Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    Jakou omyvatelnou barvu do bytu?

    Jo jo, Dulux Colours Of The World:super
  2. Tango C8

    807 na prodej

    Multivan, caravele - jináč to bych bral taky. 3,2 benzín, automat
  3. Tango C8

    807 na prodej

    Taky jsem zvědavý co to bude, hm, když se to sem bojíš napsat, tak to bude němec ? Uděláme tipovací téma, co kupuje golias
  4. Tango C8

    807 na prodej

    :xvulPromin,ale taky tlaci radicka:D
  5. Tango C8

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    Motomoto a co voyager co? Ten pa klacek hned vedle budiku. A ma 7 mist.
  6. Tango C8

    Kontrolka mazání

    Motomoto nic nenapsal, jenom polozil dotaz k tematu obecne. A kolega co hned vystartuje jem proto ze nekdo konstatoval situaci, asi nema co tady delat. Urazet se muze jinde. Tady se resi neco a jak pisu moto nic strasne nenapsal. [upravil dne 15/4/12 20:19 od Tango C8]
  7. Tango C8

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    Tak ať to jezdí a netlačí tě středová konzole do kolena . A na čem bude lítat motomoto? Snád se pochlubí.
  8. Tango C8

    Roleta do PZ dveří

    Jo jo. Vždy se mi stane, že tu zadní část roletky špatně zaháknou, pak to tam odstává a když se dveře otevřou tak to urve pomalu dveře aj z výplní a samozřejmě urve háček a potrhá roletku, že?
    • 6
  9. Tango C8

    Roleta do PZ dveří

    No, já jsem již zašíval to co děcká roztrhli. Naštěstí to nebylo moc, ale sešil jsem to a zatím to funguje a není to moc vidět.
    • 6
  10. Tango C8

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    Mimo tema. Bereš tu 807 od motomoto??
  11. Tango C8

    Poistky C8

    Takže já bych je hledal v motorovém prostoru nad nádobkou pro kapalinu do ostřiku. F9 - F12 A tohle: [upravil dne 11/4/12 11:13 od Tango C8]
    • 9
  12. Tango C8

    Poistky C8

    V manuálu pro C8 je tohle:
    • 9
  13. Tango C8

    vejde se kočárek do 206 SW?

    Ještě otázka jaký kočár.
  14. Taky jsem na starý objímce ulomil pacičku. Oprava na místě a v rychlosti - nacpal jsem tam kousek drátku abych nahradil tu pacičku a pak to fungovalo. Následně nato jsem koupil objímky a zatím fungují normálně.
  15. Tango C8

    AXA - povinné + havarijko

    Kluci já mám u kajveta u ČP - POV a HAV All risk a super cena , včetně čelního skla a tak dále tuším za 7,8 tis
  16. Dá se koupit jenom objímka žárovky, vyměníš a hotovo. já to řešil taky, pak jsem se nasral a kupil rovnou na oba blinkre, a zatím funguje na 100%. při výměně se nelekněte, nová objímka de drobátko stuha, stačí zatlačit a je tam. Já se lekl že jsem koupil něco blbě.
    • 15
  17. Tango C8

    Pavuk... ©

    Poptávka: Koupím 407 , poznámka - preferuji jako příplatkovou výbavu pavouka.
  18. Tango C8

    Pavuk... ©

    To bude adams family. Nebo celá rodinka a ty jsi jim přilepil synka a teď se budou mstít.
  19. Tango C8

    Pořízení 807-ky

    Jo přesně tak. TAkže ve dveřích vzádu nejsou ale vzadu v sloupku u pátých dveří. Tak je to jasné. [upravil dne 21/3/12 13:13 od Tango C8]
  20. Jo, 2,0 dci je , a tuším to má řetěz.
    • 86
  21. Jenom do určitého roku. Nové modely Espace IV PII již nemají 3,0 dci šatnou. [upravil dne 21/3/12 10:53 od Tango C8]
    • 86
  22. Tango C8

    Pořízení 807-ky

    Pod stropním světlem ?? To nemám.Hm, a nebo jo? Kde mám v druhý řadě reprák sakra? Tak to jsi mně dostal:mad:
  23. Tango C8

    Pořízení 807-ky

    Ja nemám navi ani jednu tedy, ale repráky mám asi 8 A hraje to normálně, pro mně bohatě stačí.
  24. Espace IV nemá blatníky plech, pozor Taky je to bakelit.
    • 86
  25. Právě naopak, 2,2 ještě de ale 3,0 je úplně naprd. První modely mají špatné vyřešené chlazení motoru a jiné věci. Na RF je toho hafo a moto to ví. Stačí juknout na bazar a vidíš že se prodáva jenom 3,0 dci - tedy většinou. Já jsem mněl 2,2 dci dva roky a úplně bez problému. Prodal jsem ho jenom kvuli naftě, ptotže pro mně na nákup je lepší benzín. 3,0 dci jedině od roku tuším 2008:myslim
    • 86
×
×
  • Vytvořit...