Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. tv kartu jsem zprovoznil pomocí jejich softu TV Center 6.4.1 aplikace se normálně nainstalovala i s ovladači. Našla televizní programy. Po spuštění normálně funguje i s dálkovým ovládáním. A teď problém, když chci třeba po 15 minutách přepnout dálkáčem program, je TV center divně kouslej. Program normálně bez trhání hraje dál ale PC na ovladač vůbec nereaguje, nereaguje ani na klávesnici. Zvuk ani obraz se ale zaseklému programu vůbec netrhá. Zkoušel jsem vypnout fullHD a jiné náročné serepetičky v nastavení TV Center, ale nepomáhá to. Jde jen alt+ctrl+del a ve správci procesů ručně shodit ten TV Center a znova ho pustit, pak všejde zase 15 minut, jak má. V jiné aplikaci Cyberlink Powercinema 4 vše funguje jak má, bohužel tato aplikace nemá podporu dálkáče dodaného ke kartě. Jelikož se program nekouše, předpokládám, že ovladače jsou v cajku. Chyba je buď v dálkáči nebo nevím kde..... Běží mi to na AMD Athlon 64 3000+ 1,8GHz se 2GB RAM Windows XP Professional SP3, ten TV center vyžaduje NET Framework 3.5 a nějaký MS visual C++ 2005 a MS visual J# (absolutně nevím k čemu a proč ten TV center je takovej nenažranej moloch) Nevíte někdo, jak to sprovoznit aby se to nekousalo? Ovladač bych rád využíval. Jinak holt přes powercinemu ale bez dálkáče
  2. bych to jinak zvednul ne? Když to neberu, chrápu, poněvadž jsem po noční. Domluv to na jinej víkend nebo pátek, ale ne na příští pátek, protože jsem na odpolední v práci!
    • 73
  3. taky voláš, když spím, tak holt jindy no
    • 73
  4. punkac

    Kindle ?

    možná by tě mohlo toto zajímat
    • 15
  5. možná mohlo. Z tý limonády
  6. amatéři :D:D
  7. jj, u polévky Respektive možná i večer před usnutím
  8. tak jsem dom, moc se mi to líbilo. Díky za super zabavu. Díky Scračovic rodince za super chaloupku s okapama, Minimaxovi za maso a turbogrill, též v neděli za vývar.... Medvědovi za noční kulturní program , Džáňovi za společné plutí na lodní matraci a všem ostatním za srandu, která byla všudypřítomná. Ať už se jednalo o chlastání nebo vědomostní kvíz se skládání hranice (Polsko, Slovensko, Rakousko a Německo :D:D:D:D:D:D:D )
  9. tady to není lepší, ale krkovička zahřeje
  10. Tak jsem dcerce pípě včera přidělal náušnice, aby jí bylo za co tahat do auta a pomalu vyrážím ku Pace
  11. chlapi co blbnete?
  12. Supéééér
  13. Hezký, akorát to přes páru odpařující se z minimaxova grilovacího turboletu a mlhu ze scratchova kumburáku těžko uvidíme
  14. s tím opatrně, aby jsi nebudil Aduš jsem tichý jako lví pšouk :D:D
  15. já přijedu také dříve kvůli nachystání pípy, někdy dopoledne a pomůžu určitě rád
  16. Charlie nebuď drzej Když mě něco sere, tak to napíšu a nevědět kde je i a y, je opravdu ostuda. O čárkách ve větě radši ani nemluvě..... Jestli se tě to dotklo, tak si alespoň dáš příště pozor a přečteš si to po sobě! A teď z5 ku kalení
  17. Ach jo, já třeba vypiju piv hodně, masa sním přiměřeně 2-4 kousky nebo kusy (kuřecí nejím)? Prostě počítám, že dám kilo za maso Minimaxovi a kilo Scratchovi za pivko a ostatní, budeli potřeba klidně i víc, elektrika, voda není zadax. Jinak si osobně myslím, že jeden soudek bude málo Jeden pytel s bordelem klidně odvezu.... Že bych si zaúčtoval pronájem pípy??? NEE, Nikdy! Je to setkání nás všech a každej přispěje něčím do kopy. Když dělám svoje narozeninové grilování, maso jde na mě s pivkem a tvrdý přivezou ostatní, prachy se neřeší, jde především o zábavu, beru to, že tady se někteří až tak neznáme a nějakej poplatek je třeba (až se poznáme třeba žádnej nebude potřeba dobudoucna, utopie, že :D ) Ps: nejen pro Charieho1 - omluvenku maj dysgrafici, dyslektici, atd.... Jinak vzkaz pro všechny pány češtiny! Pište raději všude \"i\" a ne \"y\" , když už nevládnete shodou přísudku s podmětem --> rejpalové který dal\"y\" 5 piv a musel\"y\" platit stejně jako ty co dal\"y\" 15....... Fakt hrůza, jste pánové na fóru s minimem přispívajících žen a dětí (což je v případě žen škoda)a i kdyby, když jsou chlapi dohromady s ženskejma, píšeme \"i\" stejně. Chápu, že nadsamci ho maj tvrdýho pořád, ale jen v kalhotách a ne ve větě
  18. punkac

