Přejít na obsah

jiri999

Uživatel
  • Počet příspěvků

    80
  • Registrace

Vše od uživatele jiri999

  1. nějaký tlak v potrubí je,i když motor stojí.Někde jsem nedávno dokonce četl,že mu prosakovaly vstřikovače a když startoval,tak motor dostal pecku,jak tam bylo moc nafty a kurvil se motor.Tak nevím.Že by to byla hovadina...
  2. Dá se nějak poznat,když vstřikovače už začínají prosakovat a ukapávají naftu do válců,když auto stojí? [upravil dne 18/1/11 19:01 jiri999]
  3. jiri999

    Zásuvka 12V-kde je!!!!!!!!!!!

    no zapalovač tam nemam
    • 7
  4. Nevíte kde je zásuvka na 12V ? Vůbec ji nemůžu najít.Nebo ji tam mizerové nemontovali?Je to rok 1993. [upravil dne 18/1/11 09:47 jiri999]
    • 7
×
×
  • Vytvořit...