Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. 16 papírů (předpokládaná cena) za mobil fakt nedám, limit jsem měl vždycky deset táců. I tu N900 jsem pořídil za 10000, když stála 15000 . Je to mé historické rozhodnutí - první mobil Ericsson T10 stál 9999 Kč
  2. punkac

    Noční hlídání

    jdete někdo na čouda?
  3. Xvideos, byl jsem odhalen, na notecu je zase Youjizz..... Šaldíku dobrý, ale víš co se říká:\"honěj všichni a kdo nehoní, lže a honí dvakrát tolik\" Ale jinak vídíš Forum je na čestném prvním místě, xvideos je až věc podružná :D:D
  4. punkac

    dotaz na změnu nicku?

    JJ, na jedničku. 75 kg jsem měl, dokud jsem pracoval rukama, dnes mám tak 92 a pracuji hlavou, asi mi těžknou malé čiperné šedé buňky :D šumavský hvozdy jsou tam pro lepší krytí, přeci nebu psát, že nocujem ve Valdicích
  5. punkac

    dotaz na změnu nicku?

    No do obra koloděje spícího stylem pořádného orkánu v šumavských hvozdech, až tašky na střeše nadskakují, mám přeci jen daleko, stále docent, již dokonce hubenější i když pivo stále mlsající
  6. punkac

    dotaz na změnu nicku?

    mě tak napadlo, že bych Kurta poprosil, aby mě změnil na Diskac, ale pak bych se asi poblil a chtěl to zase zpět. Dostal bych banána na zlepšení nálady minimálně na furt Raději to nebudu pokoušet Lidi si totiž myslej, že přezdívka je známka punku ale v tom to není :D:D
  7. punkac

    dotaz na změnu nicku?

    Ještě neměl třeba Jenda406 Okay, máš jedničku s *
  8. Bradavice z vesmíru útočí :D:D
  9. punkac

    dotaz na změnu nicku?

    je vidět že ochranku el prezidenta zvládne Hurvajz dobře, hodnotím ho ale známkou 1- , protože servisman je Honza406 je to opravdový rekordman ve změně identity
  10. punkac

    dotaz na změnu nicku?

    tak to je v nejlepším pořádku jinak si pamatuji tyto staré dodnes pod jiným nickem zde vystupující, dáme kvíz? Kdo vyhraje, dostane od Lukara vypálenýho krtka s jojem zdarma :D:D 40000006 Stibto (ale to je jednoduchý :D:D ) Sarkomi, komisař, serviceman, zuzlifuk jízlivej vix (kurva lehký ) Roenick vendi.stejskal [upravil dne 31/1/13 22:51 od punkac]
  11. punkac

    dotaz na změnu nicku?

