Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Noční hlídání

    daleko míň než cigára podle toho jak kouříš 50ml liquid mám na měsíc a stojí 300 Kč za dvě cigarety jsem dal 1500 a to už mám splacený
  2. punkac

    Noční hlídání

    já mam přes měsíc a půl cígo na baterky a ještě jsem si nezapálil
  3. punkac

    Noční hlídání

    hmm, já leda z hnusnýho automatu..... takže jsem si dal dvě jabka, kafe a věrný společník e-cígo - to mě drží nad vodou
  4. punkac

    Noční hlídání

    musím, zítra to budou chtít
  5. punkac

    Noční hlídání

    Jsem v práci tudíž i v procesu, udělám nějaký proces audity, a můžu jít dělat certifikáty, ale to asi není dobrý téma k hlídání
  6. punkac

    Noční hlídání

    jj, Radek má zkušenosti, kštici už má dost opálenou od jisker :D:D:D
  7. punkac

    Noční hlídání

    Dadadavid:že se pořád odvoláváš na hurvajze? On má nějaký sukně, že pod ně furt lezeš? [upravil dne 4/3/12 22:27 od punkac]
  8. punkac

    Noční hlídání

    ehm vy dva, noční hlídání není od 22:00 ale od 00:01 to jen tak pro pořádek
  9. Charlie, taky by mě to zajímalo.... Jinak já jsem spokojený, pro mě je zásadní podpora srazů a běh fóra. Kartičku na slevy dílů defacto nevyužívám (mám větší ) edit po tvém příspěvku.... Já bych co se týče inzerce, ještě přitvrdil [upravil dne 4/3/12 22:09 od punkac]
    • 55
  10. nechci vyvolávat nějaký flame! Líbilo by se mi to rozdělení, které jsem napsal, jako fíčura jen a pouze pro promáznutí nulových (tím myslím opravdu nulových) spíše nečlenů fóra. Opravdu jestli je plus mínus 400 řádů a k nim 26000 členů, ze kterých dobrá 1/4 nikdy pro klub nevytvořila nějakou přidanou hodnotu, stálo by myslím za úvahu toto změnit. Nakonec zjistíme, že klub má 400 řádů a k nim bude 6500 čestných členů (to ještě nadsazuji) a zbytek je jen jméno v registračce
    • 55
  11. takjedu vytvářet hodnoty na noční, tož zhruba za hodinku
    • 55
  12. možná by šlo udělat makro na řády a potom by načetlo všecky neřády a zapamatovalo by si to počet příspěvků no a za měsíc by musel být počet příspěvků o 1 vyšší, když ne, poslala by se zpráva o neaktivnosti, a potom by se uložil neaktivní člen k ledu. Jeho dosavadní příspěvky by se ponechaly a kdyby v budoucnu dostal psací múzu nebo se stal řádem, makro by to odhalilo a přepsalo
    • 55
  13. jo, to nevím. Nevím jak je na tom naše fórum, nevím jestli proto není nějaký script Napadlo mě to jen v teoretický rovině
    • 55
  14. Pe.tře, proto jsem psal, že u řádnýho je to jedno, jako platící má právo nepřispívat Status dostane automaticky po zaplacení Je to jen nápad Který nemusí být vůbec akceptován
    • 55
  15. vezmi si ale kolik je tu členů s jedním nebo žádným příspěvkem na mým EEE901 mám ve firefoxu 709 stránek po 30 členech a když to dám vzestupně, tak plných 233 stránek nemá žádný příspěvek a pak teprve začínají členové s jedním příspěvkem. To už mě nebavilo listovat. Takže on ten poměr nebude tak zlej. Já bych udělal menší rozlišení ve foru na řádné členy (platící přispívající do fora nebo nepřispívající - to je jedno), čestný člen by byl ten, který vykazuje určitou aktivitu alespoň na fóru (1 příspěvek za měsíc vyjma inzerce). Ostatní by byli čekatelé . Dle mého se nemá cenu chlubit mrtvýma dušema, teda pokud to není dobré třeba pro sponzory a tak
    • 55
  16. punkac

