koukám, tady je to samý odborník alaBASTL
Jestli si myslíš, že při prvním pohledu na motor nikdo nepozná, že je epic vyndanej a je tam mechanika, jseš na omylu
Jediná možnost je, že to od tebe koupí někdo, kdo neví, kde je čidlo na převodovce. To čidlo hlavně nemá žádné lanko, Velká většina 2,1TD má ještě převodník rychlosti stejně jako benzíny 2,0T (třeba ten můj je jeden z posledních vyrobených a ten převodník nemám )
Rada pro tebe, vyměň palivový filtr, zkontroluj jestli čerpadlo někde neteče, tak normálně jezdi a neřeš to, pokaženejch věcí může být mnoho (el. plyn, snímač na vstřiku, teplotní čidla, samotná chyba někde v čerpadle, atd..., brostě baťoh peněz)
Pak to nech předělat na předem zrepasovaný čerpadlo BOSCH a máš nezničitelnej motor