Díky za příspěvky. Dodavatelem auta byl Domanský, předpokládám, že by mi neprodali auto, které není homologované pro ČR. Takže auto by nemělo mít problém s naším palivem. Samozřejmě jsem se při koupi ptal i na palivo a vyhýbal se obloukem podivným benzinkám. Po prvních problémech jsem změnil pumpu a tankuju z 80% u Benziny, kterou mám v místě, případně na cestách většinou OMV. Občas tam dám Vervu, občas Maxx Motion, aditivum mně doporučili v servisu až asi po třetím opakování závady. Když se říká, že THP mají obecně problémy, zajímalo by mě, jak jsou tyto problémy řešeny v jiných případech. To vlákno, co uvádí Elton, jsem samozřejmě prošel. Je zajímavé, že ten kód závady P1385, který se mi tam vždycky diagnostikuje, když zadám do googlu nebo tady na fóru, tak to najdu jen v jednom příspěvku. Buď to blbě googluju nebo ten problém není až tak frekventovaný a většina majitelů s tím problémy nemá. Pak bych to viděl na to, že jsem měl pech a dostal jsem jeden z několika motorů, který je z nějakého důvodu na toto náchylný. Tudíž to tlačím na to, že vada nebyla vlastně nikdy odstraněna a záruka by měla dál běžet. A měla by se vyřešit výměnou komponent nebo celého motoru, protože čištění to neřeší. Navíc se zdá, že intervaly se zkracují a mně se z principu nelíbí, že bych měl tankovat dražší palivo a lít aditivum a stejně mít strach, že někde v zahraničí skončím v nouzovém režimu, jak se mi to už jednou stalo. Takže sháním informace o konkrétních identických případech a o tom, jak se řešily. Pokud by tu o nějakém takovém případu někdo něco věděl, prosím pište.