Přejít na obsah

Martin 1981

Uživatel
  • Počet příspěvků

    574
  • Registrace

Vše od uživatele Martin 1981

  1. cau,zatial ta poprosim obe tycky a ulozenie ramena co je vedla zadneho tlmica pri kolese je to diel cislo 7
  2. u mna to bolo snimacom na cerpadle,po vymene to prestalo,skus to.
  3. Martin 1981

    zadna naprava p406

    aj ja to hladam a nic
    • 22
  4. Martin 1981

    zadna naprava p406

    prosim vas ak mate obrazok dajte ho sem co to je to ulozenie v tehlici
    • 22
  5. Martin 1981

    zadna naprava p406

    je to toto??? http://eshop.autorozvody.cz/tecdoc/ nejde mi sem dat ten obrazok
    • 22
  6. Martin 1981

    zadna naprava p406

    este neviem co vsetko treba,dnes mi kamos menil predne lozisko tak som kazal popozerat co vsetko je ko,predok je ok,ale ze zadok je slabota,zajtra si idem po auto a uvidim co vsetko povie,ja len zatial zistujem co vsetko a kolko cca,,,,,,,,,,,,este mi spomenul ze je ko nejake lozisko ale to myslel asi lozisko kolesa na naprave lozisko nieje,ci???
    • 22
  7. Martin 1981

    zadna naprava p406

    asi dam vsetko vymenit
    • 22
  8. caute ,co vsetko treba na go zadnej napravy a aku znacku doporucite,ak to uz niekde je tak pardon,dlho som nebol na stranke a neviem sa tu este orientovat,inak ten stary vzhlad sa mi pacil viac.
    • 22
  9. cau,poprosim ta nacenit vsetky tycky,gumene veci a je tam aj nejake lozisko je to zadna naprava P406 break,rv2003,2hdi,66kw,dakujem za info
  10. pocitaj ze diesle na zapade robia 50000 rocne,a malo ktore ma za 5r 120t,a 8000 za 1,5r,skus si pozriet mobile.de
  11. Martin 1981

    Kupa 307cky

    1,4hdi asi nebola v 307 skor asi 1,6 benzin ked tak molo najazdi ale vyber bude podstatne mensi ako v nafte [upravil dne 1/2/14 15:54 od Martin 1981]
    • 6
  12. Zemla ja mam na 2hdi,66kw,ale v 406ke 74ku ty mas urcite slabu,varta ma konfigirator baterii podla auta skus tam pohladat
  13. no ja mam zasa problem ze musim mat teplotu na 30,bud ide horuci vzduch alebo studeny nic medzi tim a uz to riesim dlho a zacina ma to vytacat,je to dost otravne hlavne ked nemrzne stale prepinat teplotu,bud je velmi teplo alebo to fuka studeny vzduch
  14. len najst 407 v benzine bude tazke,na slovensku na jednej inzertnej stranke je asi len 4ks so 70,skor asi doviest
  15. no ked nevies najst palivovy filter,tak sa prosim ta nepustaj ani do jeho vymeny:D
  16. Martin 1981

    P106 1.4i 2001 OLEJ

    toto nepochopim ako niekto chce usetrit cca 100ku na oleji,do peugeotu patri TOTAL a je oproti inym vyrobcom ten z lacnejsich,a potom po takomto majitelovy kup auto:D
  17. vie mi niekto poradit ci mozem pouzit kompresor sd7v16 1228f ked tam mam sd7v16 1240
  18. ano a ked mas smed alebo hlad tak si otvoris konzervu lebo nikde na blizku nebude bufet:D
  19. ja ked vidim tie plaze a ubytovanie v bg tak sa cudujem ze chorvatska aj niekdo cestuje,ak by bola poloha krajin opacne tak nikto do chorvatska ani nepachne,tie nadherne betonove platne pri mory maju ale svoje caro:D Za mna je bg cislo jedna na tento rok
  20. jazdis tam cez cestovku alebo si hladas ubytovanie sam,ja zrovna pozeram na bgstay.com,pojdeme pravdepodobne na slnecne pobrezie uz sme tam boli v roku 2008 a velmi sa nam pacilo
  21. a hranice srbsko- bulharsko su ako na tom
  22. 2let+2pred odletom +nejake meskanie+ cakanie na kufre asi na 10h ani nevies ako,a to nehovorim o dni odchodu ja to mam na slnecne pobrezie cca1350km:) [upravil dne 2/1/14 19:15 od Martin 1981]
  23. Ladman ako sa vola ten vedlajsi prechod s madarska do srbska?
  24. Martin 1981

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    ja osobne nic s koncernu nechcem ani vidiet a to nehovorim ze za ake ceny sa to predava,teda aspon na slovensku,tu je to proste modla,svagor kupoval oktaviu 2007 za 7200e a to mohol mat za tie prachy mladsie nekoncernove.mne sa paci aj s-max
  25. ozivujem temu. chcem sa spytat ci ste niekto bol v roku 2013 v bulhursku,zaujima ma cesta cez srbsko,niekde som cital ze bulhari otvorili novu dialnicu tak chcem vediet ako to tam vypada a ci to skratilo cas,dik ak sa niekto ozve
×
×
  • Vytvořit...