Přejít na obsah

Martin 1981

Uživatel
  • Počet příspěvků

    574
  • Registrace

Vše od uživatele Martin 1981

  1. ja len tak nahodou ked som chcel kupovat 406ku tak som o nej cital ake ma caste poruchy a tak a nahodou mi ujo gugel ukazal PC,bolo to asi pred rokom:super
  2. ja som to uz videl aj v obchode farby laky ,maju tam taky auto kutik a kukam a VIF letny aj zimny a ja som to zhanal kade tade a mal som ho pod nosom:D:D:D,inak aj mne sa zda ze je tichsi a zivsi motor
  3. o tej NITRE neviete niekto ci to tam robia ?
  4. tomu k...... by som uz nikdy nedal vodicak,vydrbany hajzel ,vcera som to videl v spravach hlavna vec ze na tej sunke mal sportovy vyfuk:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha
    • 9
  5. hmmmmm,aj moje ale mozno tak o 5 rokov:bojim
  6. Martin 1981

    406 vs. 307

    nenapisal si to nahodou opacne? asi takto to je 66kw-siemens a 80kw-bosch,teda ja mam p406 66kw siemens [upravil dne 17/1/11 10:25 Martin 1981]
  7. ale ten beton akoze plaz:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik
  8. no super ,to si ma povzbudil:D:D:D
  9. asi tobude len to super predrazene chorvatsko:roll
  10. fuuuu 1800km ,tak to hej:D ale nasej malej bude v lete len rok a pol,tak neviem ci sa na to dat,a chorvatsko ma vobec nelaka ,,,,,,,,,,myslim ze si niekde pisal ze chodis cez Srbsko nevies tam o nejakom bezpecnom mieste na oddych ozaj treba do srbska pas?
  11. nejaky tip na repro do prednych dvery k origo radiu nemate?myslim co mate odskusane a hra to dobre,,,,,,,,original sa pomaly poruca [upravil dne 15/1/11 13:12 Martin 1981]
  12. cau,ake velke mas deti?vydrzia tu cestu?my mame male dievcatko doteraz sa jej v aute pacilo vydrzala sa vozit dlho ale teraz uz vymysla.neviem ako sa rozhodneme mam cca 1300KM.Este bez dietata sme boli autobusom na slnecnom pobrezi v hotely šIPKA tam to bola parada tak nas to laka do bulharska ale letecky je to docela dost penazy:bacha,,,,,,,,,,,,ak mas este daky tip poprosimta daj link,,,,,,,,,,ozaj pred casom sme pisali o tej klime uz ti to slape?
  13. no je to pekne ,idem spat rano skoro vstavam
  14. cau,hod sem link
  15. caute ,neuvazujete niekto v lete ist do bulharska?
  16. Martin 1981

    ceny benzínu

    no nechcem si ani predstavit co bude stat benzin a nafta v lete:bojim
  17. Martin 1981

    Nos 406

    PEKNA???NADHERNA:super
  18. ak toto uz niekde je tak pardon,ked na volim na display teplotu 26stupnou tak chvilu fuka horuci a pocase uplne studeny je to normalne alebo???
  19. Qcko,doteraz som tomu nevenoval pozornost ked bolo tak -10 tak mi ukazoval aj -17 nebol tam taky velky rozdiel ako u teba ale bol myslel som ze sa posralo to cidlo ,blblo to len za studeneho motora a teraz ty pises tiez tie rozdiely na teplomery,takze mi stoho vychadza ze ked viac minus vonku baterka nedrzi a potom to preblikovanie a blbosti na teplomery
  20. jkmtrnava,,,,,,,,,,,fuuuuu ty si ma upokojil mne to tiez preblikava malokedy ale predsa,takze to znamena ze sa mi poruca baterka ???
  21. ja som cca 35km od Nitry
  22. ja som to tiez pozeral este bol komplet,ja mam 66kw tak som to nechal tak [upravil dne 7/1/11 21:12 Martin 1981]
  23. ja mam oddnes nove zhavice,tak uvidim ked sa ochladi,
  24. tak aj ja mam vymenene ,neviem ci je to len moj pocit ale auto ide lepsie ,lahsie sa radi,takze vrelo doporucujem :super:super:super
×
×
  • Vytvořit...