Ale muze.. dokonce tam muzes dat vodu z rybnika.. akorat se ti drive nebo pozdeji ucpe chladic.
Kdyz tam chcete mermomoci pres leto mit vodu, tak jedinne destilku.
Jinak, soudruzi, co udela samopal Kalasnikov, kdyz ho ne chate pres noc venku ?
Ano, nemrznouci kapaliny obsahuji inhibitory koroze, ktere chani vas cladici system pred proderavenim. A protoze se tyto inhibitory provozem (a casem) spotrebovavaji, doporucuje se menit nemrzku za 2-3 roky (nebo 40-50 tkm). I po tech 2-3 letech, vubec nemusite mit strach, ze by vam chladic v zime zamrzl, kapalina ma stale stejne vlastnosti, da se rici, ze je temer vecna, ale pouze co se \"nemrznosti\" tyce. Inhibitory koroze jsou uz ale pryc.