Jinak zpět k tématu
je dobré, když se cejtí, že se něco nepovedlo, začít okolo sebe kopat a říkat, že je vše provokace třeba od pe.tra, eltona nebo i mě. Je dobré hned říkat, že jsme fašouni a náckové a já nevím co ještě.
Přitom stačí pochopit jednoduchou věc, která je tu stále omýlána. Ten osmičlenný podraz s tím sk sdružením. To vám žádnej čech neodpustí (pokaď teda není na prachy a nebude si kupovat stěrače někde v Čierne pri Čope), byť to omlouváte jakkoliv. Jaksi tomu nikdo nevěří (osobně jsem viděl kousek chatu od pastorka, to víte jsem ten pamětník a pár lidí znám osobně)
Ta větička, že je vás tu více a chcete být rovnocení členové, je hezky vysvětlena v příspěvcích od pe.tra, medvěda a dalších. České sdružení je soběstačné. Máteli chuť, udělejte si svoje ale se vším všudy, ale nechlubte se členskou základnou z čech (stejně je zajímavé, na co jste kopírovali seznam SK členů v našem sdružení, asi jen tak pro jistotu, co? Opravdu průhledné a fér jednání nebo že by to byla zadní vrátka koho oslovit, až vám tady utne? . Ale co všechno už tu bylo tisíckrát napsané, kdo nechce, ten stejně nepochopí. Hlavně nezapomeňte napsat, že ten fašoun z čech zas mele jako kolovrátek
fuller: za všechno můžou trpaslíci, ty potvory vám vlezou všude
Judes: cynyky opravdu nemám rád
[upravil dne 30/8/13 09:44 od punkac]