Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. Tak mam s3 v ruce a je to perfektní stroj
  2. Koukejte dorazit na pokec když už jsem jednou v hlavním městě
  3. punkac

    Ples Peugeot klubu

    plesy byly fajn. Tak do petadvaceti jsem chodil. Pak me to prestalo nejak bavit.
  4. punkac

    umývačka riadu????

    suhlasim s Pe.trem. hlasuju za Bosch. sice mam uz 6 let starsi kousek, ale meje a susi perfektne
  5. punkac

    Noční hlídání

    tak makej pěkně i za mě jdu chrnět Kucííí pápá
  6. punkac

    Noční hlídání

    davídek: to je přesně ono
  7. punkac

    Noční hlídání

    hele, ať tam ty trubky dá, já mu je rád prodám :D:D:D
  8. punkac

    Noční hlídání

    palubka ukazovala, rychlost, najetý kiláky a to číslicově a pak byl bargraph na otáčky a na tlak turbodmychadla úplně vpravo bylo namalovaný auto (silueta) a ukazovalo to nedovřený dveře a praský žárovky (brzdy, potkávačky, SPZ, a snad blinkry) plus kontrolka úplně na vše jako zatáhlá ručka, brzdová kapalina, málo ostřikovací kapaliny atd
  9. punkac

    Noční hlídání

    jenže ta židle je max 28mm průměr a né víc, jak je u výfuků zvykem
  10. punkac

    Noční hlídání

    Hawkey: ta palubka byla manuální, jedinej digitál na tom byla rychlost. Samozřejmě turbo a otáčky, byly řešeny jako diodovej BARGRAPH ale vypadalo to manuálně a moc hezky
  11. punkac

    Noční hlídání

    ChouLu, že ty mě jen houpeš, viď?
  12. punkac

    Noční hlídání

    jinak ta vymoženost, že to ukazovalo praský žárovky a nedovřený dveře na palubce a to vše u auta výrobenýho v roce 1988, o tom si všechny automobilky mohli nechat zdát
  13. punkac

    Noční hlídání

    jj, nejvíc mě uchvacoval měřák turba a otáčkoměr dodneška mám někde čidlo na turbo, s tím, že to dodělám do auta, který to mít nebude
  14. punkac

    Noční hlídání

    hehe ta drubka na židle je asi 50x kvalitnější než na vejfuk
  15. punkac

    Noční hlídání

    jinak strýco měl před cromou tohohle krasavce a to byla fakt mašina jde o fiat 128 coupé
  16. punkac

    Noční hlídání

    jo ty světla pod sklem mě taky překvapily v neg. slova smyslu Jinak já jsem příznivcem aut Fiat - namám proti nim ani popel měli jsme ještě před revolucí 127, která i s vozejkem narvaným míchačkou a pytlema cementu jela 130 (byl to dvouválec 800ccm) po R4 a všechny škodovkáře jsme si dali k obědu - hlavně do kopců za Motorestem Halda, pak jsme měli Tipo 1,9TD super kára a strýc měl Cromu a tu jsem mu fakt v dobrým slova smyslu záviděl. No a pak jsem přičich k pežotům, ke kterým jsem se dostal přes audiny, škodovky a golfy tak abych se k těm audinám zase vrátil :D:D
  17. punkac

    Noční hlídání

    Davídek: trubky na vejfuky z 95% zbylejch 5% jsou speciální malosérie požívaný v nábytkářství (židle, stoly)
  18. punkac

    Noční hlídání

    hawkey přesně takhle to vidim též - ten hnusnej přechot kastle a hlavně skel mezi předníma dveřma a zadníma je opravdu adeptem na nejhnusnější auto 21.století úprava \"i\" za \"u\" však jsou vedle sebe [upravil dne 2/2/13 02:08 od punkac]
  19. to každopádně
  20. punkac

    Noční hlídání

    Davídek: 18-25 63kg 26 70 kg 27 75 kg 28 76 kg 29-30 85kg 31 95 kg 32 květen 97 kg 32 teď 94 kg holt fotr no budeš na tom stejně
  21. punkac

    Noční hlídání

    Dneska jsem byl sám v práci, kolega který doteď se mnou byl, bude dělat již jen ranní a samozřejmě se posralo, co mohlo. Přijel tirák vrácený z anglie se zrezlejma trubkama - hoši kamioňácký asi stály na trajektu někde, kde cáká slaná voda Toto jsem řešil 3 hodiny. Do toho odbíhačka k řešení výroby na řezacích linkách a do toho výroba na laserový svařovací lince, kterou jsme nikdy nejeli. Absolutně nechápu, kdo chce na vejfuk trubku průměru 48,6mm - jakoby mu nestačila 48 nebo 50 - stejně se to nepovedlo, protože když už se to svařilo, což nebyl problém, tak se musela dohnat ovalita (problém) a nakonec se musela dohnat deflekce a na tom jsme skončili - pokračování na ranní příští týden, kterou mám samozřejmě opět já... uffff, jen jsem to chtěl sdělit
  22. punkac

    Noční hlídání

    Big milk na pivko vařené v malém pivovaru opravdu nedám:D
  23. punkac

    Noční hlídání

    ahoj jsem tu, po práci 3 pivka a nohy jako konve
  24. Nevím, ale 164 litrů za 5 let starou koktu, bez rádia se švihadlama vzadu s čalouněním, které se hned zasere respektive je na tom vidět každá špína, achjo....
  25. Programátor nejsem, ale kdybys hledal servisáka....
    • 7
×
×
  • Vytvořit...