no tych klampiarov mi ani nespominaj ,naposleddy za manzelkou jeden nedobrzdil,trochu pokrceny kufor to tvrdil klampiar pri obliadke povedal ze to je pohodicka to pojde opravit a ked to bolo opravene a zacal ze kolko stym bolo roboty a tristy okolo toho a ked zajeb... cenu ze 250e skoro som sa posadil na rit,teraz cas ked auto bolo u neho to som mohol radsej zohnat druhe dvere neopravovane a dat nastriekat a len doma prehodit,a vysledna preca pana klampiara nieje ziadna slava len ta cena je paradna,,,,,,,takze asi tolko ku klampiarom vsetko sa da len kolko to bude stat a aku to bude mat trvacnost