sám za seba 2,1D/mali sme noo nič tam nieje nič sa nepokazí
2,1TD pokial sa dostaneš ku zachovalej tak pohoda,jedine to poriešit a zohnat čerpadlo bosch/mechanicke ovladanie super mám ho v rodináku ulysse-klon 806/mali sme ju v automate otec z láskou spomína
2,5TD aktuálny otcov povoz,asi posledý peugeot v rodine/pohodlie neskutočné,výkon a jazdná istota ako tank-dlhodobá spotreba 7,5-7,8l na zimákoch.ALE spolahlivost?už tam mám 4!!! hlavu,všetky praskli skrútili sa,proste des hrúza,vlete bez termostatu inak to neuchladíš ,mám 2 ventilátory je to automatickej klíme takže 100% fungujú,v podstate pred zimou ide do garáže hlava ide do p..dele a zhánam druhú.Uvidím ako vydrží táto posledná,ale je to fakt posledná.Dalšie bude japonec,ja mám jedného na jazdenie do roboty a v nafte a keby som netankoval ani neviem že niečo chce.Asi tak.Ale ak máš záujem a ponúkneš rozumnú cenu nedbám sa dohodnút sú knej 3 sady alu diskov dokonca aj plecháče,motor bez hlavy z čerpadlom komplet predné zadné náboje,proste zásoby