Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    hodiny Pragotron

    \"nové\" matiční hodiny
  2. punkac

    hodiny Pragotron

    tak hodiny umístěny na zeď, vypadá to parádně, kupodivu se u toho i dá spát s elektronickým řízením polarizovaného impulzu jsem skoncoval, bylo to sice přesné, ale stále tam odcházel tranzistor, nevím co se tomu obvodu nelíbilo . Někdy oešel po týdnu, někdy po dvou hodinách. Sehnal jsem proto \"matiční hodiny\" na aukru, které umístím do kuchyně jako stylový doplněk mého retro alá ČSD bytu mám pár dotazů k těmto hodinám 1) jaký je to přesně typ 2)nastavení spínacího kolečka pod ciferníkem, k čemu tam je posuvník úplně dole s rozsahem 1 až 10. Jak se nastavuje aktuální den na velmi malém kolečku s římskými číslicemi Kdyby k tomu někdo měl návod, bylo by to fajn To co mi zatím funguje je to, že po dvou dnech jsem vyladil kyvadlo a hodiny jsou přesné, prakticky se neroscházejí (škoda, že kyvadlo není s invaru), dále funguje řízení podružných hodin co mě ještě čeká, je kompletní restaurování skříňky (výměna některé té překližky a její lak)
  3. bych asaade potřeboval 2 na ty kola, co jsem od tebe koupil holt únava materiálu taky bych se přidal, mohli bysme se složit na počtu mrk zde nebo zde
  4. punkac

    bezohledné parkování

    Myslíš keton? To je dobrá věcička
  5. punkac

    Motorkáři

    Nechci bejt úplnej motorkář Chci něco co mě odveze do rachoty. Po vejletech po keškách a není to úplný hlemýžď. Díky za potvrzení tipu
  6. punkac

    Cernobyl

    jo tohle znám. nayoutube dejte hledat \"černobyl - nultá hodina\" Brrrrrr
    • 13
  7. punkac

    Motorkáři

    motorkáři mi nevaděj, kokoti jsou na všech stranách fronty (auta, motorky, cyklisti, dodávky či TIRáci), bohužel.... Ale jsou zase i slušní jak psal Scratch. Docela bych si nějakej skůtřík pořídil. třeba takovej Burgman 400 by mi docela slušel. Kámoš v práci lítá na mašině přes 200 kila, když to jde, ale v autě nejede víc jak 90 km v hodině, bojí se, více důvěřuje motorce. Tohle fakt nechápu, ale je to jeho věc a jeho pocit
  8. punkac

    Puzzle

    tak do ČR to nepošle najdem to jinde
    • 12
  9. punkac

    Puzzle

    http://cgi.ebay.co.uk/STAR-WARS-1-000-Piece-Ravensburger-Puzzle-NIB-/370493501049?pt=UK_Toys_Jigsaws_RL&hash=item5643222e79 muselo by se jim napsat, zdali to pošlou do ČR a pak samozřejmě aukci vyhrát
    • 12
  10. punkac

    Netopí a přehřejvá se

    náhodou starej kulatej Warťas byl na svou dobu pěkný auto, dělali i kabriolet (ta vůně dvoutaktu musela bejt pecka. Proč nechceš pežotka a jdeš směrem koncernového vozu?
    • 8
  11. obrázek 4 3 - svislý čep řízení A - manžeta na hřebenu řízení ????????? B - mohl by to být Orbitrol, ale zde nevím jestli se to nebere jako celek i s hřebenem, název proto ber hodně s rezervou obrázek 5 náboj zadního kola - zatím jsem neměnil docela drahá sranda obrázek 6 zde znám jen díly 6 - tyčka vodorovná na tu geometrii - ráda odchází 7 - ložisko na náboji zadního kola - když pohoupeš auto a je v koncích, tak slabě povrzává tohle ber s rezervou, určitě někdo doplní či zpřesní [upravil dne 23/3/11 00:48 punkac]
  12. hele dám ti na sebe skype a budu ti říkat jo? psát se mi to nechce ale abys neřekl, tak první obrázek: 1 - stabilizátor (to hodně velký pod tou trubkou je nápravnice, na tý držej ramena) 2 - uložení stabilizátoru 3 - kost (tyčka) stabilizátoru to s tím pérem je tlumič s pružinou 71 - matky či šroubky druhý obrázek je defact to samý - jen zadní náprava, ty tyčky jsou plastový, na obrázku chyběj příčný tyčky (někdy zvaný ojničky), kterýma se šteluje geometrie zadních kol - to jsou ty co dost odcházej třetí obrázek B - rameno 6 - přední uložení - silentblok - neodchází - skrz je dlouhej šroub 7 - zadní uložení ramene - silentblok - odchází - drží dlouhejma šroubama do nápravnice 10 - kulový čep - odchází A - těhlice - zespodu jí na rameni drží kulový čep, zvrchu tlumič, od převodovky je poloosa, kousek vejš je čep řízení v tý díře jak je A , zepředu jak nad číslem 72 jsou dírky pro přišroubování brzdiče, ve kterým jsou destičky D - ložisko kola 3 - náboj kola na něm drží brzdovej kotouč a je v něm přišroubován disk kola ostatní jsou závlačky a ségrovky (ta velká 5 mi šla hodně blbě vyndat i s nástrojem k tomu určeným)
  13. tý voe, co to je
    • 11
  14. punkac

