podle toho co vim o statických radarech(viz třeba slavnej mělnickej přejezd od nikud nikam) tak červená dobrý, bílá špatný=červeně by to snad mělo brat každý auto;)
holt tomu civiku přebejvaj otáčky no...:D
a fotky ze srazu jsou zde:
http://srazynaqcku.rajce.idnes.cz/Tuning_extreme_show_Pribram_2012/
[upravil dne 14/8/12 17:59 od Moby89]