Přejít na obsah

deeper

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 078
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele deeper

  1. deeper

    Statická elektřina

    To ji jako chytlo auto od stat. el při tankování?????? :oTak to je hustý, to abych si koupil hasičák a pořádnej hromosvod:D
  2. deeper

    Vulgarismů netřeba

    Kdyby jenom u vás ve firmě. Každý ráno obíham ty naše krávy a vyndavam jim z kompů diskety, aby jim nabíhaly Winy.
    • 9
  3. deeper

    Pomoc čorkyyyy

    Dával sem na auto každej zámek jinek (nádrž, kufr, dveře, spínačka) Je to docela v poho. Jen ten od kufru nemůžu najít. Jinak odemykam dálkou a klíče od nádrže a od dveří nosim v peněžence. A hned se mi líp spí.
  4. deeper

    Statická elektřina

    mě se stává to samý. Ten antistatickej pásek moc nefacha. Nebo sem ho namontoval někam blbě. Dával jsem ho pod auto aby nebyl moc vidět. Jo a ještě ke všemu vydává strašný zvuky jak se dře ten plíšek o silnici tak se to přenáší na celý auto. Poprvý sem se strašně viděsil. Jinak gumový koberce v autě nemam a dostávám rány taky.
  5. deeper

    Peugeot v GTA3

    Nám jo:D:D:D
    • 10
  6. deeper

    Stěrače!!!

    Jo tady je adresa na tu autoprimu http://www.autoprima.cz/
    • 25
  7. deeper

    Stěrače!!!

    To Freeman: Na vzduchace je dobra Autoprima. Myslim že hlavní sídlo má v Pze. Dělaj i sportovní vzduchace a nebo normaly od Framu. Jo a ty sterace by Ti meli v kazdym obchode dat jaky potrebujes. Rok a pul sem delal na autosluzbe a nebyl problem raminka vybalit a zkompletovat na prani zakaznika. Kdyz je nesezenes napis. Dela to tusim f. Trico nebo tak nejak. Nejak bych Ti je poslal
    • 25
  8. deeper

    levné plastové doplňky

    Swine007: Zadní křídlo vypadá na 205 nějak divně, ještě se mi žádný nelíbilo, ale taková prodloužená stříška s brzdovkou:D Jednou sem si koupil no name plasty na kadeta a tejden sem to přebrušoval a jinak upravoval aby se to tam dalo nějak připevnit. Nemluvně o vrtání děr do kastle.
    • 40
  9. deeper

    Zabezpečeni našich miláčků!!!

    Včera sem dvě hodiny prolejzal elektriku a ten blbej telefon sem nenašel. Zkoušel sem na něj i volat a nezvoni parchnt. Ale našel sem nějaký přidělávaný kabely na pojistkový skříni a u dveřních spínačů a do alarmu mi vede dobrejch 20 kabelů. O víkend to zjistim a dam vám vědět.
  10. deeper

    Proč!

    To swine007: No to jo, byl v ty době vůbec nějakej pežoutek v provozu? Možná ten v čem jezdí Colombo:D Tak vyhlásíme soutěž o nejvěrnějšího pežo?áka:D:D:D konečně bych taky něco vyhrál;) ale rychle než to Ondra opraví
  11. deeper

    neco pro pobaveni :)

