-
Počet příspěvků
1 078 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
1
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele deeper
-
To ji jako chytlo auto od stat. el při tankování?????? :oTak to je hustý, to abych si koupil hasičák a pořádnej hromosvod:D
-
Kdyby jenom u vás ve firmě. Každý ráno obíham ty naše krávy a vyndavam jim z kompů diskety, aby jim nabíhaly Winy.
-
Dával sem na auto každej zámek jinek (nádrž, kufr, dveře, spínačka) Je to docela v poho. Jen ten od kufru nemůžu najít. Jinak odemykam dálkou a klíče od nádrže a od dveří nosim v peněžence. A hned se mi líp spí.
-
mě se stává to samý. Ten antistatickej pásek moc nefacha. Nebo sem ho namontoval někam blbě. Dával jsem ho pod auto aby nebyl moc vidět. Jo a ještě ke všemu vydává strašný zvuky jak se dře ten plíšek o silnici tak se to přenáší na celý auto. Poprvý sem se strašně viděsil. Jinak gumový koberce v autě nemam a dostávám rány taky.
-
Jo tady je adresa na tu autoprimu http://www.autoprima.cz/
-
To Freeman: Na vzduchace je dobra Autoprima. Myslim že hlavní sídlo má v Pze. Dělaj i sportovní vzduchace a nebo normaly od Framu. Jo a ty sterace by Ti meli v kazdym obchode dat jaky potrebujes. Rok a pul sem delal na autosluzbe a nebyl problem raminka vybalit a zkompletovat na prani zakaznika. Kdyz je nesezenes napis. Dela to tusim f. Trico nebo tak nejak. Nejak bych Ti je poslal
-
Swine007: Zadní křídlo vypadá na 205 nějak divně, ještě se mi žádný nelíbilo, ale taková prodloužená stříška s brzdovkou:D Jednou sem si koupil no name plasty na kadeta a tejden sem to přebrušoval a jinak upravoval aby se to tam dalo nějak připevnit. Nemluvně o vrtání děr do kastle.
-
Včera sem dvě hodiny prolejzal elektriku a ten blbej telefon sem nenašel. Zkoušel sem na něj i volat a nezvoni parchnt. Ale našel sem nějaký přidělávaný kabely na pojistkový skříni a u dveřních spínačů a do alarmu mi vede dobrejch 20 kabelů. O víkend to zjistim a dam vám vědět.
-
To swine007: No to jo, byl v ty době vůbec nějakej pežoutek v provozu? Možná ten v čem jezdí Colombo:D Tak vyhlásíme soutěž o nejvěrnějšího pežo?áka:D:D:D konečně bych taky něco vyhrál;) ale rychle než to Ondra opraví
-
Master.Tom teda to je pointa to by se jeden pos..., fakt dost dobry Co se děje u soudu... Následující slova prý skutečne padla u soudu, jak se píše v knížečce \"Disorder in the Court\". Ot: Den Vašeho narození. Od: Patnáctého července. Ot: Který rok? Od: Každý rok. Ot: Jaké bylo Vaše vybavení v okamžiku nárazu? Od: Tepláky Gucci a Reeboky. Ot: Tahleta myasthenia gravis, ovlivňuje nějak Vaši pamě?? Od: Ano. Ot: A jakým způsobem ovlivňuje Vaši pamě?? Od: Zapomínám. Ot: Tedy zapomínáte. Můžete nám dát příklad něčeho, co jste zapomněl? Ot: Jak starý je Váš syn, ten, co s vámi žije? Od: Třicet osm nebo třicet pět, teď přesně nevím. Ot: A jak dlouho s Vámi žije? Od: Čtyřicet pět let. Ot: Jaká byla první slova Vašeho manžela, když jste se toho rána probudili? Od: Řekl, \"Kde to jsem, Cathy?\" Ot: A proč Vás to rozrušilo? Od: Jmenuji se Susan. Ot: A na kterém místě se nehoda odehrála? Od: Přibližne u milníku číslo 499. Ot: A kde je milník čislo 499? Od: Pravdepodobne mezi milniky 498 a 500. Ot: Pane, jaké je vaše IQ? Od: Myslím, že vidím poměrně dobře. Ot: Strážmistře, když jste zastavil obviněného, byly Vaše modré a červené majáky v činnosti? Od: Ano. Ot: Řekl obviněný něco, když vystoupil z auta? Od: Ano, pane. Ot: Co řekl? Od: \"Co je to tu za diskotéku?