Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Džbán?

    Jel bych raději rychlíkem, akorát se dostanu na nádr v UL z práce
    • 62
  2. punkac

    Džbán?

    Pe.tře, mohl bych jet rychlíkem, který je buď v 16:36 v Kralupech (ten zajíždí až do Prahy přes Holešovice na Hlavák), nebo potom couráčkem, který jede jen do Kralup a je tam v 17:28
    • 62
  3. punkac

    Džbán?

    Stačí zatáhnout za takovou páčku, jako Švejk, dostal bych 20 korun pokuty a pil jedno pivo za druhým To by bylo super, samozřejmě bych mohl jet vlakem, který normálka staví v Kralupech
    • 62
  4. punkac

    Džbán?

    taky bych přijel, z rachoty bych si udělal vláčkem výlet na Prahu, kdybych sem hodil v kolik přijedu na hlavák, byl by někdo buráka z Aussigu ochoten přiblížit ku Džbánu?
  5. tohohle?
  6. punkac

    Džbán?

    Bývalo to první čtvrtek v měsíci? To bych mohl možná i dovalit a posledním vlakem zpět Konečně mi to vyjde když mám ranní, jestli teda teďka bude
  7. Koblih: vyděl to dvěma
  8. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Radime bacha, budeš punkáčoid Jinak hezky napsáno
  9. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Jinak zpět k tématu je dobré, když se cejtí, že se něco nepovedlo, začít okolo sebe kopat a říkat, že je vše provokace třeba od pe.tra, eltona nebo i mě. Je dobré hned říkat, že jsme fašouni a náckové a já nevím co ještě. Přitom stačí pochopit jednoduchou věc, která je tu stále omýlána. Ten osmičlenný podraz s tím sk sdružením. To vám žádnej čech neodpustí (pokaď teda není na prachy a nebude si kupovat stěrače někde v Čierne pri Čope), byť to omlouváte jakkoliv. Jaksi tomu nikdo nevěří (osobně jsem viděl kousek chatu od pastorka, to víte jsem ten pamětník a pár lidí znám osobně) Ta větička, že je vás tu více a chcete být rovnocení členové, je hezky vysvětlena v příspěvcích od pe.tra, medvěda a dalších. České sdružení je soběstačné. Máteli chuť, udělejte si svoje ale se vším všudy, ale nechlubte se členskou základnou z čech (stejně je zajímavé, na co jste kopírovali seznam SK členů v našem sdružení, asi jen tak pro jistotu, co? Opravdu průhledné a fér jednání nebo že by to byla zadní vrátka koho oslovit, až vám tady utne? . Ale co všechno už tu bylo tisíckrát napsané, kdo nechce, ten stejně nepochopí. Hlavně nezapomeňte napsat, že ten fašoun z čech zas mele jako kolovrátek fuller: za všechno můžou trpaslíci, ty potvory vám vlezou všude Judes: cynyky opravdu nemám rád [upravil dne 30/8/13 09:44 od punkac]
  10. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Ozzy1 - já právě měl ve válce na SK v Povážské Bystrici rodinu dědy tak dovol, abych se vyjádřil ju. Klidně se rozepíšu kdo dědovu rodinu v Povážské Bystrici do toho lágru dostal a nebyli to němci Děda se narodil ve Starkově v Čechách v roce 1933, ale prakticky hned celá rodina odešla na SK do Považské B. Byla tam česká menšina. Otec dědy tam měl v bývalém bankovním domě drogerii, prodával všechno - asi tedy spíše koloniál. Po vzniku slovenského štátu začli zažívat peklo vyústěné do zavření mého pradědy do koncentráku, stačí? Nebo nemám právo komentovat? ps: odkud si myslíš, že mám mraky těch známek podobné té co dělá avatar? [upravil dne 30/8/13 09:50 od punkac]
  11. punkac

    Auto-reklamy

    ty švihadla vepředu
    • 7
  12. punkac

    kde je chyba?

