Přejít na obsah

semik11

Uživatel
  • Počet příspěvků

    96
  • Registrace

Vše od uživatele semik11

  1. semik11

    Brzdy životnosť

    jestli je to spatna kombinace desticek a kotoucu nevim. Museli to udelat pri vyrobe. Jak uz jsem psal pristi tyden jedu do servisu. Jsem zvedav co oni na to a jestli to uznaji na reklamaci.
    • 87
  2. semik11

    Brzdy životnosť

    kdyz jsme narazin na tohle tema tak mne to nedalo a sel jsem se kouknout na moje desticky a kotouce a uplne jsme se zhrozil. Desticky da se rici ok. Ale ty kotouce: jsou asi vydrene o 5mm a to mam najeto bez mala 20tis. Skusim reklamaci uvidim jak dopadnu ale vymnena po 20 tis km? To by byl pekny masakr.
    • 87
  3. semik11

    Prieskum- Ake mate alu disky

    Na aute byli 17\" stromboli zimni plechace 15\"+puklice prima
    • 77
  4. semik11

    svetlo pro couvani

    jj doma stejne reseni halogen 200w. Takze budu asi trpet stejne jo ostatni a nebo mimo domova nebudu v noci couvat.:o:bojim:bojim
  5. semik11

    svetlo pro couvani

    jj uz jsem o tom taky slisel ale porad to neni ono. na 306 byly 2 couvacky skoro stejne velke ale svitily o hodne vice nez 308. premyslim ze by jsme tam nekam dal svetlo ale kam neni tam misto. tak jsem se ptal jestli uz nekoho neco nenapadlo
  6. semik11

    palivova nadr 207

    U kdyz jsem to tam koupil tak ted jsme to zacal servisovat ve strakonicich u kalnyho tam jsme kupoval moji 308 predloni a ´maji tam uplne jiny pristup k lidem nez v v piku tak jsme tam zacal jezdit i s 207. uvidime jesli to byla ta zavada ale doufam ze jo
  7. Uz nejak cas resim jak by se dalo predela nebo upravit couvacka protoze original je strasna svetlusta spis to vypada ze je to pouze pro ridice okolo aby vedely ze couvam a ne aby jsme vydel kam couvam ja.:myslim:myslim
  8. semik11

    palivova nadr 207

    Hura lvicek je doma a dokonce jede tak jak má. Zá vada podel servisu byla zakarbonovana skrtici klapka. Zavrela se ale uz sw neotevrela. DOufam ze ted se bude jen jezdit
  9. semik11

    palivova nadr 207

    tak to nevim ale doufam ze to odstranim. On se ten semi problem ukazal kdyz bylo teplo. Tak ted mi rekni kde je problem?????
  10. semik11

    palivova nadr 207

    Nazdar ted uz je to jedno auto je v servisu a benzin ok tak se hleda dal
  11. semik11

    palivova nadr 207

    Tak palivo je ok, filtr ok, diagnoza pokracuje ted se zamneri na elektroniku. A se desim ce tam najdou.:bojim:o
  12. semik11

    palivova nadr 207

    ten sami problem uz tam byl 3x pokazde jim diagnostika rekla je problem v palivu. Chybu vymazali dalo se tam aditivum a zese to jelo. Ted uz budou menit filtr pokud to teda vubec auto ma. A pak se uvidi co dal.
  13. semik11

    palivova nadr 207

    Tak autí je v servisu Zacnou u palivoveho filtru a pak se pry uvidi
  14. semik11

    palivova nadr 207

    neeee je to klasika 1,4 8ventil jj slisel jsem to tke ze vti je citlive na kratsi cesty ale to by nemnel byt duvod k nefunkcnosti auta. T jsem zvedam co mne ceka s 308 1,6 vti uz ted se desim
  15. semik11

    palivova nadr 207

    jj koupeno ve veto pisek. Proč se ptas??
  16. semik11

    palivova nadr 207

    duvod vycerpani paliva: pry je tam voda mam to vypustit vymnenit pal.filtr pokud je tam. dat aditiva nalit nejaky lepsi nechat vymazat chybu a mnelo by to byt ok. vlastne s tim jezdi tata a tankuje v OMO. ma najeto 20tis. na ze jsem mu to koupil v zari 09 tak je to myslim dost malo. motor 1,4 trasa max. do 20km
  17. semik11

    palivova nadr 207

    diky za rady s tim benzinem si nekak poradim jem aby to vyresilo me problemy
  18. semik11

    palivova nadr 207

    pise mne to antipollution faulty auto nejede uz je to asi po treti a vzdy mi v servise rekli ze je to nekvalitni benzin chybu smazaly a auto zase na chvili jelo kdyz to bylo potreti prodali mne neco jako aditiva tech je to v plechovce dyli mne dve pry to pomuze ale po asi mesici auto zese nejede. poradite
  19. semik11

    palivova nadr 207

    jak vypustim benzin???
  20. Nevite nahodou nekdo jetli na palivove nadzr jr vypustny sroub? Potrebuji vypustit benzin a nevim jak na to. Poradite mi nekdo ?
  21. Zdravím kdyš jsme kupoval auto bylo mě řečeno první výmnena oleje po 20000km. Ale po navsteve servisu uz nevim proc mi bylo doporuceno uz po 10000km. z vymnenou pyloveho filtru mne to stalo 4500kc
    • 65
×
×
  • Vytvořit...