Namor7963

Uživatel
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

About Namor7963

 • ID uživatele 29627
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Město
  Broumov
 • Stát
  Česká republika
 1. Ahoj, když to nemůžu natočit, tak na dvě minuty odpojím baterii.
 2. Pro Hofmistera, mě to ruplo v ohybu u č. 70, ta silnější trubka. Opírá se to tam o karoserii, tak si myslím, že to způsobily vibrace. Budu to taky řešit přes vrakáč, jen co to bylo za těsnění za 500?, starý jsi tam dát nemohl? Díky za opověď.
 3. Zdravím Tě,, To nemám páru. V autě máš zimu nebo to nechladí? Protože ona si namrazí a pak vypíná a spí ná podle potřeby. Ale to Ti asi řekli..
 4. Zdravím Tě, doufám,že ne, ale měl by se dodat olej na mazání kompresoru.
 5. Diky, podarilo se, chladic 1800, plyn 600, oproti 5000 co mi rekli v servisu vyrazna uspora, diky za rady.
 6. Dik za odpoved
 7. Zdravím! Budu měnit chladič klimačky a nevím, jak rozebrat tu horní trubičku. Spodní je jasná, ale vrchní je v takovým pertlu a potřeboval bych vědět, jak se to rozebírá, nebo jestli to chce nějakýho chlaďáka. Moc díky za odpovědi.
 8. Díky moc za odpovědi:papa
 9. Zdravím, pánové nevíte někdo, jaká je spotřeba na volnoběh a sice u 206 1.1 benzín 44kW. Díky za odpověď.
 10. Tak ten termostat teda vyměním.
 11. Jsem opravdu laik, ale jestli to auto s těmi otáčkami nezrychluje, tak mě napadá jedině spojka.
 12. Taky si to myslím. Moc dík.
 13. Zdravím, teď jsem, byl vrátit baterii do auta, měl jsem ji na nabíječce a když jsem dal klíček do zapalování, tak taky zazněl ten gong co popisuješ. Doporučuju Ti odpojit bareii a třeba po dvou minutách ji zas připoj.
 14. Mohl jsem to napsat hned, promiň, je to 1.1 benzín- přesto ho mám moc rád:D
 15. Ahoj chlapi, mám tento problém, teda jestli to problém je. Někde v řijnu jsem měnil chl. kapalinu- nalil jsem tam kapalinu od Shellu- mám tedˇpocit, že se auto nechce v téhle zimě zahřát, protože propouští termostat. Dnes jsem to měl po dojezdu na 72stupních, tak jsem to otevřel a hadice k chladiči a polovina chladiče už byla horká. V mototechně mi řekli, že může fixlovat čidlo, ale nedávno v koloně mi to lezlo ke stovce, pak se spustil ventilátor a teplota spadla na 90stupňů, tak bych řekl, že tohle je v pořádku. Včera jsem jel do dlouhého stoupání na trojku a teplota mi lezla na 77stupňů, hned za kopcem spadla na 70. Myslíte, že je špatnej termostat? Nebo je to v téhle zimě normální? Ptám se proto, že kdybych to rozdělal, tak už bych tam dal novej, ale zároveň bych ho nechtěl kupovat zbytečňě. Moc díky za každou odpověď a termostat má šest let, z toho pět let najezdíno.