Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    uz aby bylo jaro

    Díky:D:D:D haha sorry.......
    • 41
  2. oni

    uz aby bylo jaro

    jj byla nuse,moje babicka si to pamatuje..........
    • 41
  3. oni

    uz aby bylo jaro

    skoda penez i pro ten nadhernej pocit cistoty!!jinak je mozna lepsi kdyz si to ja oplachnu za 10 korun vapku a je to taky cisty!!
    • 41
  4. oni

    TUNING jak ma byt!

    ja bych to auto postavil spis tam dozadu k tem multikaram a tem by taky delal ostudu!!
  5. oni

    uz aby bylo jaro

    no asi tak,vostrikam to hadici,malem mi upadnou prsty jak je mam zmrzli a pak se mi nikam nechce jet,pac vim,ze jsem to delal na nic!!
    • 41
  6. oni

    Wrc křídlo na 306

    nevim jak fobie,ale nova oktavka rs to za 3 zvladne uplne vpoho!!turbo je tam hold znat!!
    • 77
  7. oni

    Jak dopadnou kola...

    taky jsem se naucil ze je lepsi se nevyhejbat,ale radsi zpomalit a vse v klidu,pokud ti to situace za tebou dovoli!! [upravil dne 22/3/06 oni]
    • 35
  8. oni

    Králíček

    no myslis ze se da kralicek stejne vykarat jako pes???
    • 42
  9. oni

    uz aby bylo jaro

    no chet jsem dat taky fotku meho autista jak vypada v tomto obdobi,ale pak jsem si rekl ze me jeste smrdnete ze se o nej nestaram,ale jak vydim auto vvyttyho tak se za nic stydet nemusim!jinak tydy rano taky uplne bilo,hned ma clovek spatnou naladu!!
    • 41
  10. oni

    Králíček

    vim ze je to kralicek a ne pes,ale meli jsme ten samej problem,nechavali jsme noviny tam kam se vycurala a pak ty noviny pomalu strkali na misto kam jsme chteli my!!trvalo to tri tydny a uz nam chodi jen na noviny!!daj se kopit i ruzny pachovy napadobeniny moci aby si to zvire myslelo ze uz tam bylo!!u nas to fungovalo,ale je to pes a ne kralicek,ale zkusit to muzes!!
    • 42
  11. oni

    Oprava Maybachu svépomocí

    takovy lidi me dokazou akorat vytocit a vubec to se znazil jako o co?
    • 12
  12. to potom ale nastve kdyz maj hustokary!!tady ty u nas maj uplne obyc a doplnky co se daj koupit treba v hypru!!jinka co se tyce adidas a meliru to sami,prijdou mi jako klasicky fotbalisti(bez urazky)!!!
    • 41
  13. nevim jestli to znate,vetsina asi jo,ale mrknete se na www.novapravidla.cz je to o nove zavadejicim se systemu v doprave!! [upravil dne 21/3/06 oni]
  14. to u nas za kralikarnou se schazeji tzv. woe tuneri a az na jedno facko,ktery je podle meho vkusu stejne moc preplacany,maj vsichni maximalne ty modry zarovicky vsude mozne!!stojej tam kazdej den,kecaj,obcas mrknou pod kapotu nebo pod auto,obcas objedou blok a zase se vratej a vzdycky kdyz zaparkujou a nez to chcipnou nezapomenou to co nejvic vokourit aby vsichni vedeli ze uz tam zase smrdej!!dost casto na ne koukam z okna a fakt se smeju!!!jsou stejne stary jak ja,ale tohle by me v zivote nenapadlo tam stat den co den a nic a placat benzin jen na par stovek metru a pritom jeste vyplasit veskery zivy v okoli....
    • 41
  15. no nemam slov,takovyhle lidi me dokazou vzdycky pobavit!!to co tam jako psal myslel vazne???
    • 41
  16. oni

    Ten motor chci do 406 :-D

    ty lidi fakt uz nevedej co by udelali! na nase silnice jak delane,to uz by si nejel ale letel takze ty diry by sli mimo tebe,horsi by to bylo ze zatackama!! [upravil dne 20/3/06 oni]
  17. oni

    Wrc křídlo na 306

    tady aspon jedna zatim jiny nemam!!kdybych byl tak sikovnej tak uz je mam,ale eletrika a eletronika je pro me spanelska vesnice!! [upravil dne 20/3/06 oni]
    • 77
  18. oni

