotek,ale v podstate neni co popisovat. Odstrojit bocni kapsu zhruba odmerit misto dle stavajiciho svetla na prave strane vyriznout natahnout kabel a vse opet ustrojit
  3. Lihous

    ZUFALOST KLIMA :-(((

    Zdravim doceal casto jsou derave trubky v tech plast.prichytkach pod chladicem. Docela uspesne se tam drzi sul a te chutna hlinik ci co to je. Asi bych zkusil najit nekoho \"levnejsiho\" a nechat to znovu prejet na testnost a zaroven diag. treba tam bude najaka zavada ale uplne nejdrive se mrknout na pojistky .....
  4. Lihous

    Náhr. díly v servisech

    No nevim ale davat zaruku na ND z treba vrakace??? A jak stanovit zaruku ....? Pokud je dil novej tak treba .....? A za dalsi dnesni zakaznik by nejlepe chtel z niceho hodne moc /sam mezi ne take patrim a snazim se o nej.pomer vykon cena A hadejme se ze oprava je diky spatnemu dilu a ne praci a obracene .... Mas svuj dil jsi za nej odpovednej vc. prace.
  5. Lihous

    Náhr. díly v servisech

    Zdravim jo ridit servis a jeste aby prosperoval je problem. Kazdy chceme tak nejak zit ale v tom clanku ta cisla o marzi a hodinove praci jsou nekdy spis pohadka o Budulinkoj. A pozor neberu ND typu StarLine. Na druhou stranu bych asi taky nedaval zaruku ne neco co neni \"jiste\" a pak je na \"zakaznikoj\" zda podstupuje opravu bez zaruky. Je proste takova docela slozita doba.
  6. Lihous

    Kotouče dozadu

    Zdravim po ranu ....,ctu to tady a zacinam se pomalu bat Mame zadni brzdy komplet nove a zatim to brzdi dobre o 50% lepe a rucka na 3-4 zub a auto se nehne ..... Jeste prehazime predni a snad to bude do dnesniho provozu Ok.
  7. Snad to bude dostatecne jasne ..... [upravil dne 15/8/12 16:08 od Lihous]
  8. Zdravim je to tak jak pisou kolegove. Pod maskou by to melo byt nekde pod krytem - pokud tam je? Pridavam nakres
  9. Zdravim zacal bych asi zcela od zacatku Co pojistky Dale bych se podival po rele nevim jak to ma 2,0 ale 2,2 to ma zepredu chladice a nas pesek je mel totalne \"shnile\" vymena za nase cerne skodovacke a jede to jak ma. Nasledne asi diag. kde se da poznat vice......
  10. Lihous

    Kvalita nafty

    Samozrejme ze se vyplati zajet i na nakup ne jen pro naftu byt tankuju v prumeru kolem 80l A kdyz si jednoduse propocitate o kolik najedu vic vuci cene neni uz tady co resit o te kvalite zatim neni zadna pripominka.
  11. Tycky se uz menili ale to byl spis rachot pri nerovnostech .... Ten cep zacal delat \"bordel\" kdyz se proste ubral plyn ..... Jedno zda po rovine v zatacce z ci do kopce ve meste ....?
  12. Lihous

    Kvalita nafty

    Ano v prumeru cca 6kc/1zl ale ted v patek jsem na nasi strane menil a byla za 6,25Kc/1zl Ale jindy jsem mel kurz treba jen 5,70Kc/1zl. Tak ze zatim \"uctuji 6Kc/1zl\" pro svoji potrebu.
  13. Lihous

    Kvalita nafty

    Naposledy jsem tankoval ve ctvrtek a byla 5,90zl /DiselGold na SataOil normalni tusim 5,68zl a jinde +- stejne ale kupuju jen tuto uz prez rok a zatim 100% spokojenost nejen ma....
  14. Zdravim nam podobny projev hluku delal \"spodni\" cep v levo..... Projevoval se vetsinou pri ubrani plynu a brzdenim motoru. Kamos na dilne to rozebral vymenil a zda se ze bude klid.
  15. Lihous

