kabely vedou na prave nebo leve strane pod kobercem,mezi sedackou a hranou prahu, uz jsme to z kubikem resil,vypada to,ze kabely ma natazeny,ale koncej mu nekde vzadu pod sedackou nebo v tom sloupku,pac tamzadnou zasuvku nema.
promin, na rychlo jsem odcestoval do nemec a k netu sem se nedostal, skoda, tesil jsem se, snad neco priste zase bude, pokud by si mel zajem a nekdo z tveho okoli, obcas chodime hrat,tak ti muzu dat vedet? hm?
hm, sakra, tak jedine ze by kazdej nabalil aspon jeste nejakyho cloveka... ja bych se mohlk jeste optat....
ode me teda 3 lidi maj zbran a dva hadry, jinak zbytek by jsme si pujcili tam a koupili...
aaaa, skoda, ja je schanim kde muzu a nikde nic... jeste mam doma AE a mam v nich implantovany bixenon se superba.... ale ty uz neco pamatujou.... kdyby sis to rozmyslel, ozvi se... dikec.... jinak jeste jednou paradni auto..