Jak mnozí ví, auto mi poslední den mrazů pravděpodobně zamrzlo, minulý pátek jsem přijel, v sobotu nechal auto stát a v neděli už nenastartovalo. čekal jsem až povolí mráz, a pořád nic. udělal jsem několik pokusů abych zjistil závadu: 1)čerpadlo v nádrži běží, tlakuje, k filtru jedou tak cca 3-4 dcl nafty. Pak jsem přestal chápat změť hadiček do filtru a z filtru. spodní hadička z pohledu na motor v pravo(bílá sponka) je přívodní. pak jsou dvě nahoře, a nevim která je která. zítra budu zkoušet vyměnit pal. filtr. máte někdo jinej nápad(zkušenost kde by mohla být chyba?
[upravil dne 2/3/12 09:59 od Moby89]