    Kvalita nafty

    No nejen u nas ale i ve zminenem Polsku je Shell mimo. Klukum od nich nafta zamrzla a polaci co znam tak ji moc nepreferuji spis jedou na BP StatOil a nebo Orlen? Sam za sebe u Shell umejt predni okno dat si kafe a na cestu cerstvou bagetu,ale to je jen muj nazor.
  16. Lihous

    Kvalita nafty

    Jedine v polsku DiselGold od StatOil. Motor tizssi pruznejsi na nadrz cca 150/200km najedu vic a v zime nezamrzla. Pridavam od Sunoco nejake aditivum a zatim spokojenost.
  17. Ale ja jsem nenapsal ze LK servis jsou podvodnici. Ja jen konstatoval ze jde o prumer a o lidech to bude vzdy ale to si musi uvedomit tam nahore ze jmeno servisu-tovarny ....,delaji prave a jen delnici-pracujici tam dole. Ale jsem v CZ Vice v SZ
  18. Myslim ze u nas byla podobna ptakovina s nejakym navodem co vlsane nebyl navod a jeste by zdrzoval pri nejake prvni pomoci. Zda to jeste plati a musim to vozit netusim a neresim. Pokud potkam rozumnou hlidku bude to jen domluva pokud pito.mce je zbytecne cokoliv delat....
  19. No to je skoro k placi co tady nejak ctu. Tak ze pokud si vzpominam tak takto podobne nam odesel regulator/blok diod na altiku jeste na starem P405-kupoval se jiny oprava bloku diod pry prez 3tis!! A k samotne praci je to jak se pise tvrzeni proti tvrzeni tezko dokazovat ze to ci ono udelal ten ci onen. Urcite ale pokud je dany pan kapacita divim se ze si dela nejake problemy. Pokud ma pojistku na blbost ...... Proste cas od casu se neco nepovede jsme jen lide. K LK servisu videl jsem od nich vice aut a napsal bych prumer neco bylo moc pekne udelane ale i doslova spr...ne. Co vsak zustava je fakt ze sestelovat LPG je nekdy dost velky problem a stoji to hodne casu. Pevne nervy.
  20. Zdravim ja dokonce nekde \"slysel\" ze staci zastavit u DN a zavolat zachranku. Ze i toto je poskytnuti prvni pomoci ..... Mam v aute 2lekarnicky jednu v kufru jeste v igelitu a druhou pod sedadlem spolujezdce. Jinak souhlas pokud bude z nekoho strikat krev je zasadni ji zastavit cim je uplne jedno. Stejne s masazi srdce .... to ze mu \"zlomim\" nejake zebro je jen druhorade..... Alespon takto me to vysvetlil kamos co jezdi u RZS v Pze. Dnes je spis problem kde dobre sedi porekadlo Pro dobrotu na zebrotu.
  21. Lihous

    Najde se nekdo a podiva se na nej...?

    Prosim smazat Kolega uz \"povoz\" poridil. Dekuji
  22. Zdravim myslite ze bych mohl nekoho pozadat aby se mrknul na toto auticko.... http://auto.bazos.cz/inzerat/17006858/406-kombi-20i-16v-100kw.php Kolega shani \"neco\" do prace .... Predem dekuji
  23. Lihous

    Slunecni clony

    Koukal jsem na 406 ale tam je cena podobna jako minule. Toho deleni se trosku bojim aby to nedelalo problem,drive to delali v jednom kuse ale posta pry diky velikosti byla \"jen 45GBP!!!!!\"
    • 19
  24. Lihous

    Slunecni clony

    Pro:milhaus Naprosty souhlas ja mam taky nekde v garazi takove poctivejsi ze stareho auta ale vcera bylo docela parlivo tak ze jsem koupil jine.
    • 19
  25. Lihous

    Slunecni clony

    Pokud myslite ty bocni na prisavku tak jsem vcera jedny kupoval v ALBERTu cena 29Kc a hned se jedna castecne rozpadla nejak nedrzi okraj lemovka Ale reklamovat no ..... ,asi zatlacim slzu. A za kontakt diky to je presne ono ale u nas jeste + posta z GB uz je v cene. [upravil dne 31/7/12 07:35 od Lihous]
    • 19
×
×
  • Vytvořit...