Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    OH Soči

    tádžkikystán, afgánistán, pákistán..... prostě bydlej v stanech
  2. punkac

    OH Soči

    Koblih: na toto mám stejný názor. Lidé, kteří byli centrálně po staletí ovládáni jedním carem, jednou stranou a nyní jedním putinem, prostě v mém pohledu neuvažují normálně. Viz Černobyl... máma má v roce 87 vyoperovanou štítnou žlázu... Tohle jim nikdy neodpustím Děda bylchemik a v šedesátých letech byl na stáži v nějaké chemičce na březích Bajkalu a všechen odpad šel hádejte kam... Místo čističky postavili velkej výzkumák, který zkoumal vliv chemikálií na život v jezeře
  3. punkac

    Neznáte někdo tuhle 406-ku?

    MilanF1: zapomněl jsi dodat po důchodci z Rakouska (ideálně ženský lékař) Nevím, moje 406 měla hodně přes třista a takhle hnusnej volant neměla, leda že by se řidičovy ruce nadměrně potily. Kolikrát musel s těma klíčema na karabině u levé kapsy na kalhotách nastoupit a vystoupit, aby roztrhal tu sedačku? [upravil dne 6/2/14 20:45 od punkac]
  4. punkac

    OH Soči

    to už není jeden stát? Hopla malé faux pas měla tam být Belgie :D máš bod! :D:D:D
  5. punkac

    OH Soči

    Jasně, necháme toho.... Ono je zvláštní (platí to úplně všude na světě), že když se člověk baví s někým místním, je vždycky pohostinný, hodný a je rád, že ho cizinec navštívil. Tak jak je možný, že jako celek ten národ vypadá jako banda kreténů? Samozřejmě nás nevyjímaje, nás musí mít svět za šašky a švejky, když jsme byli schopní připustit ovarového bagouna na hradě
  6. punkac

    OH Soči

    jinak teda v Nizozemí a v Holandsku jsem teda hajzlpapír do košíku vedle nedával, měli normální klozety
  7. punkac

    OH Soči

    Koblihu, neřešim nějakej hajzlík a hajzlpapír v koši, i když mi to v 21. století přijde úsměvné Žijou max z toho že mají nerostné bohatství, jinak je to u mě medvěd na papírových nohách Jsem o dost mladší než ty, ale rodiče mě vychovali, tak jak vychovali a pro mě z ruska nic dobrého nekouká.... rozpínavost mají v duši a to je to, co mě vadí.... Neváží si lidského života v evropském pojetí smyslu (samozřejmě číňani jsou v této neúctě ještě dál) Na parodii jménem Soči je vidět, jak olympiáda už od dob Atlanty není co bývala, ale jde o jeden velkej politickej nesmysl. Stejně jak miss world (nebo underworld) Taky vyhraje většinou nějaká indiánka z rozvojový země, aby jim to nebylo líto a zvedlo to jejich sebevědomí [upravil dne 6/2/14 20:21 od punkac]
  8. punkac

    OH Soči

    Džůny: ujasníme si to.... Nechci tu negry, rusáky, araby, jehovisty, tlustý američany, hnusný němky.... Už chápeš? Do egypta taky ani omylem, co bych mezi těma ručníkama dělal? Kulturně se obohacoval? Každýho věc, kam pojede a s kým se bude bavit
  9. punkac

    OH Soči

    Koblihu, že tě živí, ještě neznamená, že já si jich budu vážit. Ber to klidně jako můj osobní názor, který nikomu nevnucuji.
  10. punkac

    OH Soči

    Ne rusko ani omylem, ani moskva, ani jinde, ani s oběma zavřenýma očima
  11. punkac

    OH Soči

    je spíše vidět, že to jsou tataři, do Evropy nepatřejí ani omylem. Je dobře, že se před světem takhle zesměšnili. I s tím druhým stalinem ehm putinem v čele (malej člověk se píše s malým)
  12. punkac

    Kde koupím nálepku F ?

    co nějakej Ebay? nebo si to nechat udělat v reklamce?
  13. punkac

    Nexus 5 - ako kupiť v MIAMI ?

    Každý rozumný člověk se snaží najít nejlepší poměr cena výkon Moto: Jinak nechci vyvolávat žádný flame, to opravdu ne Jen mi bylo divné, žes psal o výhodnější nabídce a výhodná bohužel nebyla. Nevím, co může kamenný obchod nabídnout za řešení oproti eshopům, kor když obchod a zákazník jsou docela daleko od sebe Taky nekupuji to nejlevnější, co na netu najdu. Beru většinou zlatou střední cestu, což je třeba alespoň roční záruka na zboží a smyslupná cena za poštovné a rychlost zaslání. Jinak samozřejmě za nabídku jsem ti poděkoval, jednal jsi rychle na mé všetečné otázky i tiskárnu jsi doporučil pěknou (jen ta cena ) Mohl bys napsat, co má kamenný obchod víc oproti eshopu (zavedenému, který má vymakanou logistiku)? Lubk0: Co poptat takový ty trochu dražší firmy, co za tebe v Americe vyřídí nákupy na ebay a pak s nějakou přirážkou pošlou do Evropy? Samozřejmě až po tom, co nevyjde ta karta.....
  14. jaký jméno? Tajemníka ÚV No v mém stále doporučovaném muzeu Landek v Ově, jsem viděl takový malý turbomotorek, který by se vešel do větší krosny či nůše. Sloužil k tryskání vody přes umělý zával do chodby, kde hořelo. Spotřeba byla úžasná na ten objem.... objem necelý 3 litry a spotřeba 800 litrů kerosinu za hodinu na obrázku je úplně vpravo
  15. punkac

