Nevím jak to tu tady u Vás na foru chodí, ale i tak se vás dovolím zeptat, byl by někdo ochotný se mi podívat na historie této 307SW, o které vážně uvažuji. děkuji
edit:
to auto stojí tady http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/307/8638681
kdyby ho někdo znal uvítal bych Váš názor
[upravil dne 16/2/11 10:22 pionyr]
Všechny Vás zde zdravím. Po dlouhém rozhodování jaké pořídit auto jsem se rozhodl právě pro P307. Mohl by mi zde někdo z Vás vypsat rozdíly mezi verzí SW a Break. děkuji