    deset let a kousek, Antiku klobouk dolů
  13. punkac

    Auto-reklamy

    je to spíše promo videjko, ale líbí se mi pořád
    • 7
  14. pěkně vymyšleno, ono dostat při brždění foťákem nebo v péťově případu mikrovlnkou do vazu není nic moc. Ale trošku bych to vylepšil nějakou ocelovou karabinou nebo pořádným kroužkem na klíče místo tý kabelbünde pásky.
  15. taky pálíme ale jen jabka a meruňky, ale mám tam jednu zarostlou vysokou švestku, kterou nikdo nečeše, klidně si jí očesej - Ploskovice u Ltm [upravil dne 29/8/13 23:29 od punkac]
  16. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Kdyby si ho neudělali, nebyli by na straně vítězných mocností Tady se o povstání snažej a zase nebudou na straně vítězů
  17. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Naprosto perfektně napsané
  18. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    tak za a) jsem tu určitě dýl jak ty za b) z původních pra členů je tu opravdu hrstka lidí - mohu se tedy s klidem považovat za pamětníka za c) až to budu \"natírat znovu\" tak vy už tu nebudete (modří vědí)
  19. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    No někdo vám ty 2% musí dát ne, odpočet daně, nazvi to jak chceš.... Ten kdo dává peníze je většinou daňovej poplatník, ne? Kor když peníze nedá státu ale naleje je do nějakýho sdružení
  20. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    No říkám, tohohle bude za chvíli v SME plnej bulvár, jak za peníze daňových poplatníků pečou selátka v Báhoni. Tohoto opravdu součástí být nechci (mmj nechtěl jsem zadax ani výroční sraz v Kokoříně, proto zatím nejsem řád - to pro rejpaly, v tom jsem se bohužel s Pe.Trem neshodl)
  21. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Něco jsem ti tam napsal. Jinak s těma fašounama opatrně, abych ti tu nenapsal jak se v Povážské Bystrici zachovali slováci k rodině mého dědy, která byla součástí české menšiny tam žijící
  22. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Jinak přesně tohle tenkrát chtěl Zila, fórum navštěvovati ale svůj klub míti Proč si prostě neuděláte nějaké své fórum? Pěkně od začátku.... Až vám to bude fungovat, klidně přijďte s nějakou mezi klubovou spoluprácí - třeba společný sraz. Ale furt nám nevnucujte nějaké výhody, o které nikdo nestojí
  23. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Naprostej souhlas, jen si dej pozor aby tě neoznačili za nacionalistu jako předtím mě. Asi pro ně je slovo \"český\", které se ve větě opakuje vícekrát, jak osiny pod nehtem
  24. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Durko nezlob se, ale nerozumím odpovědi, co je \"rad radom\" raď řádom? Nevím, co tou větou myslíš Proč? Budu řád až si to vedení zaslouží
  25. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Budu hodně zlý, když si to svý \"víc\" uděláte ve svém klubu, ale pěkně od začátku? Chceteli tu být, tak s našimi pravidly (v pet.rově obrovském příspěvku jsou pod možností a) ) Profit? Stačí, že pastorek nebyl schopný udržet klubovou kasu za eshop, přeci ať mám problémy jakékoliv (nikomu je nepřeju), určitě to neřeším cizými penězy. Osobně v tom vidím možnost namastit si kapsu z těch 2%. Klidně to dělejte ale ne se jménem tohoto sdružení... Ono není problém vybrat x tisíc € od sponzorů nebo z těch 2%, a pak je proprat zkrze nějaký sraz.... Nerad bych se dočkal článku v bulváru jak naše sdružení pere peníze na Slovensku doplněno to tučné Tak a teď zase očekávám, co jsem si já \"fašoun\" z Čech zase dovolil..... [upravil dne 29/8/13 18:34 od punkac]
×
×
  • Vytvořit...