Dneska jsem byl sám v práci, kolega který doteď se mnou byl, bude dělat již jen ranní
a samozřejmě se posralo, co mohlo. Přijel tirák vrácený z anglie se zrezlejma trubkama - hoši kamioňácký asi stály na trajektu někde, kde cáká slaná voda Toto jsem řešil 3 hodiny. Do toho odbíhačka k řešení výroby na řezacích linkách a do toho výroba na laserový svařovací lince, kterou jsme nikdy nejeli. Absolutně nechápu, kdo chce na vejfuk trubku průměru 48,6mm - jakoby mu nestačila 48 nebo 50 - stejně se to nepovedlo, protože když už se to svařilo, což nebyl problém, tak se musela dohnat ovalita (problém) a nakonec se musela dohnat deflekce a na tom jsme skončili - pokračování na ranní příští týden, kterou mám samozřejmě opět já...
uffff, jen jsem to chtěl sdělit