tak hodiny umístěny na zeď, vypadá to parádně, kupodivu se u toho i dá spát
s elektronickým řízením polarizovaného impulzu jsem skoncoval, bylo to sice přesné, ale stále tam odcházel tranzistor, nevím co se tomu obvodu nelíbilo . Někdy oešel po týdnu, někdy po dvou hodinách. Sehnal jsem proto \"matiční hodiny\" na aukru, které umístím do kuchyně jako stylový doplněk mého retro alá ČSD bytu
mám pár dotazů k těmto hodinám
1) jaký je to přesně typ
2)nastavení spínacího kolečka pod ciferníkem, k čemu tam je posuvník úplně dole s rozsahem 1 až 10. Jak se nastavuje aktuální den na velmi malém kolečku s římskými číslicemi
Kdyby k tomu někdo měl návod, bylo by to fajn
To co mi zatím funguje je to, že po dvou dnech jsem vyladil kyvadlo a hodiny jsou přesné, prakticky se neroscházejí (škoda, že kyvadlo není s invaru), dále funguje řízení podružných hodin
co mě ještě čeká, je kompletní restaurování skříňky (výměna některé té překližky a její lak)