Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Světla

    no sklo by asi slo,ale je to fakt pakarna,je to zatmeleny a fest.
    • 7
  2. oni

    Světla

    jj tobe pujdou wooody! v klidu! aha to sem jinak nepochopil,takze podle toho jestli mas ted uplne stary nebo ty mezimodelovy.
    • 7
  3. oni

    Světla

    cau ted svetla resim,ale novy svetla na starej nejdou a jen to sklo uz vubec ne,to sklo ma prave jinej tvar,jako telo svetla je stejny,ale to prekryti je podle modelu! mrkni o par radku nize na cocky do sveetlometu.
    • 7
  4. oni

    Moje nová krasavice

    tak sup,motor a prevodovku ke me... ne delam si pr.... at s nim najzdis hodne pohodovejch kilacku!
  5. oni

    Alu trubky, sever čech

    jo takhle,to ja vubec nevim,nemam poneti,to ja myslel ze mi nejakou nabidnes sam....
  6. oni

    zajimave fotky 306tek z internetu..

    ty svetla co jsou na tom sedanu dat do te fotky co mam v avataru,jen pro nazornou ukazku!
  7. oni

    zajimave fotky 306tek z internetu..

    je to docela schodna pozice s mym obrazkem,mohl by to nekdo ve photoshopu predelat!
  8. oni

    zajimave fotky 306tek z internetu..

    dekuju,ani nevis jak si mi ted pichnul,porad laboruju se svetlama a tohl ejsem potreboval diky! ty cerny nevypadaj zle! kdyz on ma i ty cerny listy na narazniku! nemas jeste prosim? [upravil dne 2/2/09 oni]
  9. oni

    Alu trubky, sever čech

    tak ted mi staci rict cenu trubky + doprava a uvidime.
  10. oni

    zajimave fotky 306tek z internetu..

    kdyz to tak vidim,tesim se az bude teplu a slunko, az auti konecne umeju,nalestim...sakra
  11. oni

    Alu trubky, sever čech

    tak moc dekuji za foto,super! no tech 76 je malo,ted mam 85 a jeste bych malinko snesl vetsi. a neni to lesteni pro tebe nejak zdrzujici? kdyz by se to eventuelne vylestilo,nezajde to nejak,preci jen ty sra... na silnici udelaj sve!
  12. oni

    zajimave fotky 306tek z internetu..

    no a tmavy cyclony a nevypada to zle ne?
  13. oni

    cocky do svetlometu

    chtel jsem se zeptat,je nejakej rozdil mezi svetlama na novym modelu mezi cirym a necirym prekrytim krome prave toho prekryti?
  14. vždycky se dá najít něco horšího... jenze to byo mysleno v dobrym, by sme se od nich mohli ucit...
  15. oni

    Alu trubky, sever čech

    a muzes poridit foto aspon tech 18 cm? jinak je sance ze bude,jestli treba mam cekat nebo tak! jinak dekuji moc!
  16. no tak sem si dal praci a precetl to cely,nekdo tady psal ze lidi u nas sou strasne neukazneny a myslej si ze sou na silnici samy a to je hlavni chyba!ale o tom by sme se tady mohli dohadovat porad! uvedu jen malej priklad a to silnicni provoz v turecku,kdo tam byl,vi o cem hovorim!
  17. oni

    cocky do svetlometu

    aha,hele to se spatne vysvetluje,je to jen pulkruch a tam jak je to spojeni krouzku,tak je hlubsi,takze diody nesvitli primo do krouzku! a cely to bylo takovy zasedli,takze to hodne ubiralo na svitivost!
  18. oni

    cocky do svetlometu

    zatim nic,ted budu schanet material a zdroj svetla!
  19. obdivuju te s tim ze si to dal skoro od sroubku do kupy,to chtelo hodne casu! tenhle lak se mi libi,ale myslim si ze 406 coupe moc nesedne a coupecko je proste krasny z linky,maximalne malinko detailu,ale tohle je moc! promin,mozna kdyby zustal origo zadni naraznik a jiny kola treba jen cerny a hlavne veliky,tak jeste,ale takhle..... promin
  20. oni

    Brzdy/ brzdove desticky

    dojdi do autokelly rekni jim rok vyroby model,motor,verzi a on ti da neco co ti bude zarucene pasovat,max ti nabidne treba od vice znacek! jinak s tim kabelem,no ja bych se na to vyprdnul tahak nejaky kabely,spis bych se divil ze by to tam nebylo! ale coz! jinak si priprav docela velkej obnos!
  21. oni

    Alu trubky, sever čech

    no ja potrebuju skoro 30 cm at se to nezda,ale je to tak a zrovna bych vzal kamosovi na 206 jestli by ti to nevadilo a je mu tak 20 cm +- nejakje centacek kdyby neco! jinak za fotku budu vdecnej,dekuju moc!
  22. oni

    Alu trubky, sever čech

    no ja ted mam 85 dvoustenou a to neni ono,chtel bych tu 100 tedy, ty 2 mm je dobra tloustka! na kolik by vyslo asi 60 cm trubky! mohlo by bejt foto,aby nedoslo k nedorozumneni,jistota je jistota!
  23. oni

    Problém-centrál 306

    tohle me dela,kdyz nemam dovrene nejaky dvere,ale podle ceho to pozna netusim!
    • 6
  24. oni

    xenony

    asi ti tu kazdej napise,ze to proste bejt nema,pak ze nekdo s tim nesouhlasi a odsuzuje,ja je mam,ale v cocce a nemuzu si stezovat a zatim na me nikdo neblikal,ze bych oslnoval! jinak s policajtama zalezi na koho a kde narazis,ale muzes vyfasnout peknou pecku a nekdo tu psal,ze berou i technicak,co je na tom pravdy nevim!
  25. oni

    Alu trubky, sever čech

    jj ta 1,5 nebo 2 jak pise on bude super! ten prstenec je aspon 10 ne? to uz je moc!
×
×
  • Vytvořit...