    Noční hlídání

    já jenom mrknu a jdu spát
  15. punkac

    Ionizátor do auta - dobrá věcička

    kirkiz: ruku na srdce... čekal jsi něco jiného?
    • 52
  16. ahááá, no nic možná by se ty hermelíny mohli poslat do Letanovců. Třeba by jim udělaly radost
  17. néé, jeho prdel navšívila banda zkurvenejch negrů s letlampou... Není to tak Butchi teda Scratchi? Ps: Ti co citát neznají jde o větu z klasiky Pulp Fiction od Tarantína, nejni to teda myšleno proti zkurvenejm negrům
  18. punkac

    Noční hlídání

    mám svou chaloupku a naopak to dříví musím spálit, není tam k hnutí
  19. punkac

    Noční hlídání

    jsem tu tiež, ale brzo půjdu domů a pak hurá akce víkend
  20. punkac

    auto klempíř okolo UL

    Nikdo nikoho nezná? Tak doporučte i někoho jiného dál od ULu.... Jaká je kvalita prahů z druhovýroby?
  21. punkac

    Zlomeny sroub...

    tak k tomu za prvé) V UL je jeden dnes už asi 70 let starý fachman a k tomu vozí vytahovat zalomené šrouby mechanici z širokýho okolí Ještě když sem měl Míčko, jeden takovej (kterej do té doby požíval mé důvěry)mi odvzdušňoval velice specifickej systém ABS s tlakovým čerpadlem, kterej to auto mělo. Samozřejmě zalomil vytahovák v jednom odvzdušňovacím šroubu. Na vraku to nikde nebylo a když tak za šílený peníze. Pán to vyndal za 300 Kč bez poškození ABS - byl jsem moc rád. Jinak říkal, že k takovýmu mechanikovi s autem jezdit nemám - člověk se pořád učí
    • 33
  22. Tak jsem dneska umyl auto od soli po zimě a neměl jsem to dělat Prej že to nerezne ty 406. Už jednou před 2 roky jsem nechal opravit pravý práh za předním kolem. Kamarád vyměnil asi 30 cm od kola směrem dozadu. Dneska, když jsem vyjel z myčky, všiml jsem si pod sloupkem, že mam odchlíplou barvu. Jaké bylo velmi nepříjemné překvapení, když jsem zjistil obrovskou 20 cm díru za opravou. Kdekoliv směrem dozadu píchnu do prahu, jdu skrz Výměna prahu mě nemine. Auto bych si rád ještě nechal tak 5 let. Nápady na opravu? Doporučte někoho v okolí Ústí nad Labem Mám origo hliníkový samolepky peugeot na nášlapech prahů, ty asi sundat bez poškození nepůjdou, co? Jak je to s kvalitou druhovyrobenejch práhů, vydrží to něco?
  23. hmm, bohužel to po mě chce se přihlásit na fejsbukvici, takže videjko neuvidím....
    • 13
  24. punkac

    Zlomeny sroub...

    hlavně nezalom ten vytahovák, to je pak robota na ho.no
    • 33
  25. punkac

    Noční hlídání

    tak zas dnes na stráži
×
×
  • Vytvořit...