Ahoj,chtěl jsem se jen zeptat,když je auto na plyn,starší provedení,tedy to má směšověč plynu/reduktor/.Ten plyn má samostatnou řídící jednotku,emulátor se tomu asi říká.Reduktor je řízený podtlakem v sání.Takže když se přepne auto na plyn,lambda sonda ve výfuku řídí motor nebo je při jízdě na plyn vypnutá a nemá vůbec vliv na spotřebu,kdyby byla vadná?Protože oni jsou dva druhy reduktorů.Jeden je řízený jen podtlakem v sání a nebo druhý typ má v sobě namontovaný motůrek bez řízení podtlakem.