Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. Tak ses konecne dockal, budou tomu sluset... jsem zvedavej jak to bude vypadat s gumama..
  2. oni

    Durii-ho PEŽOTKA 406 :)

    jaky diody si pouzil na ty kliky? myslim svitivost a jaky odpor,
    • 29
  3. oni

    ukažte svoji 406

    diky chlapi. jj mam, ale neni to tak moc, jak to vypada na fotce. mel jsem strach za tmy jak uvidim ven a pohoda. Mam to stejne, umeju a druhej den prsi, ale skoro vzdy... tesim se az auto projde strojnim lestenim...
  4. oni

    ukažte svoji 406

    Tak jsem auto po te hnusne zime umyl a druhej den tohle, je to normalni?..
  5. u tech zadnich tycek auto jen plavalo nebo ti to i mlatilo?
  6. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    jen vymenil diody, za pul hodky hotovo..
  7. oni

    Pechyho 407 2.0 HDi - jsem zpět!

    Tak spokojenost? Doufam ze jo? byl cernej hadr vid?
  8. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    a kdyz dneska bylo hnusne,tak jsem aspon predelal podsvetleni ovladani oken..
  9. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    tak jsem auto v pondeli konecne umyl a dnes rano toto: jsem myslel ze me slehne.
  10. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    aha, tak jsem zase o neco chytrejsi..
  11. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    CHlapi, mam takovej dotaz, k cemu slouzi takovej ten cunclik uprostred vydechu na okno na palubce?
  12. oni

    Auto netahlo

    Tak ten olej vyresen, tekl tam od zaslepeneho EGR ventilu,tak jsem ho sprovoznil, dal origo tesneni, uvidime jestli to zase potece..
    • 46
  13. oni

    Ako vyzera vas interier 406

    nn podsedak byl celistvej jen jakoby molitan a dal se odklopit, stejnej princip jako fabie napr a operadla byly deleny na dve tretiny a tretina a sli odklapet, odklapel je z kufru.
  14. oni

    Ako vyzera vas interier 406

    covece cakome, dneska jsem omrkaval 406 sedan z 99 roku a podsedak sel normalne odklopit, operadla byly taky 2+1 a uchyceni je stejny, ale to odklapeni je jiny. jinak tak ja mam sedacky komlet v el a nejsou vyhrejvany a tady je hafo sedacek, co jsou manual a jsou s vyhrevem, radsi bych vyhrev nez el ovladani.
  15. oni

    Auto netahlo

    no jo vlastne, ja uz jsem z toho tak zblbej... no cekmae vymena vyfuku,tak vymenim spony aspon a vycistim hadice a trubky a prekontroluju.
    • 46
  16. oni

    Auto netahlo

    to chapu ze dycha,ale prece nemuze dychat zpatky.. takze ten olej je pouze od klikovky? jestli to spravne chapu. takze se na to mam vyprdnout? aby mi pak nekde neutikal tlak zbytecne..
    • 46
  17. oni

    Auto netahlo

    od poloosy to byt nemuze,pac tohle je tekouci olej. Tak ten olej se tam ale dostane jak? to je od odvetrani klikovky? z turba bejt nemuze,protoze to je vstupni trubka do turba ne? o to mi de.
    • 46
  18. oni

    Auto netahlo

    koukal jsem je malinko oblito, ale nic cerstviho, zaschnuto a v potrubi slo ven par kapek, akorat nevim proc by se mi melo lip spat.
    • 46
  19. oni

    Auto netahlo

    jj ted se resi ten olej, myslel jsem, ze tato soustava by mela byt tesna, aby neutikal tlak, takze netesnosti nejsou dobry. to ze turbo netahlo prisuzuju tomu ovladacimu ventilu.
    • 46
  20. oni

    Auto netahlo

    Tak tady je ta oblita trubka netusim proc je oblita, jediny teda na co jsem koukal, tak to odvetravani kliky jde do tehle hadice za filtrem,takze jesti ta hadice je nekde netesna,tak to tlak zene ven.
    • 46
  21. oni

    Auto netahlo

    a to by mohl mit vliv? je zaslepenej egr ventil,ale jak to nevim, to bych se na to musel podivat. kazdopadne zitra na to poradne mrknu a udelam foto.
    • 46
  22. oni

    Auto netahlo

    a sakra... tak jak tam muze byt olej. olej mi neubyva a v nadrzce taky neni slem.. a skapat to nema od kud.
    • 46
  23. oni

    Auto netahlo

    uz to mam, tak to s turbem nema nic spolecneho. ale to je jedno. k cemu to je? tam v kolecku co je spoj je trochu oblito oleje. Kdyz se vratim k ty trubce co jsem hned vyresili, tak do ni je uvedeno odvetrani klikovky? takze za ty roky by tam mohl olej byt a pkud je nekde praskla, tak by mohl vytekat ven.
    • 46
  24. oni

    Auto netahlo

    JJ to ze to netahlo tou regulaci bylo asi stopro. kolik te stalo to cisteni? bylo to pak znat celkove? Zacinam si myslet,ze ta druha hadice s turbem nebude mit nic spolecneho..
    • 46
  25. oni

    Auto netahlo

    hledam stale foto motoru, kde by to bylo videt a nedari se...
    • 46
×
×
  • Vytvořit...