Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. tušim že loni takhle uklidili jednoho houmlese, někde v centru:D
    • 12
  2. pane bože, bezmasý jídlo na gril? mě napadá jenom chleba:D
  3. takžw doplním vedlejší program: máme jistej mobilní servis(pokud seženeme centrálu na 380V tak i se zvedákem), řezání samolepek na přání, hudební produkce, a non-stop bar je samozřejmost. ještě by mě zajímal váš názor na jídlo- myslíte, že budou stačit nějaký klobásky, maso atd z grilu?
  4. na tohle jsem malej pan, kde jsou hlavní kostry?
    • 30
  5. ted ste mi nasadili brouka do hlavy, pač čerpadlo v nádrži běhá
    • 30
  6. nenaměřil jsem nic, našel jsem chybu, řj je bez proudu, tudíž budu zkoumat relé u řj, nebo hlavní svazek:(
    • 30
  7. tyhle důody taky chápu, jinak samozřejmě pokud by jsi chtěl je možnost v okolí(cca 5km) brát ubytování v penzionu. to píšu nejen pro tebe ale i pro ostatní co váhají kvůli počasí
  8. za mě upřímně je to chabá výmluva, koukni na ten facebookovej odkaz, tam jede kluk i 1000km a není to úklik, opravdu slovy tisíc km:roker
  9. máš to v SZ
    • 30
  10. má prosba stále trvá, už jsem vyměnil pal. filtr, žhavičky, a včera zkusil i druhej klíč, stále nic.
    • 30
  11. zkoušel jsem i vyjednávat(v domění že viděl ve světě stávky) ale požadoval propuštění bratrů z vrakovišť a další nesmysly... proto potřebuju profi vyjednavače:roker:D
    • 30
  12. Moby89

    306 5dv hatch 1,4

    mě se to líbí, takovej příjemnej kontrast, jinak díky za včerejší marnej pokus:roker
  13. už jsem zoufalej, je někdo v praze ochotnej se mi na chvíli zastavit v Michli s Diagnostikou, a kouknout kde je chyba? předem díky:roker
    • 30
  14. jasně to by šlo, díky
  15. takže nový poznatky, nafta se dostane do vstřik. čerpadla, i z něj. Otázka zní můžou odejít všechny vstřiky najednou?
  16. video se nestalo, jsem normání a přece si nestoupnu na dvě plastový vaničky a ještě se nechat tahat takovým šílencem... dobrá videomontáž:roker
  17. nebudu se rozepiovat: organizátoři- respekt a úcta
  18. km mi nebute věřit ale má to necelejch 90t
  19. čerpadlo dává, nevim kolik je tak normální dávka při startování(otočení klíčku) cca 3dcl?
  20. garáž nemám možnost, ale pokud už je týden venku plusová teplota, tak myslim že garáž není potřeba
  21. Jak mnozí ví, auto mi poslední den mrazů pravděpodobně zamrzlo, minulý pátek jsem přijel, v sobotu nechal auto stát a v neděli už nenastartovalo. čekal jsem až povolí mráz, a pořád nic. udělal jsem několik pokusů abych zjistil závadu: 1)čerpadlo v nádrži běží, tlakuje, k filtru jedou tak cca 3-4 dcl nafty. Pak jsem přestal chápat změť hadiček do filtru a z filtru. spodní hadička z pohledu na motor v pravo(bílá sponka) je přívodní. pak jsou dvě nahoře, a nevim která je která. zítra budu zkoušet vyměnit pal. filtr. máte někdo jinej nápad(zkušenost kde by mohla být chyba? [upravil dne 2/3/12 09:59 od Moby89]
  22. ač já facebook nemám a nepodporuji, proto prosím ostatní o šíření https://www.facebook.com/events/317932801590563/?ref=ts
  23. Moby89

    prosim o pomoc-kradez vozu!

    po tom co vidim kolem sebe mam pocit, že v praze začíná působit nějaká skupina specializující se na tyhle auta(starší, a rozhodně ne tuctovky), jen co vím tak Mazda 323f bg(mrkačka) ve vestci, pak Mefovo MIčko, a teď tohle? je to normální?
  24. samozřejmě, já jsem jenom pražská náplava:D tenkrát tam moc nefoukalo, ale mráz byl solidní, a kamarád kterej se na noc zul, měl ráno super dlahy na kotníky, myslim že to v nich nakonec sešel dolů, ale pak boty vyhodil, bo byli tak nějak polámaný
  25. já nevim, ale mě to přijde praktický třeba na focení(což byl asi původní záměr)
×
×
  • Vytvořit...