Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Prevodovej olej

    pisek,piliny,wanisch a nakonec tu arwu a pokazdym oplachu to vzit wapkou,cim driv,tim lepe!
    • 9
  2. oni

    Paintball 5.říjen 2008 od 10 hod Mimoň

    tak ja muzu tez,ja +tri lidi,jeden jezdi s TIR,takze to neni STOPRO,ale udela pro to pry hodne!
    • 88
  3. oni

    Jake komponenti repra do 306

    http://www.ahifi.cz/reproduktory/sinus-live-sl-f165-neo-13s.html co ty to?
    • 15
  4. ty si koupil masku od martyho ze? muzes udelat detajlni foto jak to sedi?
  5. oni

    žere olej

    co teda takova oprava predstavuje?
    • 45
  6. a jak se zmenil???
  7. poradte mi nejaky, cena do 1500,- je to toho tolik!
    • 15
  8. oni

    Ruský Hummer?

    Nie si sám. Niektoré detaily ujdú ale ako celok je to otrasné. dekuji, uz jsem myslel.....
    • 25
  9. oni

    Zapojeni zrcatek

    jasny,jenze tahat kabel do dveri se mi moc nechce,no tak budu muset hold to nejak odzkouset,kdyby tak nekdo byl schopnej mi rict,na kterej kabel sahnout,abych vedel jestli teda ne ci jo!
  10. oni

    Paintball 5.říjen 2008 od 10 hod Mimoň

    do dnesniho vecera se budu snazit upresnit pocet!
    • 88
  11. neco v tom smyslu rikala i jeho \"zena\" no aspon neco,zabitova zena nema zase vubec nic!!!:D
  12. oni

    žere olej

    tak uz vim proc mi to kouri! jen po startu a vzdy cim dele stojim tim vice to kouri! vadi to pak necemu krom ze ubejva olej?
    • 45
  13. oni

    Paintball 5.říjen 2008 od 10 hod Mimoň

    jasny no! treba o malym poctu si vic zahrajem! kdyz nas tam bylo minule tolik,prislo mi to strasne chaoticky!
    • 88
  14. oni

    Zapojeni zrcatek

    omlouvam se z naznalosti,ale co znamena OD STLPIKA? no pokud zmerim v tom konektoru co jde do zrcatka nekde napeti,tak to fachat bude ne?
  15. vrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!:D
  16. oni

    Paintball 5.říjen 2008 od 10 hod Mimoň

    ono bych asi sehnal ve finale vic lidi,ale zatim jen takhle,do kdy to potrebujes nahlasit?
    • 88
  17. oni

    Paintball 5.říjen 2008 od 10 hod Mimoň

    tak se predbezne hlasim ja + tri lidi a na jednoho jeste cekam,neodpovida mi na telefonu!
    • 88
  18. jj to si pis? tak 15-tky,mel jsem tenkrat volit vesti!
  19. nene! nic takoveho...... zjistil jsem,ze ale hodne zavisi na kvalite vody,kdyz to umeju jinde s tim samym samponem,tak to chce prelestit!
  20. pouzivam nejakej autosampon s voskem od coyota a je to dobra vec!kdyz je teplo,krasne to uschne a nemusi se to ani lestit,takhle to vypada pouze po uschnuti!
  21. oni

    nová státní hymna

    to je spis ze delaj prd,tak aspon neco zmenili..................
    • 36
  22. [upravil dne 29/9/08 oni]
  23. mam takovy maly dotaz!vymenil jsem tapeci kde je tlacitko na ovladani zrcatek,vymenil jsem i svazek ve dverich,kde je konektor,ktery se zapojuje do zrcatek,otazka je,pokud tam dam el zrcatka a zapojim na onen konektor,jestli budou fungovat! jen me trochu prekvapilo,ze svazek co je ve dveri,ma o hodne cinnejch pinu nez svazek,co mi jde z auta,jestli mi rozumite!
  24. oni

    žere olej

    chlapi,mam najeto 190000 a unik je tak zhruba od maxima do minima za 8000 km?
    • 45
  25. oni

    Ruský Hummer?

    tak budu asi jedinej,komu se to fakt nelibi!!!
    • 25
×
×
  • Vytvořit...