Stibto: uzavřená placená sekce se měla udělat v počátku klubu, teď už je to blbost
Oddie a ostatní určitě přispívali zadax a jako takoví mají, myslím, právo rozhodnout o svých příspěvcích, jestli budou placený nebo ne. Ne že potom vedení (které se pořád mění) bude někde něco zamykat (ani si nemyslím, že by to nynější to mělo v plánu). Třeba moje příspěvky ohledně všech možnejch udělátek do 406 2.1TD budou vždycky zadarmo, nedával jsem je sem proto, aby někdo (byť klub) na tom vydělával. Někdo někde psal, že jsou to členové, kteří dělají fórum. Když to někde zamkneš, bude to znamenat jenom odliv členů
Zkrátka beru příspěvek jako podporu srazů a těhle stránek. Nějaká kartička na slevy je pro mě jen třešnička na dortu, byť pro drtivou platící část, je to to, proč platí. Ale to je pak většina těch, co příští rok nezaplatí - auto opravili a jdou cestou snižování nákladů