Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    IT - nastavení routru

    teda po radě kujónově je router nastaven jako v mém topiku z 15:36 a dělá to to, že v lokální síti funguje vše, ale nejde se dostat na web (brouzdání asi port 80) sice se asi nejde z internetu dostat na komp což potřebuji ale nedá se dostat ven
    • 13
  2. punkac

    IT - nastavení routru

    hele snad napoví obrázek.... mám 3 pc v lokální síti spojený routrem mezi sebou musí fungovat vše a dále potřebuju aby PC1 mohlo na internet a z internetu na něj, pc3 to samé a pc 2 potřebuji aby bylo z internetu neviditelné ale pokud by to šlo, aby se z něj dalo dostat na internet, brouzdání webu, mejl, stáhnutí z ftp atd více snad napoví obrázek [upravil dne 6/3/10 punkac]
    • 13
  3. punkac

    autorádio kenwood-pomoc

    tak to máš smolíka, bude opravdu lepší sehnat origo pásek to opravení aby to páječka nepropálila je jinak řešitelné mikropáječkou na 12V s regulovatelným výkonem, stavebnice páječky se dala koupit tuším jako stavebnice v conrádu nebo podobných obchodech..... hodně štěstí se sháněním pásku
    • 15
  4. punkac

    autorádio kenwood-pomoc

    opatrně oškrábat a přeletovat slabou licnou, třeba z kabílku od myši, pak přelakovat. Otázkou je jak dlouho to vydrží, když se ten panel asi pořád vyklápí. To opravdu netuším:myslim Jestli se ten pásek ale ohýbá - namáhá při vyklápění někde jinde, pak to bude na věky [upravil dne 6/3/10 punkac]
    • 15
  5. punkac

    IT - nastavení routru

    tak Kujone, z vnitřnísítě se na pc2 dostanu krásně, ale z pc2 se nedostanu ven, nešlo by to ještě trošku doladit, aby pc2 mohlo ven ale nikdo z venku k němu? ALe mám pocit, že nemůžu mít všechno
    • 13
  6. punkac

    IT - nastavení routru

    mohlo by to vypadat takhle? Dá se to nějak prakticky vyzkoušet z venku bez veřejný adresy, třeba že bych do wanu píchnul notebook a zkusil se dostat na pc2??? Hlavně nerozumím tomu, co je v červeným rámečku, toto tam bylo od výrobce, příjde mi, jako, že se pravidla překrývají, neměl bych to smazat?? [upravil dne 6/3/10 punkac]
    • 13
  7. punkac

    IT - nastavení routru

    dhcp je zakazaný, router přiřazuje IP adresy dle mac adres, takže PC v síti mají vždy stejné ip adresy (ty jsou natvrdo nastaveny v počítačích) někdy mám veřejnou a někdy neveřejnou adresu a měl jsem problém, proto jsem možná paranoidní a chci to mít pořešený [upravil dne 6/3/10 punkac]
    • 13
  8. punkac

    protinarazova pojistka

    takovej nesmysl v autě naštěstí nemám
    • 16
  9. Jak nastavit tento router viz. obrázek tak, aby se na pc s vnitřní adresou 192.168.0.2 zvenku nikdo nedostal, ale tak aby se z něj mohlo ven do lanu i wanu (pokaď to půjde) to pc je defakto stále vypnuté, nemá ani monitor, občas na něj musím kvůli záloze z jiného mého pc v lanu přes vzdálenou plochu nebo vnc a nechce se mi stále odpojovat kabel wanu (i když to je nejlepší firewall )
    • 13
  10. za mě teda fakt ne, nechápu ty komentáře pod tím, trapný až hrůza :bojim:bojim
    • 8
  11. punkac

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    též děkuji za zprávu, jaro se kvapem blíží, tak to akorát vyjde...
  12. punkac

    2,1 td problém otáčky

    já reagoval na toto:\"ale když mi epic odejde mam doma dva bosche tak to předělam zamaskuju a prodam celé auto\" To mi nepřijde košér k novému majiteli.... jinak rada ohledně čidel a filtru, je to základní, co se kontroluje nebo mění při špatné funkci motoru, na tom není nic zvláštního, píšeš, že to bylo naftou, proto bych preventivně ten palivový filtr stejně vyměnil, může v něm být vysrážený parafín z nekvalitní nafty. Jinak je fajn, že se auto umoudřilo a jezdíš
    • 18
  13. OK406: Nevzal, protože já se přihlásil první
    • 29
  14. dej tam fotku nějakýho pěknýho peugeota a do budoucna třeba nějakej \"nevím, jak se tomu přesně říká.. Flash??, kde by se měnily třeba nějaký pěkný obrázky aut\"
  15. punkac

