covece cakome, dneska jsem omrkaval 406 sedan z 99 roku a podsedak sel normalne odklopit, operadla byly taky 2+1 a uchyceni je stejny, ale to odklapeni je jiny. jinak tak ja mam sedacky komlet v el a nejsou vyhrejvany a tady je hafo sedacek, co jsou manual a jsou s vyhrevem, radsi bych vyhrev nez el ovladani.