Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    navigace pro tir ?

    jestli máš notebook, dokup si usb gps modul a vyzkoušej tenhle soft, není to ani drahé pc navigátor truck
    • 17
  2. hej kuřátko, díky Ti, opravdu je to nejednodušší pak ještě aby fungovala ta statistika, kolik se propálí šťávy na jednotlivé gumy, to je opravdu dlouhodobější statistika a pak už přijde nirvána, bude to nej stránka ohledně spotřeby a vedení si oprav a výměn. Ještě bych tam dodělal nějakou sekci jako ostatní náklady, dálniční známka, mýtný, voda do ostřikovačů, myčka, atd. V sekci opravy bych ostatní nechal, ale založil bych i jiný ostatní na věci napsaný výše (nejsou to opravy ale jakýsi náklady navíc) Jo a pak ještě to klepnutí na banner s přesměrování do profilu snemožností něco změnit.... jsem náročnej, já vím
  3. přátelé, vím, že vás asi nepřesvědčím, ale opravdu mi nejlepší přijde zapisovat si spotřebu dle počítadla denních kilometrů. Proč? Protože odpadne řešení nějakých plných nebo polovičatých nádrží, já si třeba někdy vezu dva 25 litrový kanďáky, když vím, že pojedu opravdu daleko (a to je víc než je v nádrži, 110L do ní opravdu nedám). Pořád nějak nechápu, jak vám to počítá, když jedno tankování vynecháš, prostě to musí zkreslovat. Kor, když nejsem zvyklý zapisovat si tankování za dvě kilča.
  4. punkac

    jakého máte psa? (rasu)

    měl jsem jezevčíka, nyní mám pod psa akorát náladu
  5. jenže když jednou vynechám zadání stavu km, příště už to bude vždycky házet nesmysly a spotřeba se bude snižovat, nezadával jsem nikdy kratičký tankování za dvě kilka, ale jen velký na dlouhý trasy, rozumíš mi jak to myslím?
  6. punkac

    proč auto kope

    chlap a v silonkách, leda dušek od dráhy
    • 16
  7. na DE je oboje, každej zadává tam, kde mu to více vyhovuje
  8. hmm to je na hovnajs, tyhle hodnoty, protože já si třeba pamatuju jen nájezd z deního počítadla, jakej byl stav velkýho tachometru to nevím, udělej to tak aby se zadávaly hodnoty deního počítadla a k tomu litry hnedle vypadne kolik jsi najel na konkrétní nádrž ty pak můžeš všecky zprůměrovat......
  9. modrej konektor je vlevo, žlutej vpravo
    • 37
  10. takže předně zkontroluj přechod z konektoru do desky plošných spojů budíku, myslím tím přechody paciček žlutýho a modrýho konektoru na měkkou desku. Kostra je na pozici 19 u modrýho a na pozici 19 a 22 u žlutýho. dále zkontroluj přívod napětí k jednotlivým měřidlům, bude se jednat jen o žlutý konektor!, protože jsi psal, že teploměr funguje bez problémů a ten má připojení zvlášť přes modrý konektor... Hlavní stálé napájení je i na pozici 17, tam by mělo být napětí i po vypnutí klíčku. Další bod ke kontrole na žlutém konektoru je pin číslo 1. Je sice i kladné napájení ve spojitosti s palivoměrem na modrém konektoru na pozici 20, s největší pravděpodobností je jen na žárovku rezervy, když bude vše v pohodě, zkus si půjčit budíky od někoho jiného s P406 starý model, budíky jsou záměnné, je fuk jestli benzín nebo nafta, angli či kontinent, něco ukazovat musej vždycky Hlavně!!!! Nejdůležitější otázka, nejde ti jen rychloměr nebo se i nenačítají kilometry??? schéma následuje [upravil dne 12/3/10 punkac]
    • 37
  11. HEJ CHLAPI! Držte se! Musíte tu svini porazit!!! Držím všem palce!! Kuba
  12. to je taky zprávně, je tam asi jinde chybka.... jinak dodělej, prosím, aby se spotřeba ukazovala i u jednotlivých tankování, je to lepší a uživatelé, kteří přecházejí z jinejch systémů jsou na toto zvyklí (včetně mně teda )
  13. hmm na spritmonitoru mám trošku jinou
  14. ahojky, tak tam jdu nacpat spotřebu, kterou jsem si vedl na spritmonitoru, hezky jsou ty ikonky, ale asi bych si nakreslil vlastní a hlavně bych přidal jestli jedeš na zimákách nebo letňákách, to má zásadní vliv na spotřebu viděl bych to na roletkový menu třeba Nádrž odjeta na Letních/zimních gumách Kluci, je tam nějakej renonc ve výpočtu, za 17 litrů na 100 fakt nejezdím, je to přeci jednoduchá trojčlenka např nájezd 957 km na 55 litrů je x=(55*100)/957 a to je 5,74 litrů na sto km pak se už jen zprůměrují všecky spotřeby. bylo by i hezké kdyby se u jednotlivých tankování ukázala jednotlivá spotřeba na 100 km [upravil dne 11/3/10 punkac]
  15. neee tankuju jednou měsíčně hehe, když je hnusně, teď ale už začíná být hezky, přibudou výlety, přibude bohužel i tankování Tak pokud chceš jezdit musíš tankovat... To je zásadní problém doplním tam data ze spritmonitoru, který tímto přestávám používat, doufám, že stránku do roka nezrušíte jinak tankovat se bude zítra, dneska toještě vydrží, ale zítra si chci ject naposled zalyžovat na ještěd
  16. jj, je to ok
  17. opět si se trefil, když něco předělávali , okolo toho času, jsem přepisoval údaje v mých opravách a také to hodilo chybku, za minutu už bylo vše v pohodě pro Kuře či Godzilu: díky za styl jízdy u tankování jen bych souslednost udělal Ekonomická jízda, normální jízda, svižná jízda, příjde mi to logičtější, to mít seřazené od nejúspornějšího k nejnákladnějšímu [upravil dne 11/3/10 punkac]
  18. to je dobrý nápad, ale u tankování mi opravdu chybí i styl jízdy nebo alespoň možnost vložit poznámku, u některých tankování, kde já vložím město, je jasný, že jsem autem popojížděl akorát tak do práce čí na nákup, kde je dálnice, je většinou delší cesta s jasným cílem, člověk si může připomenout, kde vůbec byl a co ho to stálo
  19. neee tankuju jednou měsíčně hehe, když je hnusně, teď ale už začíná být hezky, přibudou výlety, přibude bohužel i tankování
  20. ještě bych zkusil jednu věc, dej pár zlaťáků tomu z ochranky, ať se podívá pořádně, ty jejich kamery umí dělat i pěkné fotky a pak už to budeš mít snažší jinak v UL parkuju u globusu taky přes dva fleky, <> jsou úplně všude, nejvíc mě nasere to, když zaparkuju v nejodlehlejším koutu parkoviště, nikde nikdo a když se vracím z nákupu, vidím jak nějaká kráva to dá vedle mě natěsno a když vylézá, tak mi bouchne do dveří. Jindy zas nějakej pitchus natlačí vozejk mezi auta, protože se mu do domečku na vozejky nechce ject okolo ach jo, to jsou dny, které nemám rád a jeden z nich se blíží, páč se blíží čas výplaty a nemine mě velký nákup
    • 68
  21. okay ta šedá je fakt nejhezčí, napsal jsem ti SZ
  22. punkac