    Master.Tom teda to je pointa to by se jeden pos..., fakt dost dobry Co se děje u soudu... Následující slova prý skutečne padla u soudu, jak se píše v knížečce \"Disorder in the Court\". Ot: Den Vašeho narození. Od: Patnáctého července. Ot: Který rok? Od: Každý rok. Ot: Jaké bylo Vaše vybavení v okamžiku nárazu? Od: Tepláky Gucci a Reeboky. Ot: Tahleta myasthenia gravis, ovlivňuje nějak Vaši pamě?? Od: Ano. Ot: A jakým způsobem ovlivňuje Vaši pamě?? Od: Zapomínám. Ot: Tedy zapomínáte. Můžete nám dát příklad něčeho, co jste zapomněl? Ot: Jak starý je Váš syn, ten, co s vámi žije? Od: Třicet osm nebo třicet pět, teď přesně nevím. Ot: A jak dlouho s Vámi žije? Od: Čtyřicet pět let. Ot: Jaká byla první slova Vašeho manžela, když jste se toho rána probudili? Od: Řekl, \"Kde to jsem, Cathy?\" Ot: A proč Vás to rozrušilo? Od: Jmenuji se Susan. Ot: A na kterém místě se nehoda odehrála? Od: Přibližne u milníku číslo 499. Ot: A kde je milník čislo 499? Od: Pravdepodobne mezi milniky 498 a 500. Ot: Pane, jaké je vaše IQ? Od: Myslím, že vidím poměrně dobře. Ot: Strážmistře, když jste zastavil obviněného, byly Vaše modré a červené majáky v činnosti? Od: Ano. Ot: Řekl obviněný něco, když vystoupil z auta? Od: Ano, pane. Ot: Co řekl? Od: \"Co je to tu za diskotéku?\" Ot: Pane doktore, je to tak, že pokud osoba zemře ve spánku, tak se o své smrti dozví až následujícího rana? Ot: Ten mladší syn, co je mu jedenadvacet, jak je starý? Ot: Byla jste přítomna, když Vás fotografovali? Ot: Byl jste to vy, nebo Váš starší bratr, kdo zahynul ve válce? Ot: Zabil Vás? Ot: Jak daleko od sebe byla vozidla v okamžiku srážky? Ot: A byl jste tam, dokud jste neodešel, je to tak? Ot: Kolikrát jste spáchal sebevraždu? Ot: Takže datum početí [dítěte] bylo 8. srpna? Od: Ano. Ot: A co jste v té době dělala? Ot: Měla tři děti, ano? Od: Ano. Ot: Kolik z nich bylo chlapců? Od: Žádné. Ot: A kolik tedy bylo holčiček? Ot: Říkáte, že schody vedly dolů do sklepa. Od: Ano. Ot: A ty schody, vedly také ze sklepa nahoru? Ot: Pane Slatery, Vy jste jel na poměrně komplikované líbánky. Od: Jeli jsme do Evropy, pane. Ot: A svou manželku jste vzal s sebou? Ot: Jak se skončilo Vaše první manželství? Od: Úmrtím. Ot: A či úmrtí to bylo? Ot: Můžete tu osobu popsat? Od: Byla střední postavy a měla plnovous. Ot: Byl to muž či žena? Ot: Pane doktore, kolik pitev jste provedl na mrtvých? Od: Všechny mé pitvy se provádějí na mrtvých. Ot: Na všechny otázky odpovídejte ústně, ano? Jakou školu jste navštěvovala? Od: Ústně. Ot: Vzpomínáte si, kolik bylo hodin, když jste tělo prohlédl? Od: Pitva začala kolem půl deváté večer. Ot: A pan Dennington byl tou dobou mrtev? Od: Ne, seděl na stole a divil se, proč ho chci pitvat. Ot: Jste kvalifikován k dodáni vzorku moče? Ot: Pane doktore, předtím, než jste provedl pitvu, přesvědčil jste se o nepřitomnosti pulsu? Od: Ne. Ot: Změřil jste krevní tlak? Od: Ne. Ot: Přesvědčil jste se, zda došlo k zástavě dechu? Od: Ne. Ot: Je tedy možne, že pacient byl naživu, když jste začal s pitvou? Od: Ne. Ot: Jak si můžete být tak jistý, pane doktore? Od: Protože jeho mozek ležel v misce na mém stole. Ot: Ale nemohl být pacient přesto naživu? Od: Je možné, že byl naživu a pracoval někde jako právník.
    • 11
  12. deeper

    neco pro pobaveni :)

    Dobře taky přihodim něco: Policista zastavil rychle jedoucího řidiče... Následoval tento dialog: Policista: Můžete mi ukázat řidičák? Řidič: Nemám, Sebrali jste mi ho kvůli opakovaným přestupkům. Policista: Tak mi ukažte osvědčení o technickém průkazu. Řidič: To není moje auto, já ho ukrad. Policista: Auto je kradené?! Řidič: Jistě. Ale teď mě napadá, že jsem ten techničák zahlédl veskřínce, když jsem si tam dával pistoli. Policista: Ve skřínce je pistole? Řidič: Ano. Dal jsem ji tam, když jsem pistolí zastřelil majitelku vozu a mrtvolu nacpal do kufru. Policista: Tady je MRTVOLA nacpaná v KUFRU? Řidič: Ano, prosím. Když to slyšel, policista zavolal kapitána. Policie brzy obklíčila auto a napjatou situaci přišel vyřešit sám kapitán. Kapitán: Pane, můžete mi ukázat řidičský průkaz? Řidič: Jistě. Tady ho máte. Je platný. Byl platný. Kapitán: Čí je to auto? Řidič: Moje, prosím. Tady máte malý techničák. Bylo to jeho auto. Kapitán: Mohl byste pomalu otevřít skřínku v palubní desce, abych se podíval, jestli v ní není pistole? Řidič: Rád, ale žádnou pistoli v ní nemám. Skutečně, ve skřínce nic nebylo. Kapitán: Nevadilo by vám otevřít kufr? Mám hlášení, že je v něm mrtvola. Řidič: Bez problému. Kufr otevřen, žádné tělo. Kapitán: Tak tohle nechápu. Policista který vás stavěl hlásil, že nemáte řidičák, že jste ukradl auto, že máte ve skřínce pistoli a že v kufru máte mrtvolu. Řidič: Ach jo. Chtěl bych se vsadit, že ten prolhanej parchant vám taky nakecal, že jsem jel moc rychle? Někdy by stálo za to vyzkozšet jestli to funguje i v realu.
    • 11
  13. deeper

    Proč!

