Mam takovej pocit za posledních pár let, že se krade jen v čechách. I ve \"východních\" Drážďanech jsem se nebál nechat na dece v parku foťák a jít si cca 80m jít koupit pivko, všude lidí po kokot a aparát se nestratil, to samý v Itálii nebo v Řecku (Kos) na pláži. Tam mě rosekalo jak auto, které jsme měli půjčené z půjčovny, bylo přeparkovaný o 20m jinde a nic se z něj nestratilo (v půjčovně nám řekli, ať necháváme klíče v zámku kvůlivá přeparkování).
Mám vždy pocit studu a mírného zhnusení, když se vracím ze zahraničí zpět do naší bohužel zlodějské ale jinak přesto nádherné země