asi ti tu kazdej napise,ze to proste bejt nema,pak ze nekdo s tim nesouhlasi a odsuzuje,ja je mam,ale v cocce a nemuzu si stezovat a zatim na me nikdo neblikal,ze bych oslnoval! jinak s policajtama zalezi na koho a kde narazis,ale muzes vyfasnout peknou pecku a nekdo tu psal,ze berou i technicak,co je na tom pravdy nevim!