Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Čerpadlo na 406

    1) hoď sem fotku toho co myslíš, jestli je to jako membrána, tak to je připojeno na trubku sání, tu tlustou co vede do toho hlinikovýho bazmeku \"12V\" 2) jinak nevim nevim
  2. punkac

    Dotaz na PS2

    věc, kterou nepoužívám dýl jak rok, hned hodím na aukro, ať má ještě někdo radost
  3. punkac

    Má 2,1Td regulaci turba?

    tady máš schéma sání většinou může být prasklá nějaká hadice 1,2,3 nebo spoj mezi nima
  4. punkac

    Má 2,1Td regulaci turba?

    starší turbo
  5. punkac

    Má 2,1Td regulaci turba?

    achjo, další co chce z auta primárně určenýho na pohodlnou jízdu, udělat formuli jedna Proč jsi si nekoupil třílitra? Akorát ten motor dokurvíš a pak tu budeš fňukat, jak to dát dohromady Nemyslíš, že ten, kdo motor navrhnul, věděl co dělá? tady máš obrázek jednoho s posledních 2,1TD (moje auto) jestli máš auto vyrobený před rpo 07757 tak tam je jiné, obrázek bude následovat ale fakt nechápu proč se v tom vrtat, už jsem viděl auta, co jim majitel předělal turbo a měly fouký těsnění pod hlavou, ale kdo chce kam.........
  6. hmm, opravdu neomezená země Jak to bylo v Ivanovovi? Rusko to je medvěd stojící na papírových nohách
  7. punkac

    píše mi to anti pollution faul??

    diesly nemaj lambdu
  8. punkac

    píše mi to anti pollution faul??

    hele to je univerzální hláška Něco jako problém v systému snižování emisí, napiš jaký máš auto Rodiče to měli na 1,6Hdi a dělal to vadný MAP senzor ale jak říkám, může to být cokoliv, obětuj litr a zajeď v první řadě na diagnostiku Budeš vědět více, a nemusíš vařit z vody koukám Y2K byl rychlejší [upravil dne 10/1/10 punkac]
  9. punkac

    Čerpadlo na 406

    já bych ty rozvody určitě udělal, kor když sis auto nadělil k Vánocům a nevíš, jestli je předchozí majitel dělal.....
  10. chceš aby ti ometli autíčko, opucovali pantofle a popřáli dobrou jízdu?
  11. punkac

    FILMový koutek

    Méďo šel bys na to do kina znovu? tady v sudetech to hrajou od 14. ledna... Má to opravdu cenu? Avatar mě nenadchnul... holt jsem jinej ach ty nový filmy....
  12. NEMÁM RÁD MÁSLA, CO NEVYJEDOU V TOMTO POČASÍ KOPEČEK!! Ať zůstanou raději doma a jezdějí radši drožkou
  13. punkac

    odber při abs

    no tak to potom slova klasika:\" je to marný, je to marný,...... je to marný\" ÉÉÉ zajeď do servisu
  14. punkac

    odber při abs

    no po dnešní cestě z práce, bych si určitě všiml, jako jindy kdy je ABS v činosti více než je zdrávo - vivat upravený cesty v ČR
  15. punkac

    odber při abs

    Zdravá baterka toto nemůže pocítit! Startovací proud je daleko větší, než je odběr jakéhokoliv zařízení v autě Podívej se na sílu vodičů vedoucí ke startéru a na sílu vodičů k jakýmukoliv spotřebiči vyjma startéru
  16. punkac