    Wrc křídlo na 306

    no na ty budiky jsem jiz koukal,a vice uz koukat nebudu protoze bych zbledl zavisti protoze jsou fakt uzasny!jinak co se tyce tve seriovky,nemam slov!tahle seriovka se povedla se vsim vsudy a je fakt pekna!!fotku jsem se znazil dat,ale je moc velka a vsude mi to zamitne!!jak mam zmensit rozliseni???jinak ten odkaz je peknej i ty kola se mi osobne libej!!na ten stred s realitou to ja vsechno beru,kazdej ma svuj nazor a taky kazdej ho mize hlasat jak chce,ale sam uznej ze trochu slusnosti neuskodi a nemusi hned s opovrzenim!!!
    • 77
  19. oni

    Wrc křídlo na 306

    dobra panove,to co jste tady vyjmenovali nemam ani jedno az na ten kraval vejfuk,utreli jste me,ale chtel bych videt jak teda podle vas vypada tuning aby mel smysl??aby to nebyl franta z vesnice nebo metrak tahokovu nebo popelnice co dela jenom kraval!!(myslim nazornou ukazku)takze pokud to nebude mit vliv na treba vykon nebo na jizdni vlastnosti,proste bude to jen na okrasu(nemyslim treba nalepku nebo ty trapy svitici ostrikovace) a bude to pekny,treba i doplnovat nejaky linie auta nebo tak neco tak vy to zamitnete???prijde mi trochu ubohy kdyz se tady nekdo bavi o necem a pak jsem prijde nekdo dalsi a hned to zkritizuje takovym zbusobem ze se fakt cejtim jak blbec!chci aby vyjadril kazdej svuj nazor,ale proc hned hrube a s opovrzenim!!
    • 77
  20. oni

    Wrc křídlo na 306

    ale to ja s tebou souhlasim,ale proste me prijde ze nas s tema svyma prispevkam nad nama opovrhuje nos!!!
    • 77
  21. oni

    Wrc křídlo na 306

    to beru,kdyz nekdo nepise svuj nazor,musim priznat ze mas pravdu,ale proste nekdo nema na to aby delal nejaky upravy,tudiz to resi necim takovym jak pises!!treba ty na svym aute nemusis delat vubec nic pac je uplne dokonaly,ale co mi co mame klasiku a chceme to auto na tech silnicich trochu zviditelnit a to pak uz je na kazdym znas jak!!jinak je blbost to nejak preplacavat,ale jak jsem psal,kazdymu se libi neco jinyho!!me jen proste vadi chovani vectora,kterej to napise hned tak,ze vsechny tunery odsuzuje,coz se mi zda blbost!!kazdymu se libi neco jinyho a kazdej zastava svuj nazor!!
    • 77
  22. oni

    ALU kola + gumy

    ty Goodyear Hydragrip jsou dobry gumy?voni jsou docela i levny???vyber gum bude taky tezkej orisek??
  23. oni

    Clonitko

    no pokud vim,tak jsou A zavady a ty musis odstranit do dalsi stk,B zavady ty musej odstranit do 1-2 mesicu(dostanes znamku jen na tu urcitou dobu) a prijet znova a C zavady a to ti neda znamku,tudiz nesmis na silnici a ze zakona to musis odtahnout!!!
    • 36
  24. oni

    Wrc křídlo na 306

    jjo tak to vypada celkem slusne!!ale mam dotaz na to sani jak mas udelany!!kolik te to asi stalo,jestli je to znat a jestli je to hlecnejsi!!!! 500,- +190,- filtry, 700,- plast na kapotu, potom rozbruškou díra, a trochu barvy. Zvuk super! spotřeba stejná, a mám pocit že to o malinko lépe jde od spoda do otáček. Jinak žádnej zázrak nečekej :-))) No janě, že to jde líp vocpoda , dy? je to tuning ne voe. proc se mi zda z tvych prispevku ze nemas rad tuning?
    • 77
  25. oni

    Dotaz na kola

    tenhle pripad muzu potvrdit,pokud pojistovna zjosti jinej typ kola nez je v TP tak odmitnou to zaplatit!!!
    • 10
×
×
  • Vytvořit...