    2,1 td problém otáčky

    ne procházím normálně, jak EM tak STK
    • 18
  16. punkac

    2,1 td problém otáčky

    koukám, tady je to samý odborník alaBASTL Jestli si myslíš, že při prvním pohledu na motor nikdo nepozná, že je epic vyndanej a je tam mechanika, jseš na omylu Jediná možnost je, že to od tebe koupí někdo, kdo neví, kde je čidlo na převodovce. To čidlo hlavně nemá žádné lanko, Velká většina 2,1TD má ještě převodník rychlosti stejně jako benzíny 2,0T (třeba ten můj je jeden z posledních vyrobených a ten převodník nemám ) Rada pro tebe, vyměň palivový filtr, zkontroluj jestli čerpadlo někde neteče, tak normálně jezdi a neřeš to, pokaženejch věcí může být mnoho (el. plyn, snímač na vstřiku, teplotní čidla, samotná chyba někde v čerpadle, atd..., brostě baťoh peněz) Pak to nech předělat na předem zrepasovaný čerpadlo BOSCH a máš nezničitelnej motor
    • 18
  17. punkac

    nevim jak to pojmenovat.....

    další kokotus aneb bůh má plán pro tebe to je dost i na mě :D:D [upravil dne 26/2/10 punkac]
  18. punkac

    nevim jak to pojmenovat.....

    žárovka je slabá, ale taková pohasínající zářivka s charakteristickým zvukem obloukovýho sváření, to by bylo něco.... Ale v tom sále bych ti nedal ani 5 minut života Bleskurychle by postavili z lavic hranici a hromničkama by jí i sw tebou zapálili tady něco pro černoprdelníky [upravil dne 26/2/10 punkac]
  19. punkac

    nevim jak to pojmenovat.....

    co třeba ježíš tě miluje hajlua todle taky nechápu, někde tu bylo delší video, jak to v tý přednáškový aule rozjeli na plný pecky, člověk by si skoro řekl dobrej satanskej rock a hle oni to hráli vypatlaný černoprdelníci, bludnáři a sektáři
  20. punkac

    Policejni kontroly xenonu

    Ale to je blbost, používal jsem obyč žárovky H7 od pumpy za cca 130 Kč/ks, mám aktivované denní svícení a žárovky vydržely cca rok a dva měsíce, vždy když praskla jedna, tak do 14 dnů praskla druhá, teď mám nějaký supersvítivý od osramu, které tu někdo doporučoval v jiném vlákně asi za 350 Kč/kus, svítí to krásně a o dost lépe než obyč H7, jsou tam už přes rok a dva měsíce Výrobce a hlavně prodejce na to dává dva roky záruku, tak jestli praskne dřív, ukážu paragon a vymění mi je To jen k tomu, že v P406 praskaj žárovky, jo nájezd mám cca 1200 km za měsíc
  21. myslím, že typ má šwára v podpisu
  22. Z vlastní zkušenosti Ti mohu říci, že je bohužel má, i když tady v UL je to jiná složka než dopraváci
  23. punkac

    vyhřívané sedačky

    shaním pro kámoša, poslal bys mi obrázek na mejl, co mám v profilu, jestli je nechceš? Třeba se mu budou líbit a za tu cenu, jsou s bagama?
  24. jenže to jsem ti já Honzo nikdy neřekl a nenapsal, nemusel bys nás házet všechny do jednoho pytle, ale samozřejmě je to jen a jen tvé rozhodnutí, které plně chápu
  25. PRO HONZU406, SARKOMI, KOMISAŘE, atd... co jsem nabídl, to jsem nabídl, ale jestli to tak moc zavazí, klidně to vyhoď vnucovat se opravdu nehodlám, v tom případě ale nechápu, proč jsi to nabízel já už pro to nepojedu! hlavně nevím, proč si smázl příspěvek nad tímto mým, který potom nedává smysl, už vůbec nechápu, proč jsi vyhodil jednu krabici, která na někoho, komu ještě mohla udělat radost, mohla 20 dní počkat. Fakt ti nerozumím.... Na jednu stranu jsi šikovnej, všem supr radíš a na druhou stranu máš někdy nějakou děsně ublíženeckou náladu, které tu asi nikdo pořádně nerozumí [upravil dne 24/2/10 punkac]
×
×
  • Vytvořit...