    park assis :)

    wooody, u toho tvýho prvního odkazu z ebay bylo napsáno caravan, trailers.... Trailer je snad koník s návěsem, nebo se pletu? caravan je taky hliníkovej a asi to funguje.....16 metrů není tak moc na wifinu
    • 18
  19. Vezmu si svou menší litrovou skleničku - v dobrých kruzích se jí říká tuplák. Z plastu piji nerad
  20. neboj, chránit jí před váma nebudu :D
  21. jsem vám ještě nepředstavil nového člena mé rodiny, je to druhorozená dcera. Prvorozená se mi nevejde do auta (sedan má moc vysoko hranu kufru) Tak ať se nám s ní na grillmasters líbí
  22. punkac

    Konec jedné slušné 406

    to mě moc mrzí, ALE hlavně že jsi celej!
    • 53
  23. punkac

    Jakou aku vrtačku

    já jí taky nechválím, píšu praktickou zkušenost. Raději mám značku hilti nebo českej Narex Dewalt se vyrábí společně s BlackDeckrem ve vedlejší fabrice u nás. Do dewalta bych šel Nářadí se mi od nich líbí taky do BD nikdy. Flexa nic nevydržela a u mě renomé značky proměnila v to, že je to ****, kterej se dewaltu nepovedl, tak to maníci ve fabrice vloží do černého obalu namísto žlutého
    • 78
  24. punkac

    ,,Osoba blízká,,

    zrovna jsem dneska koukal jaký jsou v jinejch zemích povolená promile na alkohol v krvi (i pobožný poláci mají 0.2) Od nás na západ je to vesměs 0.5 a ve Velké Británii dokonce 0.8! Proč to tam mají a my né? Protože toho nezneužívají a neokecávaj to. Daj si v klidu pivko nebo vínko v anglii prcka po obede, vedí, že mají dostatečnou rezervu a klidně jedou. U nás, když bude povoleno 0.2 tak budou mít všichni 0.4 s tím, že to z nich vyprchá, až pojedou na krev. Dokaď budeme mít nahoře to, co si volíme a chovat se podle nich (protože prej oni můžou). Nikdy si nic pořádnýho nedobudeme
    • 25
  25. punkac

    Jakou aku vrtačku

    ta boshka je dobrá na šrouby do dřeva max 3 cm dlouhý typu jako knaufy na sádroš. V divadle jsme tim denodenně přidělávali kulisy a vydržela na cca 70x zašroubovat až po hlavu do borovicový podlahy. Byly na tu scénu nutný dvě se dvěma baterkama. Když měla baterka plnou kapacitu, makala Božka dobře. Ale po půl roce u jedné odešel jeden akumulátor (výměna v záruce) a u druhé bohužel po záruce odešla ta hlavička, která je samoutahovací - neprotáčí se ti při povolování nebo utahování vrtáku nebo bitu. Nepamatuju si jestli jsme měnili už jen ten šroub, který je dosti atyp (levej závit a jemný stoupání) nebo jestli se měnila celá ta hlavička
    • 78
×
×
  • Vytvořit...