Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. já tě nenutim:P pokud by jsi řešila odvoz, tak já tam autem musim, budu od předsedy brát nějaký veči tak dej vedět.
  2. AKCZ: omlouvám se za komplikace, prostě nás na chvíli přepadla beznaděj že to bez toho vybouchlýho cateringu nepůjde, nakonec jsme to sehráli v pohodě. Koldas: nechces si sehnat druhyho ridice? [upravil dne 29/4/12 22:47 od Moby89]
  3. Agia: tady jsou ty minisrazy kapánek jiný než se dějou třeba na Qčku nebo jinde, tady jde spíš o to posedět s kamarádama v restauraci, pokecat atd... nicméně já autem jezdim nebot na Sarku to mam z michle paradní štreku:D:D
  4. Koldas: myslíš tu 205tou z inzerátu? abych řekl pravdu tak nevim na co se těšit víc, jestli na T16cku nebo na tu 205tou:roker
  5. tak vidíš, a ty jsi se bál:D
  6. Moby89

    Sportovni volant

    já problém vyřešil a stejnou cenu jako stredakopec, s minimem času, a to kouskem černý izolepy přes palubku:D:D
  7. JINAK KDO BUDE CHTÍT NĚJAKEJ E-SHOP TAK PIŠTE PŘEDSEDOVI;)
  8. já dorazim Agia: nestíháš? budeme tam minimalně do devíti.
  9. ono je to konec konců jedno všechny jeho auta jsou nádherný
  10. no vidíš, když to není na černejch špalkách tak to vypádá fakt dobře, gratulace k \"části projektu\", protože si nemyslim že tím to končí
  11. v pořádku oba vás rád uvidim, a co že štěpán vytánhe 309tou a chuděrku 605tou nechá doma?
  12. jo aha, já myslel že si si pořídil otroka, určitě vezmi nalep mu tam někam lvy a pudem tvrdit že je to pug, se nepozná:D
  13. péťo otroka na leštění auta nech doma, nechceš spíš vytáhnout něco zajímacího z práce? windy:škoda, nedáváš ani sobotu?
  14. OD cca 10ti:)
  15. kopec: další malá peugeotí scéna hodně velkým stylu? to si zas zalezu do spacáku naruby....
  16. přihlašovadlo není, ani platba předem, prostě přijeď
  17. Medvěd, Peta: tady to bylo sporadicky a samozřejmě ze srandy řečeno:D:roker
  18. Medvěd: po grilmasters? bych se divil:D:D
  19. ty jsi speciál:D:aut
  20. nástřel kategorií na sprinty: Sprinty v ccm Do 1250 Do 1450 Do 1650 Do 1850 Do 2050 Do 2550 Nad 2550 Diesel do 2000 Diesel nad 2000 SPECIAL: Turbo, wankel
  21. to je přatelský pošťuchování noži a kamarádské poplácávání pálkami:D:D:roker
  22. 9mm fajn ale je to konvenční střelivo, proto mam rád perkus, naplnit co to jde, kaliber co se da odlejt, jen těch šest ran je nevýhoda:roker:D
  23. /Hondzik z 323f.cz/ Karate, aikido, hever z mazdy - všechno účinné, všechno Japonsko. Pár z nás má legálně držené kalibry 9mm, klíč na kola je taky dobrá věc a tomfy, teleskopy atd jsou ve standartní výbavě, jelikož žijeme v čechách ne? :bacha
×
×
  • Vytvořit...