vis proc,protoze tahle skola je uplne debilni, na plno skolach se vypisujou temata ve druhaku,nam je daj az koncem listopadu,tohle byl navrh jednoho profesora a kdyz mame moznosti a prace manualni nam nevadi proc ne,nejaky napady mame,nechtel jsem aby nam to taky nekdo vymslel,jen jsem poprosil o nejaky nepady,postrehy nebo proste co by nam pomohlo a v dnesni dobe to obslehnout to tak jednoduchy neni!