Přejít na obsah

Martin 1981

Uživatel
  • Počet příspěvků

    574
  • Registrace

Vše od uživatele Martin 1981

  1. Odstraněna zbytečná citace předchozího přispěvku to je asi jedna s mala vyhod ktore nam to euro dalo:bojim [upravil dne 7.8.2011 od Kurt]
  2. Martin 1981

    Moje 406 - nehoda, co s tím???

    no tych klampiarov mi ani nespominaj ,naposleddy za manzelkou jeden nedobrzdil,trochu pokrceny kufor to tvrdil klampiar pri obliadke povedal ze to je pohodicka to pojde opravit a ked to bolo opravene a zacal ze kolko stym bolo roboty a tristy okolo toho a ked zajeb... cenu ze 250e skoro som sa posadil na rit,teraz cas ked auto bolo u neho to som mohol radsej zohnat druhe dvere neopravovane a dat nastriekat a len doma prehodit,a vysledna preca pana klampiara nieje ziadna slava len ta cena je paradna,,,,,,,takze asi tolko ku klampiarom vsetko sa da len kolko to bude stat a aku to bude mat trvacnost
    • 91
  3. Martin 1981

    Moje 406 - nehoda, co s tím???

    fuuu skoda 2004rocnik,hlavne ze si ok,ak opravovat tak skus zhanat anglicana v tvojej farbe a potom to poskladat ,tazko takto posudit podla foto to vypada dost rozbite
    • 91
  4. tak a je po dovolenke:(,pezotik slapal ako hodinky cesta fajn ,pocasie super,aquapark super Benatky super,Jesolo super takze celkom dobra dovolenka aj ked na bulharsko to asi nemaaaaa:aut
    • 13
  5. tak to ja uz pojdem domov:roll
    • 13
  6. a uz sa to blizi,dufam ze vide pocasie lebo zatial to nieje nic moc podla predpovede
    • 13
  7. idem do hotela ,16.7. okolo 4.00hod vyrazam a mozno aj skor este neviem
    • 13
  8. tak a uz je to tu v sobotu ideme na dovolenku,huraaaaaa
    • 13
  9. Martin 1981

    Premyslam nad kupou 607

    ja ked idem na prckovy P106,tak sa smejem ako ma hrdinsky prebiehaju tie totalne vydojene ochcavie a prasaty a skoro kazdy robi taky dym ako STARA AVIA:D:D:D:D
    • 13
  10. Martin 1981

    Klimatizace - kompresor

    presne takto to robi mne,ale od posledneho plnenia to slapalo a aj tento rok na jar to chladilo a teraz prisly vacsie teploty a robi to p... [upravil dne 24/6/11 10:35 Martin 1981]
    • 16
  11. Martin 1981

    Klimatizace - kompresor

    Mohlo by to sposobovat prilis vela chladiva v systeme. Ak sa auto ohreje na slnku, moze potom stupnut tlak nad maximum aj ked klima nebezi a aktivuje sa bezpecnostny spinac presostatu nuz a klima sa nezapne. Ked auto schladne, tak v systeme klesne tlak a klima funguje. Ale je to len teoreticka uvaha... toje mozne,staci trochu odpustit?
    • 16
  12. Martin 1981

    Klimatizace - kompresor

    ja mam autoklimu a ked je auto vyhriate od slnka tak nechladi ,naopak rano zapnem klimu a ide,uz to riesim od vlani a stale sa mi nedariiii
    • 16
  13. ja mam ten isty problem ale je to len trosku chtene na lavej strane:roll
    • 15
  14. Martin 1981

    schema airbag P406

    pisala len airbag spolujazca:bacha
    • 10
  15. Martin 1981

    Tempomat do 406

    aj ja mam packu aj sa da povolit v bsi ale treba natiahnut kabel a neviem kadial to tahat a neviem ci si nato trufnem:aut nepospajate mi to niekto???samozrejme nie zadarmo,ak bude treba aj pomozem [upravil dne 25/5/11 19:58 Martin 1981]
    • 74
  16. Martin 1981

    schema airbag P406

    nejake foto?ako to vypada:roll
    • 10
  17. Martin 1981

    schema airbag P406

    svieti mi kontrolka a na dia chlapik povedal ze to je niekde na strane spolujazca ako je odkladacia skrinka
    • 10
  18. Martin 1981

    schema airbag P406

    nikto???
    • 10
  19. cau,nemate niekto schemu zap.airbagu hlavne toho coje v pristrojovke pri spolujazcovi ?
    • 10
  20. Martin 1981

    Palivovy filter P406 2.0HDi - typ

    ja mam balonik:D
    • 16
  21. Martin 1981

    Palivovy filter P406 2.0HDi - typ

    ja mam siemens a urcite v nadrzi cerpadlo nemam,ako to funguje netusim
    • 16
  22. Martin 1981

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    rusov porazite,drzim palce
  23. Martin 1981

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    co nehrali Stesti ,Klika a Nahoda?ale nie co som videl vase zapasy hrali ste dobre a svedsko sa na vas pripravilo velmi dobre a bez prehry vyhrat turnaj ked sa hokej vyrovnava bude asi velka nahoda,bronz bude VAS:super
  24. Martin 1981

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    gratulujem k postupu,hrate super hokej:super
  25. ako som ti uz pisal mal som tie kolesa boli super a kukam ze su super aj na peugeote,super
    • 82
×
×
  • Vytvořit...