    odber při abs

    mno to je těžký.... v autě máš kontrolku baterie, která má většinou na starosti: 1) napětí v síti - ale to že je v hajzlu stejně poznáš, že nenastartuješ nebo blbě nastartuješ a při tom ti zhasla nebo pohasíná palubka 2) když zhasne po nastartování, tak víš že je altík v poho a baterka se dobíjí, napětí v síti normální 3) když při nižších otáčkách slabě skoro neviditelně žhne, víš, že bys altík měl nechat skontrolovat (uhlíky, regulátor, dioda....) Prosím berte v potaz to, že jsem toto vypozoroval na mém autě bez MUX auto by mělo mít napětí 14,2-14,6V, to je ideální stav Samozřejmě můžou být lokální poklesy při startování, žhavení diesla, ale určitě by se napětí nemělo měnit v závislosti na tuctuc rázech z repráku! nebo při brždění s ABS, jak bylo psano výše.... Jestli máš náladu experimentovat, připoj prodlouženýma drátama multimetr přímo k baterce, natáhni do kabiny a sleduj napětí při startování, při jízdě, hlasitý hudbě či brzdění s ABS, ASR nebo ESP Palubní síť před uvedením do výrovby prochází velice náročnýma testama a je mi divný, že by pustili do provozu něco, čemu při brždění poblikávaj světla (nebo snižujou jas) Už kvůli následným reklamacím
  17. punkac

    odber při abs

    jasný, taky jsem to psal jako jen mi bylo divný, že by to baterka neutáhla, když na 11 let starým autě to utáhne a nic nebliká Jinak následek žádný nebude, ale když jsme už v offtoptopicích, předchozí baterka jeden den fungovala naprosto bez problémů a druhý den ráno jsem nenastartoval (bylo jí 9 let)
  18. punkac

    xenony a policie

    hauke ivo: tahle ferry tail ti přišla mejlem ne? koukni na hoax.cz, možná jí tam najdeš
  19. Skor ako to blo vtedy. 30km/h na tachaci a smrt v ociach nemyslím, ty auta jezdily i..... šedesát
  20. punkac

    odber při abs

    kluci jen takovej malej Jakou hodnotu má pojistka ASR, ABS nebo posilovače řízení a jak silné dráty k těm výše uvedeným periferiím vedou? Nemyslím si, že by to bylo normální, jak píšete. Mě určitě při ABS světla neblikají (mám teda jen 406 old model, ale abs bude hodně podobné) a rodičům s novým Citroenem c4 picasso také ne a to mají o dost slabší baterku - při funkci ABS a ESP) Myslím, že vaše baterky už mají něco za sebou a v mrazech nejsou schopny dodat do sítě potřebný proud (viz dunění wooferu na max někde v kufru ), nechte si přeměřit jejich kapacitu, v obchodech specializující se na autobaterie mi to zdarma zkontrolovali
  21. punkac

    407ka s 200 000km. kupit???

    Běž se na auto podívat k prodejci, při prohlídce si opiš VINko, tady ti to machři proklepnou, porovnají s databází, uvidíš, co na autě bylo servisováno a budeš hned vědět na čem jsi Osobně bych se nájezdu 200tkm nebál, je mi milejší než stejné auto s obligátními 120tkm po prvním majiteli (jen zapomněli dodat v Čechách )
  22. punkac

    407sw vymena zhav.sv.

    asi jsi mě nepochopil, myslel jsem, ať to zkusí bez spojky a se zařazeným neutrálem aby slyšel ten správnej zvuk a neměl strach to že se startuje s vymáčklou spojkou je samozřejmost :papa jinak děláš čest svému nicku JÁ JÁ JÁ JENOM JÁÁ vím tak akorát prd... [upravil dne 9/1/10 punkac]
  23. Chlape fakt ti fandím, je vidět, že máš šikovný ruce :potlesk:potlesk Co sehnat původní motor aby převod mohl proběhnout v pořádku? Jinak nechápu majitele před tím než od koho jsi to kupoval, to muselo být prase k pohledání....
  24. punkac

    407sw vymena zhav.sv.

    buď v klidu, při tý teplotě je to normální, olej je trošku tužší a klade odpor, startuješ s vymáčklou spojkou? Zkus to bez spojky (ovšemže se zařazeným neutrálem ) To je teprve zvuk a neochota se rozběhnout
  25. aha chlápek to nechtěl opravit, tak vyndal žárovku z palubky, řekl, že tam ABS není a prodal to
×
×
  • Vytvořit...