Lubk0, díky za recenzi, takže při plné zátěži ti vydrží 24 hodin určitě, s nabíjením přes noc problem nemám. Jen nechci dopadnout jako s nokií N900, která vydrží na offline navigaci max hodinku a půl, když je na netu tak za 4 hodiny je prázdná
Nedejbože, když si pustím nějakou náročnější hru, to je prázdná za dvě hodky..... Není to špatný telefon, ale nokia mě naštvala tím, že vypla ovistore pro maemo a nepodporuje ostatní repozitáře na maemo.org Sice jsou někde nějaký neofiko, ale to mě už prostě nebaví a dávám vale nokii (kromě tří miláčků v podobě 6210, 7110 a 6310i - ty šlapou v pohodě přes deset let )
doplněno: To máš jako kreditku, která má v sobě to NFC??? To se musím poptat v ČSOB jestli to mají taky
[upravil dne 31/1/13 12:58 od punkac]