    Noční hlídání

    jáá si uvařil čaj, pustil Hospodu a jdu taky spát
  17. punkac

    Noční hlídání

    bylo všecko, alemusím být pod párou, jinak Davida nesnesu
  18. punkac

    Noční hlídání

    jo dojeď, dáme karaoke
  19. punkac

    Noční hlídání

    cože? Soudnost asi byla dneska slepá, viď? Mildík je jedinej, koho znám, že v Lednici na srazu vykouřil dvě cíga nosem. Takže existuje, ty jsi zatím imaginární
  20. punkac

    p 806 imo klávesnice

    jo, může to bejt i na klasika čerpadlech, bratr to má na citroenu saxo 1,5D otázka je jestli je to k něčemu
  21. punkac

    mám dotaz ohledně čerpadla

    taky mi to dělal, kompletní přetěsňovací sada vyjde u Bosche asi na 900 bez dph práci jsem dal litr bez papíru
    • 9
  22. punkac

    Potraviny v ČR

    hele vše je možné, alemůže to být jednodušší. V balírně na to nasekali vlivem chyby lidského faktoru (ať už v plánování nebo ve výrobě) špatné etikety a prostě to přebalili. Zákazníka upozornili koncesí a hotovo.
    • 35
  23. Jak psal BV406, tak Mannheim je fakt dobrej, je v něm technoseum, bude se ti opravdu líbit, když jsem tam byl já, tak akorát dodělávaly v jednom obrsále malou parní elektrárnu se vším všudy, auta vlaky, lodě a spoustu dalšího, většina věcí je interaktivní, buď si sám zkusíš nebo to co půl hodinku pouštějí v chod, rotačky na noviny, generátory el. proudu, je tam i celá přádelna se stavama, věžní hodiny, dokonce kus automotíve, bylo vidět jak robot skládá z plechů auto. Vstupný cca 10€. Jinak mě se moc líbí Berchtesgarden. Je tam Koenigsee, Bad Reichenhaller, nedaleko Orlí hnízdo, úchvatná příroda, kousek je Rakousko a Salzburg. Pod mnichovem jsou zase hezké hrady a zámky (pohádkový zámek šíleného Ludvíka) Ale na to já moc nejsem. Všechny památky mi připadají stejný, jedna památka jako druhá a nic si nepamatuju :D:D (Makovec, Chalupáři, 1974) Jo pod mnichovem je dobrý pivko, za půlitr chtějí obvykle 2,2€, což je na německo dobrá cena
    • 12
  24. punkac

    esp, asr

    jen ti napíšu, co to dělalo rodičům. Taky se vždy rozsvítilo ESP a někdy chyba elektronické ruční brzdy (auto jí má) a pak začalo auto cukat, padat do nouzáku, atd..... a víš co to bylo? ŘJ motoru měla něco odprásklýho v sobě. Koupila se nová a za dva měsíce zase. Šla na reklamaci. Pak se přišlo na to, že nějaká krabka, ze které vedou všechny dráty k čidlům a k jednotce, měla uštíplý růžek, zatýkalo tam a byla vyhnilá. Z tohoto důvodu odešla původní ŘJ. Předtím se šlo klasika po čidlech..... Já osobně bych ti doporučil člena PP205 nebo Strakiho. S prvním jmenovaným mám jen a jen dobré zkušenosti. Straki tu taky už dost aut dal do kupy. Jinak PP205 je ve vesničce Kly u Mělníka, možná to tam máš blíže
    • 19
  25. hele na 2.1TD (větší spojka než na benzínu) jsem za sadu LUK dal po menší slevě 3800 a práce byla za 1400, dělali to jedno dopoledne
    • 35
×
×
  • Vytvořit...