Přejít na obsah

BiFF

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 434
  • Registrace

Vše od uživatele BiFF

  1. BiFF

    Dvouhmotová řemenice

    No ja mam taky na Micku a Tecku tu dvou a taky jsem ji zrovna menil :/ 4000,- Jinak jaky ma vyznam mit jee duralove krom toho ze to vypada pekne??
    • 12
  2. BiFF

    t16

    Kdyby tam mel 280 PS tak by si nedaval ty auta pekne na sprintech ja ho videl nazivo a protocil vsehny 4 kola cumel jsem jak kokot vem si ze tam tlaci 2 bary , vsak on to jednou psal v tom blogu ze rozvodovka se mu jedna uz rozkocila a prevodovka taky ale ze ted to drzi Nevim kolik tam ma ale jede to jak ******
  3. BiFF

    t16

    Jinak jak prodam Micko pristi rok tak planuju takovy malinky projekt co bych chtel delat pristi zimu a to 205 V6 ale je to zatim ve vyvoji tak psssst
  4. BiFF

    t16

    White: Co ja vim tak ma odpojene ovladani turba takze mu to fouka max co to da + urcite tam bude mit jeste nejaky vychytavky , ale to jsem tak nejak neptal Lambda sondu jsem mel delat v patek , ale nejak nevyslo nezbyl cas tak to nekdy pres tyden udelam
  5. BiFF

    t16

    Vostik s nim jsem v kontaktu momentalne ma rozpadlej DIFF a rikal ze uz ho to nebavi opravovat , ale ze motor super
  6. BiFF

    t16

    White:V patek budu menit tu L Sondu tak ti dam vedet uviidime ale tedkom se to zlepsilo uz to sviti malo kdy vetsinou na volnobeh se to sem tam rozsviti ale staci to trochu projed a zlehka vytocit par x do 5 a zmizi totak nevim
  7. BiFF

    t16

    Kurnik clovek si odjede na tyden do Jeseniku a sup uz se tady prodavaj Tecka Co tak najednou bohousi ?
  8. BiFF

    t16

    Vostik: a uz jsem si precetl tve novinky jak jsi hledal nenasel jsi nahodou nekoho kdo prodava housing ?? Mozna bude potreba tak se po nem uz divam kdyby nahodou Pres zimu bych se chtel pustit do predelavky toho turba teda pokud se sezenou lidi a budu mit na to dost informaci a vim ze tam nejaka prasklinka na nem je akorad jsem nevidel jak velka
  9. BiFF

    t16

    Vostik: zimni gumy jsou ale jenom v garazi , na tecko nakonec nepujdou jak ty pokracujes ? Dari se aspon trochu ? White:objednal jsem ji v pondeli v utery ji poslali a zitra tu bude
  10. BiFF

    t16

    Cislo je NGK OZA527-E3 dorazi mi zitra akorad jsem na dovolene az do soboty takze se toho chytnu pristi tyden zatim cus
  11. BiFF

    t16

    Hanys: Nemusi to byt tou lambda sondou ale kazdopadne par km jsem nasel na 3 valce a jak tam chlapi delali s tim katem , turbo jak se davalo ven mozna ze se nejak poskodila , ale kazdopadne mi to zaclo delat az po vyndani katu a kluci rikali ze to musi bez katu bezet v pohode!! Ono to bezi pekne to jede ale jak se mi na chvili rosviti kontrolka kompu jde to tak o 30% dolu ten vykon je to jenom prechodny problem! navic ta lambda uz ma 100 000 za sebou takze by taky mohla byt uz HIN Uvidime co to bude delat s tou novou.
  12. BiFF

    t16

    Beda: ona je takova spis gumova , takova pevnejsi guma takze v klidu a neni tozas tak nizko jak to vypada White: Je to original stav ikdyz nejake veci se tam strikali ,ale to nebylo za mne!! Bohous:Zitra mi prijde lambda NGK tak uvidime, skoda ze jsi nebyl na sraze jsem myslel ze bys mi helpnul s tim vyblikavanim nejak se mi do toho nechce :/
  13. BiFF

    t16

    A druha fotka
  14. BiFF

    t16

    Jeste dohodim foto jak to je snizene jak to vypada
  15. BiFF

    t16

    Druhe foto
  16. BiFF

    t16

    Tak se tady pokusim vlozit nejake foto tak uvidime
  17. BiFF

    t16

    White: jo jo mam to presne stejne a minus mam vzane ze zadu , budu tam muset natahnout tu 50mm2, ale udelal jsem si pekny drzak na tu baterku , Bohoous to tu snad brzy nahodi jeste mu to musim poslat
  18. BiFF

    t16

    Bohous: poslu ti foto a zitra ho tu nahodis jestli tak OK ja to zatim neumim :/
  19. BiFF

    t16

    White: tahal jsi ho v liste v prahu ?? vlezl se ti tam ? taky tam dam tu 50mm2 ale pohraju si s tim az v zime. Bohous: myslel jsem T16 forum sry
  20. BiFF

    t16

    Bohous: jo byl jsem tam , nevim asi si nikdo uz nevazi tecka na sraze :/ ikdyz nekteri se tam kolem nej motali celkem dlouho:) White:Posli foto toho filtru , jinak baterku mam taky v kufru uz davno ,jaky jsi tam pouil kabel na plus?? Ja tam mam med 25mm2 a jde to poznat ze to je jeste malo pri tartu mi ten motor toci trochu dyle a zaskvrci mi sirena takze tam je pokless Bohous: musime se nejak domluvit potreboval bych neco nahodit na french forum dikes
  21. BiFF

    t16

    Hola hola copak je s vama ?
  22. BiFF

    sedačky z 206 RC

    Jedno nadherny RC cerveny jsem videl na Mimonskych valkach
    • 18
  23. BiFF

    Plastové brzdové třmeny

    Tak to je ku.....a maras
    • 8
  24. BiFF

    t16

    Vostik: tak co jak to vypada uz nejak na dobre ceste ? Doufam ze se uz zadari to poskladat a prijet na sraz To vyblikavani nejak zatim nemam cas tak to necham na sraz a tam to vyzkousime Zatim zdar a at se dari
  25. BiFF

    Ubytování

    Prosim o rezervai 5 luzkove chatky bud B2B nebo B2E diky BiFF Dnes posilam taky prachy na sraz zatim zdarec
×
×
  • Vytvořit...