Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. Tak to se omlouvám za neznalost
  2. punkac

    Mechanické vlastnosti šedé litiny

    Martinsk: Jen se do toho vložím, ale tvrdost není to náhodou bezrozměrné číslo? Většinou v zápisu pokuď není uvedeno jinak. Bere se při působení hrotu 5kg po dobu 20 sekund Alespoň takto to mám u nerezi
  3. Milane, přes formule jsem lajk, naposled jsem na ně koukal někdy v roce \'96 za éry Schumiho a jakohodně ale hodně malej kluk jsme s tátou koukali na VHS s Laudou, ještě jsem zaregistroval smrt A. Senny. Na pežotím foru byl nick volný, protože pežot nejezdí formule, nebo se pletu?
  4. punkac

    Lyžujete ?

    Medvěd: :D:D Jsi prostě skvělej, opravdu jsem rád, že jsem tě díky klubu poznal. Dneska mám hodně dobrej den, kterej i ty jsi mi na jeho sklonku svým humorem dokázal ještě trošku vylepšit
  5. punkac

    Pořád se krade

    Mam takovej pocit za posledních pár let, že se krade jen v čechách. I ve \"východních\" Drážďanech jsem se nebál nechat na dece v parku foťák a jít si cca 80m jít koupit pivko, všude lidí po kokot a aparát se nestratil, to samý v Itálii nebo v Řecku (Kos) na pláži. Tam mě rosekalo jak auto, které jsme měli půjčené z půjčovny, bylo přeparkovaný o 20m jinde a nic se z něj nestratilo (v půjčovně nám řekli, ať necháváme klíče v zámku kvůlivá přeparkování). Mám vždy pocit studu a mírného zhnusení, když se vracím ze zahraničí zpět do naší bohužel zlodějské ale jinak přesto nádherné země
  6. punkac

    Peugeot 406 Coupe Ultima Edizion

    fakt pecka opravdu poslední pežot (řada406), který je pro mě srdcový
  7. punkac

    Lyžujete ?

    Scratch: Jóóó Zilertall můžu, podnikneme ho určitě spolu Lyže jsem měl dlouhou dobu rovný dlouhý, až jsem měl pocit, že mě carvingovej boom minul, pak jsem zkusil, koupil svoje a miluju jízdu na nich Medvěd NElední spíše letní: že máš už po tisícátý potřebu v zimních tématech napsat, že zimu nemáš rád, všichni to totiž víme ::D:D Abys nebyl nařčen z honění zimních příspěvků :mrk
  8. Ty kdo mě viděli na klouzání v Sejfech vědí, ostatní si domyslí, někde na yutube koluje video
  9. jen písnu jednu pro mě dost nemilou věc, S3 je křehká!!! Právě se mi krapet prodražila!
  10. já vím, to byl humor, věc který se občas někdo zasměje
  11. punkac

    Noční hlídání

    ráno vstávám na ranní, takže kuny brou všem......
  12. tak to jo, barvu nevím, zrcadlo nebylo přítomno Milane, holkám trika o číslo menší, ať je na co koukat
  13. punkac

    Noční hlídání

    Veverko, když vydržíš, stane se z tebe taky kuna
  14. punkac

    Noční hlídání

    Mám mnohem účinnější zbraň kuního hromadného ničení Garáž nám hlídají důchodci :bacha:bacha Šlaka, ti jsou pořád hladoví, tak tam nejdu.... Nechat se zbaštit a ještě by si z kožíšku ušili důchodky
  15. cože, kde jsem se válel na Adéle? Že tys ten odchod na pivko jen předstíral? :D:D
  16. punkac

    Noční hlídání

    nabrousit řezáky i kusáky a jde se na věc
  17. punkac

    Noční hlídání

    hlavně aby tam nemělantikuní pískátko
  18. punkac

    Noční hlídání

    bude bitka bude, leda že by veverka povolala celé Veveří :D:D rofl Kunyyyy do bojééééé
  19. punkac

    Noční hlídání

    Já myslím, že veverka na ty kuny přijde
  20. punkac

    Noční hlídání

    ahoj Kuny :D:D
  21. punkac

    Dálkový centrál

    zavařeno? Odpojený táhla? No pak zkusit kousek drátu a zkusit chytit vnitřní páčku otvírání ve dveřích jinak pohledej a najdeš třeba toto [upravil dne 24/2/13 23:57 od punkac]
  22. punkac

    Dálkový centrál

    Vítej na klubu, ALE nezakládej duplicitní témata!!!!! Díky za respektování pravidel, která najdeš nahoře v liště
  23. punkac

    Dálkový centrál

    opravdu se do auta nedostaneš přes zámek dveří nebo kufru?
×
×
  • Vytvořit...