    neplatim.cz

    hlavně v mejlu je napsáno toto:\"Tento email je obchodní sdělení zaslané na základě využívání služeb DAVEL MEDIA, s.r.o. - pokud si již nepřejete odebírat novinky, odhlašte se zde. \" Jsem si vědom, že jsem se u DAVEL média nikdy neregistroval, chtěl jsem se tedy odhlásit a napsalo to, že taková emailová adresa u nich na serveru neexistuje, kurvy, tak kde jí teda vzali,
    • 20
  23. to \"member\" se mi na tom baneru nelíbí a bílá barva na spotřebu byla lepší, neřvalo to tak a nevypadalo to jak plakát cirkusu:roker
  24. Beru to podle sebe, nekupuji každý rok nové gumy ale střídám sady zimních (zhruba tři sezóny) a letních (zhruba dvě sezóny) proto bych tam uvedl kolonku nové (když se kupujou nové) ale i kolonku výměna a k tomu datum a nájezd km (to už tam je) mohlo by tam být i okénko, kde bych zvolil značku gum, případně jestli přezutí probíhalo stažením třeba zimáků a nazutím letňáků nebo jestli mám sadu a vyměním si sám, či jsem nechával převažovat, možností je spousty. Mohlo by to umět i toto: Třeba zadám, že 1.11.2009 jsem přezul na Goodyear ultra grip při stavu 192000 km(systém by si mohl zapamatovat i tankování od tohoto datumu) a teď zadám, že jsem 1.4.2010 přezul na firestone letní gumy při stavu 196000 km. (a zase by si zapamatoval tankování v nějakým nejbližším termínu) a krásně mi z toho vypadne, jak dlouho jsem na gumy jezdil, kolik jsem najel km a zhruba kolik jsem na nich propálil paliva.Jelikož lidi většinou jezděj stejný trasy, tak bych se třeba po pár sezónach mohl kouknout který gumy byly úspornější a který ne (orientačně) nebo bych doplnil koupený gumy značka cena a zvolil bych 1.sezona následující sezóny bych už jen doplňoval, případně dával cenu za přezutí či převážení kol a na konci bych viděl, že na zmíněné gumy jsem najel 3 sezóny, pořizovací cena 4800 Kč, za převážení 2x200 a jednou nazutí 1x400 takže asi tak, sem se zas nějak rozepsal........
  25. a ještě by mě potěšilo, kdyby po kliknutí na banner, to skočilo do mého profilu (a né jen na hlavní stránku), kde by bylo vidět jak tankuju, atd.... samozřejmě bez možnosti změny hesla úplně nejvíc by mě bavila možnost zvolit si, co ostatním ukážu a co ne. Někdo by se třeba pochlubil jak tankuje a tak by se po kliknutí na banner zobrazila úplná historie tankování, někdo by se pochlubil, tím co už na autě všechno vymněnil, ale tankování by nechal jen jako souhrn v banneru, někdo vším.... možností je mnoho
×
×
  • Vytvořit...