Zdravim mám ten stejný problém a dělá mi to od doby co jsem prudce přibrzdil. A brzdy zahřáté nebyly bylo to zhruba po pěti minutách jízdy a od tý doby když brzdím ve větší rychlosti mlatí to jak blázen a celí auto se třese jak kdyby se mělo rozpadnout. Takže to asi bude těma zvlněnejma kotoučema jak se tu píše.