Právě naopak, 2,2 ještě de ale 3,0 je úplně naprd. První modely mají špatné vyřešené chlazení motoru a jiné věci. Na RF je toho hafo a moto to ví. Stačí juknout na bazar a vidíš že se prodáva jenom 3,0 dci - tedy většinou. Já jsem mněl 2,2 dci dva roky a úplně bez problému. Prodal jsem ho jenom kvuli naftě, ptotže pro mně na nákup je lepší benzín. 3,0 dci jedině od roku tuším 2008:myslim