cim dal vic me utvrzuje,ze ta 1.4 je na hovno: kdyz si vemu,ze jsem pred 2.5 rokem jezdil pod 6 litru,pac jsem jezdil prevazne dalky do hradce,tak ted tech 7 litru je stejne dost. co s tim. jeste me napadlo,ze zkusim sam doma vyblikat chyby z RJ, mam tu nekde na to navod.