    Proč mam datum registrace 1/1/70 v tý době bylo mojí matce 9 let! :mad: a já se určitě registroval nedávno, mam pežoutka teprve 4 měsíce!!!!!!!
  14. deeper

    Nejvíce kradené auto

    Stalo se mi to samý, taky sem nejdřív doufal, že ho hledaj a ty swině maj nějakou zákonou lhůtu než to můžou shodit ze stolu.
    • 32
  15. 2 filip: Super skoč se na ní juknout a zjistit cenu. Motor je 1,9 gti (samozřejmě benzin) typ motoru XU9JA nebo tak nějak Je to ta nejsilnější verze s katem. U nás žádnej vrakáč nejni, nejbližší je 70 kiláků od nás a čuměli na mě jak na debila. Musel jsem jim vysvětlovat co znamená GTI, prostě experti
    • 23
  16. deeper

    Poskriabany lak

    Tu tužku na metalizu neseženeš a i kdyby se dělala neni na takovyhle rejhy ale spiš na oděrky od kamínků a tak. Taky bych zkusil nějakou dobrou lakovnu. Tam ti aspoň poradí a řeknout ti co tě čeká a kolik to bude stát.
    • 12
  17. deeper

    Repráky v zadních sloupcích u P205

    Dik za inspiraci. Pořád jsem přemejšlej kam je dat aby mi nehyzdily plato a tys to za mě vyřešil. Nepamatuješ si jakej se tam vejde průměr.
    • 17
  18. deeper

    Zabezpečeni našich miláčků!!!

    Funguje to tak, že jakmile dojde k narušení některého zabezpečení (spínače, náklon, pohyb) Nespustí se alarm (ale m§že, podle nastavení) ale telefon z auta zavolá na nastavený číslo tzn. moje nahlásí mi nahranou zprávu a já stisknu 1 a vypnu přívod benzínu na čerpadle, 2 vypnu el. a 3 prej zamknu volant ale to mi nefunguje. Je tam paegas karta twist jednou za rok ji musim dobít u 400,- kreditem aby se nezablokovala. Ale fakt vám nepovim jak to je zapojený, protože sem ten telefon ještě nenašel :-/. Jenom tušim propojení na alarm - aby dal podnět k zavolání a pak asi přes nějakou chytrou bedýnku propojení na cívku a čerpadlo kvůli odpojení tý el. Ale nechápu jak by měl fungovat ten volant. To je všechno co mi o tom bývalý majitel říkal. Zkusim z něj vytáhnout kdo mu to dělal, nebo aspoň schéma na zapojení.
  19. To je zajímavý kam se tahle diskuze dostala od jedný blbý měrky. Za chvíli si tady začnete vyměnovat svoje fotky a kdoví jak to bude vypadat na tom srazu. Indulona bude patřit do pov. výbavy pežo?áka.:D:D:D 2 Voštík: Jestli to pro mě změříš (myslim tu měrku, prasata) budu celej happy. Nechce se mi vypláznout pětikilo za takovouhle ptákovinu
    • 23
  20. Voštíka jsem se ptal, taky nemá. Neboj překontrolujem to. Ale dík za tip. Všichni mi řikali, že tohle peugeot vůbec nedělá a když tak objednat přímo z francie. Dál jsem po tom nepátral.
    • 23
  21. deeper

    Zabezpečeni našich miláčků!!!

    Ondra: Zkusim to zjistit. Nedělal jsem to já. Ten telefon tam je na pevno schovaneja napojenej na baterku. Dobijí se jenom při jízdě - nesmim s tim autem stát dýl jak 4 dny. Seženu schéma a pošlu Ti ho. Vydrž Běhá mi to na eriky, ale tam jde podle mě jen o konektor k telefonu.....
  22. deeper

    centrál

    Taky mi začal blbnout central, nejdřív u řidiče a za 3 dny i u spolujezdce. Hodil sem to do opravny a ten chlápek mi řikal, že si to auto někdo připravoval aby to moh vybrat. Tak bacha na to. Prej tam vedou kabely nějak debilně že se daj vytáhnout a bloknout.
    • 8
  23. oddie: Dík bohuzel u nás peugeot shop nejni, ale známej dělá na autoslužbě tak sem mu to číslo poslal, zejtra ji objedná
    • 23
  24. Why not! Kdy, kde, proč a s kym???????????
    • 24
  25. deeper

    Peugeot v GTA3

    jo jo taky sem tomu moc nevěřil a docela mě to překvapilo. Jsou tam lepši zvuky, grafika fakt jsem čuměl.
    • 10
×
×
  • Vytvořit...