Přejít na obsah

vat

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele vat

  1. vat

    brzdy kopou

    Zdravim mám ten stejný problém a dělá mi to od doby co jsem prudce přibrzdil. A brzdy zahřáté nebyly bylo to zhruba po pěti minutách jízdy a od tý doby když brzdím ve větší rychlosti mlatí to jak blázen a celí auto se třese jak kdyby se mělo rozpadnout. Takže to asi bude těma zvlněnejma kotoučema jak se tu píše.
    • 31
×
×
  • Vytvořit...