U startu opravdu poslouchej zvuk od motoru
Nemusí to rachotit furt - jo neplést s cvrdlikáním ventilů, ty pár vteřin jsou hlučnější, než se naplní olejem hydroštely. To, co myslím, je opravdu rachotivý zvuk. Samozřejmostí je, aby čerpadlo nikde neteklo, dále hodně odcházel kabelový svazek z kulatého konektoru směrem k čerpadlu, odpadávala vyhřátá izolace a praskaly kabílky.
asi bych pak mrknul na výfuk, jestli to má nahnilý prahy, tak bych ho zkusil ještě ukecat na slevu
Jo co mě se vymstilo, bylo trošku prasklý světlo vzadu a tekla mi tam voda, která v kufru naplnila místo pro rezervu (koukni jestli tam je, není hnutá a je tam tažný oko, to je nedostatková věc) a pak se dostávala pod zadní sedačku a ta chudák trochu nahnila.
Zkusil bych všechny elektronický nesmysly jako okna a rádio a zrcátka (koukám, že to má štelování, dost často je vyviklaný ten přepínač mezi zrcátky ), klima jestli chladí
Airbagy musí chvilku svítit a pak zhasnout, jestli to má pytle i v sedačkách, tak ty zhasínají o chvilku dříve (nebo později) než hlavní kontrolka pytlů, nikdy ne současně,
jestli máš měřák, zkusil bych, jak to dobíjí s rožnutýma světlama, jestli při prudším brždění kope ABS do pedálu, jak je na tom posilovač volantu, výhřev zadního okna, rychlost větráku jestli jde plynule nastavit, jestli klapky při přepínání poloh fukárků moc nevržou a vzduch pak fouká opravdu tam, kde to bylo požadováno. Pak mrkni jestli dveře ladí, jestli nejsou víš či níž než jiné dveře v řadě
[upravil dne 31/1/14 11:28 od punkac]