Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Noční hlídání

    ne, já jsem klasika na poslední chvíli. Mám ale napsanej seznam, co si vzít sebou
  2. punkac

    Noční hlídání

    jsem připraven, chceš-li toto slyšet
  3. punkac

    jak výhodně investovat 400kč

    ne, mám přítulku... To znáš néé, nebo jí dáváš členský
  4. punkac

    jak výhodně investovat 400kč

    trochu odlehčím tu sentimentalitu Pepenero: Já jebem zadarmo Mildík: Si četl Obsluhoval jsem anglickýho krále, viď? To je taky napsaný jako jedno hodně dlouhý souvětí s mraky čárek. Tečka tam je jen jedna..... Na konci :D:D:D Jinak je vidět, že je tu sto lidí - sto chutí.
  5. punkac

    Elektroinstalace RD - Brno - Vyskov

    to mě taky zajímá
    • 10
  6. punkac

    jak výhodně investovat 400kč

    dusan: normálně převeď prachy ze svého konta na slovenský účet klubu. Stejně jako platíš na SK cokoliv jiného
  7. punkac

    jak výhodně investovat 400kč

    Stibto: Taky tohle máme, nezdá semi to úplně blbé, ale já holt patřím do skupiny, kteří podporujou klub, aby byl, tak nějak sem patřím. Je to jediné forum, kde se vykecávám. Podporovat ho budu už jen proto, že jsou tu lidi, které jsem poznal na srazech a stali se novými známými či kamarády. Tím neříkám, že jakákoliv aktivita k získání větší členské základny je špatná
  8. punkac

    jak výhodně investovat 400kč

    nesmí každej bejt hned cimprlich Lubko, přijímám Ale to jsou právě ty jemné rozdíly mezi slovenštinou a češtinou Rozumíme si, ale někdy ne. Já se nestyděl zeptat v sekci vtipy, aby mi byl vysvětlen jeden SK vtip, i když jsem ho zhruba chápal
  9. punkac

    jak výhodně investovat 400kč

    Ještě písnu jen pro vysvětlenou. Já určitě nechci mít nějaké části fóra zamknuté! ad Vix... To o zamklé sekci hned od začátku měla být jen parafráze toho, že když něco chci mít zpoplatněné, tak si na to lidi mají zvykat od začátku. Ne to teď zavádět
  10. punkac

    jak výhodně investovat 400kč

    No Lubko, my si prostě asi nikdy rozumět nebudem V prvním dotazu je na konci \"?\" To znamená otázku, zdali vám vadí, že je to v Čechách, stačilo napsat \"nevadí\". Pochopil jsem to tak, na tvůj důvod neježdění jsem se neptal. O tom zarábání a sraní do huby...... Nevím, vyhledávat umím, téma si najdu, máme google hledání. To, že nováček neumí číst a hned zběsile zakládá nová témata a do názvu to ještě píše s pravopisnýma chybama, je špatné. Myslím, že nejsem jedinej, kdo by své moudra nechtěl mít pod zámkem
  11. punkac

    jak výhodně investovat 400kč

    Stibto: uzavřená placená sekce se měla udělat v počátku klubu, teď už je to blbost Oddie a ostatní určitě přispívali zadax a jako takoví mají, myslím, právo rozhodnout o svých příspěvcích, jestli budou placený nebo ne. Ne že potom vedení (které se pořád mění) bude někde něco zamykat (ani si nemyslím, že by to nynější to mělo v plánu). Třeba moje příspěvky ohledně všech možnejch udělátek do 406 2.1TD budou vždycky zadarmo, nedával jsem je sem proto, aby někdo (byť klub) na tom vydělával. Někdo někde psal, že jsou to členové, kteří dělají fórum. Když to někde zamkneš, bude to znamenat jenom odliv členů Zkrátka beru příspěvek jako podporu srazů a těhle stránek. Nějaká kartička na slevy je pro mě jen třešnička na dortu, byť pro drtivou platící část, je to to, proč platí. Ale to je pak většina těch, co příští rok nezaplatí - auto opravili a jdou cestou snižování nákladů
  12. punkac

    jak výhodně investovat 400kč

    Lubko, Marceli, vám vadí, že ten sraz je v Čechách? Nevím, do Lednice jsem dorazil a to s pohledu, kde bydlím, bylo fakt daleko. Teďka na zimní klouzání jsem přifrčel vlakem a taky mi to nevadilo. Přema taky jezdí snad na všechny srazy, ať jsou kdekoliv. Ono, že je na SK jen Autokelly na klubovou slevu? Asi to není tak jednoduché někoho sehnat. Viz poměr 300 ku 50 (cca) řádných členů. Mě pro 50 slovenských členů toto přijde dobré. Prostě až bude SK řádných členů jako CZ, pak můžeme mít sraz ve středobodě obou republik (pokud je to tam alespoň něčím zajímavé) Takhle to je, aby to vyhovovalo většině. Nechci se nikoho dotknout, ani to tak nebylo myšleno
  13. punkac

    jak výhodně investovat 400kč

    mlíčňáku nebo nazdárku?:D:D Nějak si v tom jiným vlákně nedovysvětlil tu odpověď s tou komercí
  14. punkac

    Kolik vám je let? / Věk?

    jo je to tu, ale chybí kategorie nad 100 let mentálně nepřizpůsobilý k hlasování (to jsem po dnešku v práci já)
  15. punkac

    Noční hlídání

    já čínu a kofolu, pivko jsem dopil včera
  16. punkac

    Noční hlídání

    dneska jsem se na to komplet vysral, už se holt těším na hory ještě na tu práci mám dva dny Nazdar Vendo! Moc jsme nepokecali, páč za chviličku jdu do hajan
  17. punkac

    Noční hlídání

    proč bych měl své peníze dávat za Krakonoše, když za to samý mam neporovnatelně vyšší kvalitu?
  18. punkac

    Noční hlídání

    zillertal v rakousku
  19. punkac

    Noční hlídání

    ne, včera byl opruz dnes jen jednu reklamaci do protokolu a je lehárko a v pátek jedu lyžovat už se nemohu dočkat
  20. punkac

    Noční hlídání

    televizi nemám (stejně je v ní velký prd) - jen TV kartu v pc, jestli to zapnu 1x za měsíc, je hodně fritézu jsem dal bráchovi..... nějak mi ty smažený jídla nejedou Nejlepší spotřebič je myčka, jednoduchý ovládání - nechápu proč u pračky to tak taky není Druhý nejlepší spotřebič je lednička plná žrasa a pivka, třetí mražák s nachlazeným rumem Čtvrtej spotřebič je trouba, pečeli se v ní bůček a na chalupě to vyhrává vlastní pípa na sudový pivko
  21. punkac

    Noční hlídání

    tak jsem tady doma taky nesmím šahat na jednu věc jmenuje se to pračka, nechápu, proč se tím kolečkem nesmí točit na druhou stranu
  22. punkac

    turbo

    jj, konečně téma vhodné cirku, snad nám tam vydrží Hurvajzííííí, kde sééééš Za chvilku jedu do práce, tak ať mi ta noční uteče
    • 7
  23. jj, já pamatuju, co se dělo na srazu v Lednici, neboj se Ale nechat tě a pár dalších vycukat nacpanýho v Boxeru v nějakém letním dni, je taky dobrý :D
  24. tě tam zamkne a klíč pak někam schová
  25. punkac

    klaxon troubí/netroubí

    jestli to bude jako u 406, tak bude v levým podběhu, musíš předtím sundat ten plast nad kolem když nebude v levém, tak bude v pravém
    • 17
×
×
  • Vytvořit...