    Kurte, klíííd, praskne ti cévka a co my pak tady bez tebe Hyenu jsem opravdu neměl rád (viz prodej audiny a vlákno na audi klubu - spálil se ze zbořenou 307, doufejme, že kupujícího na toto upozornil a zachoval se čestně), ale Lukaro se až na prezidenty chová normálně, pálí krtky z nerezu, snad mu to vydrží není důvod, aby tu nebyl
  12. v sobotu si udělám výlet do hl. města a koupim tu SIII. tak držte palec:papa
  13. osobně si myslím, že se tím baví, takhle blbá není ani Verešová s Rolinc dohromady
  14. ChouLu: najdi si jinýho el prezidenta - já si zarezervoval Hurvajze
  15. Lubk0, díky za recenzi, takže při plné zátěži ti vydrží 24 hodin určitě, s nabíjením přes noc problem nemám. Jen nechci dopadnout jako s nokií N900, která vydrží na offline navigaci max hodinku a půl, když je na netu tak za 4 hodiny je prázdná Nedejbože, když si pustím nějakou náročnější hru, to je prázdná za dvě hodky..... Není to špatný telefon, ale nokia mě naštvala tím, že vypla ovistore pro maemo a nepodporuje ostatní repozitáře na maemo.org Sice jsou někde nějaký neofiko, ale to mě už prostě nebaví a dávám vale nokii (kromě tří miláčků v podobě 6210, 7110 a 6310i - ty šlapou v pohodě přes deset let ) doplněno: To máš jako kreditku, která má v sobě to NFC??? To se musím poptat v ČSOB jestli to mají taky [upravil dne 31/1/13 12:58 od punkac]
  16. prostě tam ten olej vyvzlínal, s tím asi nic neuděláš, nám taky v rachotě uklizečka umyla lcd monitor a jsou na něm mapy, které nejdou vyndat
  17. nojéje, bezpečnostní sbory se pochlubily Až budu el prezidento, jedině ty Hurvajz mě budeš chránit :D:D
  18. dobrý, potvrdil jsem si, jsem levej jak šavle 9+8+10 víc jsem z toho nevymáčkl, byla to náhoda, kor když po prvním výstřelu se ruka více klepe. Jinak většinou první rána 9 a pak 7-5
  19. Lubk0, mohl bys mi napsat jestli využíváš NFC, kolik máš spuštěných aplikací na pozadí než se začne kousat? Jak dlouho vydrží navigovat bez dobití.
  20. mě nejvíc rozesměje, jak napíšou kráska z x-factoru, nebo jak o nějakejch pornohvězdách píšou, co zrovna maj k obědu a o jejich dalších světonázorech.... Vždy se pobavím, jen ať to píšou
  21. tak jsem z5 SIII jsem našel za 10600 v praze v kameným obchodě, to asi bude šedivka, co Peto, proč by sis vybral SII? Tu má kamarád a nestěžuje si, ale není to krok zpět? Proč by sis vybral tu SII? jo ta G600 asi bude poškrábatelná, ale ta SIII nemá podobnej nezničitelnej display jako iphone? [upravil dne 31/1/13 11:10 od punkac]
  22. galaxy note je už pádlo, s tím jsem si hrál v práci, nedovedu si představit, že jdu, někdo volá a já si to dávám k uchu :D Mini se mi nelíbí. Teď projíždím německe ebay a jsou SIII drahý, v praze je SIII za deset a půl + výlet do Prahy na pívko Kamarád co mi na chviličku půjčil tu G600, ho má cca měsíc a nic nevrže. I mě telefon přišel docela bytelný. Svižnej byl dost ale je pravda, že nevím, kolik měl spuštěných aplikací na pozadí
  23. Samsung jsem držel v ruce jen kratičce, ten G600 asi 10 minut a nic nevrzalo, prakticky nikdy mi žádný telefon nevrzal Vrzal ti, nebo ne? Jak znatelný je rozdíl mezi X2 a X4. Jsem opravdu lajk a vím prd... Sekají se videa z youtube nebo přehrávaná videa běžných formátů. Nebo jen ve hrách. Kouše se to při skrolování??? Zajímají mě aplikace na geocaching, autonavigace, kalendář, zázmnamník hovorů, aby to otevřelo pdf, eknihy, doc, ppt, xls, editace netřeba.....
  24. Rozhoduju se mezi těmito mobily (cihlami ) Máte je někdo, šli byste do toho? Telefony se mi docela líbí, jeden levnější druhý dražší pročetl jsem recenze na mobilmanii u obou a nejsem z toho moudrej. Jeden menší paměť, druhej NFC a o dost vyšší cenu G600 kamarádovi co mi ho na chviličku půjčil vydrží přes dva dny a je furt na wifi nebo 3G. Jak je na tom samsung? Nebudou ty 4 jádra žravější, co se týče výdrže baterky? Další rozdíl je v přítomnosti NFC vysílače u Samsungu, používáte někdo tuto vymoženost při placení? Má to smysl si to pořizovat? Prý jde dokoupit nějaká nfc karta a i non-nfc mobily to najednou umí.... V žádný recenzi jsem se pořádně nic nedočetl o stabilitě jak SIII nebo G600 (android jsem nikdy neměl) je velkej výkonostní rozdíl v dostupných aplikacích mezi 4 jádrem a dvoujádrem použitým u G600. Nikde jsem nenašel jestli je display z poškrábatelnýho skla nebo nepoškrábatelnýho (gorilas??) u obou mobilů. Fotky jsem viděl u recenzí a přijdou mi stejný. G600 je stereo (jako má N900) a zvuk je opravdu hlasitý a stereo si při koukání filmů \"vychutnám\" Jak hraje SIII? Vim dotaz jak z nosu. Ale nějak se nemohu rozhodnout. [upravil dne 3/2/13 21:31 od punkac]
  25. punkac

    UK vs nase svetla

    nemůžou to mít auta co natáčejí světla do zatáčky, tam by to nemuselo být tak složité?
×
×
  • Vytvořit...