Díky za obrázek.A dá se do toho ložiska ramene,když se sundá zadní kolo,nastříkat třeba olej,aby se to trochu mazalo?Asi se tedy předtím musí sundat nějaké to zakrytí ložiska.Nechce se mi zatím rozebírat nápravu,i když mám kola do A.Ale ramena se zatím kejvají.Takže kdyby se tam občas do ložisek nějak nacpal olej,ještě bÿ to chvíli vydrželo.Teď je ale problém,jak odkrýt to ložisko ramene,aby se tam dal olej nastříkat.Nebo tam vyvrtat díru se závitem a našroubovat maznici.Jenže je otázka kam vyvrtat tu díru pro maznici,abych nevrtal pak vevnitř do ložiska.
[upravil dne 12/12/12 16:44 od jiri999]