    Nexus 5 - ako kupiť v MIAMI ?

    trošku demagogie od tebe, holt jsi Motomoto drahý (s cenou té tiskárny se skenrem jsi byl drahý jak alza a to bez pošty) Je jasný, že brojíš proti šedému dovozu, respektive i proti soukromému dovozu Nikdy jsem osobně problém neměl (teda jednou s N900, ale to jsem vyřešil v DD, spíše origo obchod Nokia ČR dělal problémy, i když jsem měl celoevropskou záruku a ani to ve své databázi moc dobře viděli, klasicky na mě zkoušeli nějaký cypovinky. Rozhodující je se nedat) a to mobil cca jednou za rok vyměním. Vždy jde o šedivku a nikdy nic. Kdybych měl známého v USA nebo Chině prakticky bych bral telefony jen odtamtud Je jasný, že mobil kupovat na aukru či bazoši je risk, ale je spoustu jiných možností.... Teď teda já osobně čekám na dobrou nabídku Xiaomi Mi3
  16. přidá ti 2a půl motokáry a máš to
  17. punkac

    Nexus 5 - ako kupiť v MIAMI ?

    Lubk0, kamarád tohle s přesně stejným Nexusem podstoupil v krajině Německo, jediný jak to obejít je vlastnit německou platební kartu, pro jistotu gmail založený v Německu....
  18. punkac

    auto z SK

    mohu se jí zeptat.... ale nyní mám noční..... uvidím jí příští týden ale maká tu už minimálně šest let a má tu svůj byt, takže to nepředpokládám
  19. není to thálie
  20. Nechceš jet s Medvědem do Rumunska? Třeba bys to auto měl rychleji..... Jo pak mrkni na vejfuk a řekneš mi šarži, mrknu se, kolik vydrží
  21. punkac

    Nokia Lumia 800 -display kde koupit

    Nokia je bohužel jako Pežot..... Za draho koupíš, za málo prodáš
  22. punkac

    auto z SK

    Je mi jasný, že nechceš dělat dovozovou technickou a auto asi nebude plnit Euro..... Není lepší podobné auto koupit tu v ČR Jinak kamarádka (co dělá se mnou v práci) je slovenka a na bratislavských značkách tu jezdila minimálně 5 let, než auto na SK prodala a koupila si tu v čechách zánovní fábku
  23. punkac

    auto z SK

    Mno na to ve velkým techničáku je snad kolonka Vlastník a Provozovatel povinné ručení by měl platit vlastník (uděláš nehodu, bratránek přijde o bonusy na pojištění) taky má bratranec povinnost dělat STK a emise body za přestupky platí provozovatel (někde tě chytnou PČR a pokutu a body strhnou tobě, ne bratranci) [upravil dne 3/2/14 05:21 od punkac]
  24. Jestli čerpadlo chčije, ruce pryč od toho, kor když nejde chcípnout, STOP ventil v čudu
  25. U startu opravdu poslouchej zvuk od motoru Nemusí to rachotit furt - jo neplést s cvrdlikáním ventilů, ty pár vteřin jsou hlučnější, než se naplní olejem hydroštely. To, co myslím, je opravdu rachotivý zvuk. Samozřejmostí je, aby čerpadlo nikde neteklo, dále hodně odcházel kabelový svazek z kulatého konektoru směrem k čerpadlu, odpadávala vyhřátá izolace a praskaly kabílky. asi bych pak mrknul na výfuk, jestli to má nahnilý prahy, tak bych ho zkusil ještě ukecat na slevu Jo co mě se vymstilo, bylo trošku prasklý světlo vzadu a tekla mi tam voda, která v kufru naplnila místo pro rezervu (koukni jestli tam je, není hnutá a je tam tažný oko, to je nedostatková věc) a pak se dostávala pod zadní sedačku a ta chudák trochu nahnila. Zkusil bych všechny elektronický nesmysly jako okna a rádio a zrcátka (koukám, že to má štelování, dost často je vyviklaný ten přepínač mezi zrcátky ), klima jestli chladí Airbagy musí chvilku svítit a pak zhasnout, jestli to má pytle i v sedačkách, tak ty zhasínají o chvilku dříve (nebo později) než hlavní kontrolka pytlů, nikdy ne současně, jestli máš měřák, zkusil bych, jak to dobíjí s rožnutýma světlama, jestli při prudším brždění kope ABS do pedálu, jak je na tom posilovač volantu, výhřev zadního okna, rychlost větráku jestli jde plynule nastavit, jestli klapky při přepínání poloh fukárků moc nevržou a vzduch pak fouká opravdu tam, kde to bylo požadováno. Pak mrkni jestli dveře ladí, jestli nejsou víš či níž než jiné dveře v řadě [upravil dne 31/1/14 11:28 od punkac]
×
×
  • Vytvořit...