Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Noční hlídání

    tygr mast? Ta ze 4 pokojů nebo trubice
  2. punkac

    Noční hlídání

    močová trubice?
  3. punkac

    Noční hlídání

    mě dávala babča alpu na rozbitý koleno a pak na kostku cukru, abych neřval a byl ode mně pokoj, to dávala alpu na lžičku polívkovou
  4. punkac

    Noční hlídání

  5. punkac

    Noční hlídání

    jo na zamrzlý dutiny jedině Alpa, Lukáši, těm sprejům moc nevěř Nevidíš na LCD, kup si OLED
  6. punkac

    Noční hlídání

    :D
  7. punkac

    Noční hlídání

    to chce za a) panáka něčeho tvrdšího dle chuti b) uvařit kastrol slaný vody, hodit přes sebe velkej ručník a inhalovat, ona se ta rýma lekne a z těla vyběhne c) jemnější varianta je ponořit lokte do lavoru z horkou vodou, funguje to stejně, aleje to pomalejší d) největší čuňárna je kloktat sůl, je to na poblion, ale zabírá to 100% proti rýmě
  8. punkac

    Noční hlídání

    to bylo pro mumii
  9. punkac

    Noční hlídání

    taky jsi se byl podívat do zrcadla?
  10. punkac

    Noční hlídání

    já mám jednu zrcadlovou tabulku přilepenou na tom jádru
  11. punkac

    Noční hlídání

    no bydlímv paneláku a mám jedna jedna Určitě víš, jak velký je to pidijádro. Takže když tlačim, koukám na půl do zrcadla
  12. punkac

    Noční hlídání

    myslíš mexickou prasečí nebo tu ze španělska? Sám ti nevím čoveče, když se po ránu dívámdo zrcadla, vypadám trochu jako pan chrochtálek
  13. punkac

    Noční hlídání

    horší je, že se mi chřipka asi vrazila do střev Běhám nějak často
  14. punkac

    Noční hlídání

    ze mě chřipka spadla, zatím jsem při smyslech
  15. punkac

    Koho jste volili?

    myslím si, že doba pana Franze ještě příjde, až si lidi zvyknou, že opravdu mohou jít volit. Teď jsou ještě vyjukaný conservy. Amerika si na černýho prezidenta musela počkat, co je amerikou(neřeším kvality obamovy jen předsudky)
  16. punkac

    Noční hlídání

    kdo dneska ponocuje?
  17. punkac

    Koho jste volili?

    mám svědomí čisté Petře, přeci nechceš srovnávat naše tahanice s volbou prezidenta ČR? Jinak mohl bys mi připomenout, kde jsem pil vodu, když tu piji vínko? Jinak všichni ví, že jsem chtěl volit Avatara, bohužel jsem byl nucen vybrat pana Knížu, protože, Judr Avatar by byl jen zahozený hlas. Kdyby byl ve druhém kole Kádr proti ultra Kádrovi, volit bych nešel, nebo vhodil neplatný hlas. Ale je vidět, že diskuze je všestraná a tak to má být
  18. punkac

    Koho jste volili?

    hnusný ano, ale když někdo obdivuje prověřený kádry, tak nemůže ode mně čekat nic jinýho ba naopak!
  19. punkac

    Koho jste volili?

    njn, rootsky za chvilku vyndá knížku, dolepí známky a bude spokojenej:P
  20. punkac

    Koho jste volili?

    mno tak jsem dokoukal film UCHO a jsem rád, že jeden nomenklaturní kádr se do druhého kola nedostal, ještě aby vypadl druhej kádr ve svazcích známý pod krycím jménem Johanes Becher. Radši šišlajícího chrápajícího knížete než prověřený kádry :P:P
  21. tak v Bukurešti snad mají silnice Minimálně jednu z letiště k Čaučeskovu Dómu maj určitě
  22. 200 kg by olcit nikdy neuvezl, protáčelo by sekolo na protistraně zátěže To tunění, nějak mi to moc připomíná ty odporý tuzerský favority
  23. JJ, pražské všemocné zimní pneu :D:D. 2mm sněhu a u muzea čtyři
  24. punkac

    Koho jste volili?

    teda vy ale máte populistický postoje, že vás rozhodí takováhle prkotina vždycky si říkám, kde se v lidech bere tolik nenávisti mycTD, Pechy [upravil dne 12/1/13 21:15 od punkac]
  25. jalovec do zelňačky?
×
×
  • Vytvořit...