Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. podle toho co vim o statických radarech(viz třeba slavnej mělnickej přejezd od nikud nikam) tak červená dobrý, bílá špatný=červeně by to snad mělo brat každý auto;)
  2. sagic: než to budeš posílat nechci bejt rejpal ale 62 lidí do partnera prostě nedáš:D jenom to tam oprav jinak super:roker
  3. Moby89

    Genzerova 306ka

    jako servisačky hodně pěkný, jen otázka kalendář na rok 2011?
  4. hele mam ho tam dlouho, a střelby si nejsem tou dobou vedomej:D:D
  5. a opet jedna sprintovaci Jinak Frozz byl tuhej soupeř:potlesk
  6. tady je konečne fotka se samolepkou na nadrži:roker
  7. díky;)
  8. Kata: ty fotky jsi nahraval v plnym rozlišení nebo jsou zmenšovaný? a muz nejaky fotky zneuzit?(k sobe do vlákna atd...)
  9. Moby89

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    stejně to nejede:D:D:P
  10. luxusní srázek, kterej nasytil jak žaludek vynikajícím gulášem, tak plíce spálenejma gumama. za mě jednička s hvězdičkou:roker;)
  11. podle nej by mohla pojištovna odhadovat tržní cenu:D:D
  12. lízáko je od slova brousit asfalt, tudíž se nebojme:D:D
  13. malinko reklama, třeba ji ode me nekdo odkoupi:D:D
  14. sem mel plny ruce tak jsem ji musel nekam polozit
  15. včera jsem zjistil jednu podstatnou věc, a to: JE PO ŽNÍCH
  16. guláš je fajn, mě ho tam piš
  17. asi vyměním svýho dvorního fotografa, když na to tak koukám. Rejty umí A auto taky luxus;)
  18. Moby89

    Hlasování na autosport-tuning.com

    jelikož znám osobně majitele tý oranžový mazdy(a viděl jí na živo na příbramy) tak já hlasuju jinak, sorka;)
  19. a negrbob psal že vytáhne hajtru:D
  20. koní stejně 1,4 90 kobylů, ale ty otáčky... co mi chybělo na otáčkách doháněl jsem srdcem, ale nestačilo to:D:D
  21. holt tomu civiku přebejvaj otáčky no...:D a fotky ze srazu jsou zde: http://srazynaqcku.rajce.idnes.cz/Tuning_extreme_show_Pribram_2012/ [upravil dne 14/8/12 17:59 od Moby89]
  22. luci: my se dohodnem ve čtvrtek a předsedovi kterej bude asi chybět to oznámíme posléze;)
  23. prosím aby dorazili hlavně tyhle lidi: Bob, Vojta, švejk, Lůca a lukyn- budeme fotit na překvapení:roker
  24. ze by jsme se luci konečně dostali k tomu sprintiku?
×
×
  • Vytvořit...