to beru,kdyz nekdo nepise svuj nazor,musim priznat ze mas pravdu,ale proste nekdo nema na to aby delal nejaky upravy,tudiz to resi necim takovym jak pises!!treba ty na svym aute nemusis delat vubec nic pac je uplne dokonaly,ale co mi co mame klasiku a chceme to auto na tech silnicich trochu zviditelnit a to pak uz je na kazdym znas jak!!jinak je blbost to nejak preplacavat,ale jak jsem psal,kazdymu se libi neco jinyho!!me jen proste vadi chovani vectora,kterej to napise hned tak,ze vsechny tunery odsuzuje,coz se mi zda blbost!!kazdymu se libi neco jinyho a kazdej zastava svuj nazor!!