AKCZ: omlouvám se za komplikace, prostě nás na chvíli přepadla beznaděj že to bez toho vybouchlýho cateringu nepůjde, nakonec jsme to sehráli v pohodě.
Koldas: nechces si sehnat druhyho ridice?
[upravil dne 29/4/12 22:47 od Moby89]
Agia: tady jsou ty minisrazy kapánek jiný než se dějou třeba na Qčku nebo jinde, tady jde spíš o to posedět s kamarádama v restauraci, pokecat atd...
nicméně já autem jezdim nebot na Sarku to mam z michle paradní štreku:D:D
nástřel kategorií na sprinty:
Sprinty v ccm
Do 1250
Do 1450
Do 1650
Do 1850
Do 2050
Do 2550
Nad 2550
Diesel do 2000
Diesel nad 2000
SPECIAL: Turbo, wankel
/Hondzik z 323f.cz/
Karate, aikido, hever z mazdy - všechno účinné, všechno Japonsko. Pár z nás má legálně držené kalibry 9mm, klíč na kola je taky dobrá věc a tomfy, teleskopy atd jsou ve standartní výbavě, jelikož žijeme v čechách ne? :bacha