\" Ot: Pane doktore, je to tak, že pokud osoba zemře ve spánku, tak se o své smrti dozví až následujícího rana? Ot: Ten mladší syn, co je mu jedenadvacet, jak je starý? Ot: Byla jste přítomna, když Vás fotografovali? Ot: Byl jste to vy, nebo Váš starší bratr, kdo zahynul ve válce? Ot: Zabil Vás? Ot: Jak daleko od sebe byla vozidla v okamžiku srážky? Ot: A byl jste tam, dokud jste neodešel, je to tak? Ot: Kolikrát jste spáchal sebevraždu? Ot: Takže datum početí [dítěte] bylo 8. srpna? Od: Ano. Ot: A co jste v té době dělala? Ot: Měla tři děti, ano? Od: Ano. Ot: Kolik z nich bylo chlapců? Od: Žádné. Ot: A kolik tedy bylo holčiček? Ot: Říkáte, že schody vedly dolů do sklepa. Od: Ano. Ot: A ty schody, vedly také ze sklepa nahoru? Ot: Pane Slatery, Vy jste jel na poměrně komplikované líbánky. Od: Jeli jsme do Evropy, pane. Ot: A svou manželku jste vzal s sebou? Ot: Jak se skončilo Vaše první manželství? Od: Úmrtím. Ot: A či úmrtí to bylo? Ot: Můžete tu osobu popsat? Od: Byla střední postavy a měla plnovous. Ot: Byl to muž či žena? Ot: Pane doktore, kolik pitev jste provedl na mrtvých? Od: Všechny mé pitvy se provádějí na mrtvých. Ot: Na všechny otázky odpovídejte ústně, ano? Jakou školu jste navštěvovala? Od: Ústně. Ot: Vzpomínáte si, kolik bylo hodin, když jste tělo prohlédl? Od: Pitva začala kolem půl deváté večer. Ot: A pan Dennington byl tou dobou mrtev? Od: Ne, seděl na stole a divil se, proč ho chci pitvat. Ot: Jste kvalifikován k dodáni vzorku moče? Ot: Pane doktore, předtím, než jste provedl pitvu, přesvědčil jste se o nepřitomnosti pulsu? Od: Ne. Ot: Změřil jste krevní tlak? Od: Ne. Ot: Přesvědčil jste se, zda došlo k zástavě dechu? Od: Ne. Ot: Je tedy možne, že pacient byl naživu, když jste začal s pitvou? Od: Ne. Ot: Jak si můžete být tak jistý, pane doktore? Od: Protože jeho mozek ležel v misce na mém stole. Ot: Ale nemohl být pacient přesto naživu? Od: Je možné, že byl naživu a pracoval někde jako právník.
-
Dobře taky přihodim něco: Policista zastavil rychle jedoucího řidiče... Následoval tento dialog: Policista: Můžete mi ukázat řidičák? Řidič: Nemám, Sebrali jste mi ho kvůli opakovaným přestupkům. Policista: Tak mi ukažte osvědčení o technickém průkazu. Řidič: To není moje auto, já ho ukrad. Policista: Auto je kradené?! Řidič: Jistě. Ale teď mě napadá, že jsem ten techničák zahlédl veskřínce, když jsem si tam dával pistoli. Policista: Ve skřínce je pistole? Řidič: Ano. Dal jsem ji tam, když jsem pistolí zastřelil majitelku vozu a mrtvolu nacpal do kufru. Policista: Tady je MRTVOLA nacpaná v KUFRU? Řidič: Ano, prosím. Když to slyšel, policista zavolal kapitána. Policie brzy obklíčila auto a napjatou situaci přišel vyřešit sám kapitán. Kapitán: Pane, můžete mi ukázat řidičský průkaz? Řidič: Jistě. Tady ho máte. Je platný. Byl platný. Kapitán: Čí je to auto? Řidič: Moje, prosím. Tady máte malý techničák. Bylo to jeho auto. Kapitán: Mohl byste pomalu otevřít skřínku v palubní desce, abych se podíval, jestli v ní není pistole? Řidič: Rád, ale žádnou pistoli v ní nemám. Skutečně, ve skřínce nic nebylo. Kapitán: Nevadilo by vám otevřít kufr? Mám hlášení, že je v něm mrtvola. Řidič: Bez problému. Kufr otevřen, žádné tělo. Kapitán: Tak tohle nechápu. Policista který vás stavěl hlásil, že nemáte řidičák, že jste ukradl auto, že máte ve skřínce pistoli a že v kufru máte mrtvolu. Řidič: Ach jo. Chtěl bych se vsadit, že ten prolhanej parchant vám taky nakecal, že jsem jel moc rychle? Někdy by stálo za to vyzkozšet jestli to funguje i v realu.
