mám svědomí čisté Petře, přeci nechceš srovnávat naše tahanice s volbou prezidenta ČR?
Jinak mohl bys mi připomenout, kde jsem pil vodu, když tu piji vínko?
Jinak všichni ví, že jsem chtěl volit Avatara, bohužel jsem byl nucen vybrat pana Knížu, protože, Judr Avatar by byl jen zahozený hlas.
Kdyby byl ve druhém kole Kádr proti ultra Kádrovi, volit bych nešel, nebo vhodil neplatný hlas.
Ale je vidět, že diskuze je všestraná a tak to má být