-
Proč mam datum registrace 1/1/70 v tý době bylo mojí matce 9 let! :mad: a já se určitě registroval nedávno, mam pežoutka teprve 4 měsíce!!!!!!!
-
Stalo se mi to samý, taky sem nejdřív doufal, že ho hledaj a ty swině maj nějakou zákonou lhůtu než to můžou shodit ze stolu.
-
2 filip: Super skoč se na ní juknout a zjistit cenu. Motor je 1,9 gti (samozřejmě benzin) typ motoru XU9JA nebo tak nějak Je to ta nejsilnější verze s katem. U nás žádnej vrakáč nejni, nejbližší je 70 kiláků od nás a čuměli na mě jak na debila. Musel jsem jim vysvětlovat co znamená GTI, prostě experti
-
Tu tužku na metalizu neseženeš a i kdyby se dělala neni na takovyhle rejhy ale spiš na oděrky od kamínků a tak. Taky bych zkusil nějakou dobrou lakovnu. Tam ti aspoň poradí a řeknout ti co tě čeká a kolik to bude stát.
-
Dik za inspiraci. Pořád jsem přemejšlej kam je dat aby mi nehyzdily plato a tys to za mě vyřešil. Nepamatuješ si jakej se tam vejde průměr.
-
Funguje to tak, že jakmile dojde k narušení některého zabezpečení (spínače, náklon, pohyb) Nespustí se alarm (ale m§že, podle nastavení) ale telefon z auta zavolá na nastavený číslo tzn. moje nahlásí mi nahranou zprávu a já stisknu 1 a vypnu přívod benzínu na čerpadle, 2 vypnu el. a 3 prej zamknu volant ale to mi nefunguje. Je tam paegas karta twist jednou za rok ji musim dobít u 400,- kreditem aby se nezablokovala. Ale fakt vám nepovim jak to je zapojený, protože sem ten telefon ještě nenašel :-/. Jenom tušim propojení na alarm - aby dal podnět k zavolání a pak asi přes nějakou chytrou bedýnku propojení na cívku a čerpadlo kvůli odpojení tý el. Ale nechápu jak by měl fungovat ten volant. To je všechno co mi o tom bývalý majitel říkal. Zkusim z něj vytáhnout kdo mu to dělal, nebo aspoň schéma na zapojení.
-
To je zajímavý kam se tahle diskuze dostala od jedný blbý měrky. Za chvíli si tady začnete vyměnovat svoje fotky a kdoví jak to bude vypadat na tom srazu. Indulona bude patřit do pov. výbavy pežo?áka.:D:D:D 2 Voštík: Jestli to pro mě změříš (myslim tu měrku, prasata) budu celej happy. Nechce se mi vypláznout pětikilo za takovouhle ptákovinu
-
Voštíka jsem se ptal, taky nemá. Neboj překontrolujem to. Ale dík za tip. Všichni mi řikali, že tohle peugeot vůbec nedělá a když tak objednat přímo z francie. Dál jsem po tom nepátral.
-
Ondra: Zkusim to zjistit. Nedělal jsem to já. Ten telefon tam je na pevno schovaneja napojenej na baterku. Dobijí se jenom při jízdě - nesmim s tim autem stát dýl jak 4 dny. Seženu schéma a pošlu Ti ho. Vydrž Běhá mi to na eriky, ale tam jde podle mě jen o konektor k telefonu.....
-
Taky mi začal blbnout central, nejdřív u řidiče a za 3 dny i u spolujezdce. Hodil sem to do opravny a ten chlápek mi řikal, že si to auto někdo připravoval aby to moh vybrat. Tak bacha na to. Prej tam vedou kabely nějak debilně že se daj vytáhnout a bloknout.
-
oddie: Dík bohuzel u nás peugeot shop nejni, ale známej dělá na autoslužbě tak sem mu to číslo poslal, zejtra ji objedná
-
Why not! Kdy, kde, proč a s kym???????????
-
jo jo taky sem tomu moc nevěřil a docela mě to překvapilo. Jsou tam lepši zvuky, grafika fakt jsem čuměl.