Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    denne led svetla (RL)

    Není to moc vysoko? Jestli to odpovídá vyhlášce.
    • 33
  2. Tango C8

    Tónování autoskel

    Já to mám od výroby a bohatě z roletkami to stačí Viz foto v podpisu. [upravil dne 2/5/12 08:27 od Tango C8]
    • 33
  3. Tango C8

    Tónování autoskel

    Jo, a proto ti tam vleze, jelikož bude předpokládat že tam něco máš.
    • 33
  4. Tak, komplet přední náprava hotová, krom tlumičů, brzdy (destičky a kotouče)přední měněné na podzim a zadní teď na jaře. Jináč vše provedeno u pp205 a spokojenost
  5. Tango C8

    denne led svetla (RL)

    Jak origo? Prostě na parkovačky a hotovo ne? Otočíš na páčce a musej zhasnout. Tak to mám.
  6. Tango C8

    New C8

    Skuste ještě když je klíček v poloze \"příslušenství\" (dle manuálu). V tyhle poloze se nastavuje senzor světel, tak možná to pude na okna. Jináč jedině dia, jak píše straki a ten ví co píše.
  7. Tango C8

    Zadní dveře Peugeot 8O7

    Pane jo, 60 tis za vstřiky To jsou pozlacené ne? Ale k dveřím, opravdu, skus sám projít, nastříkat, pohejbat a uvidíš. Caknutí znamená, že ten zámek odskočil a de otevřít. Myslím na fabče mi blbli zadní vrata, taky jsem musel přes sedačky do kufru, stačilo prostříknout, rozhejbat a vše pak šlo normálně. Neházej hned flintu do žita,určitě to nebude nic vážného.
  8. Tango C8

    New C8

    Nastavení oken, úplně sjet dole, podržet tlačítko směrem dole, pak nahoru a zase když je okno zavřené tak podržet tlačítko směrem nahoru a je to:myslim
  9. Tango C8

    Zadní dveře Peugeot 8O7

    Až to otevřeš, stačí rozebrat, namazat a hotovo.
  10. Taky klimu vypínám, když ji nepotřebuji. Zatím chladí, ale... nějak se mi nezdá něco na ní. Musím u PPčka to prozkoumat co nato řekne.
  11. Tango C8

    Parkovací asistent

    Myslím vzádu v kufru jak je reprák na boku, tak vedle je deklík, který se dá sundat a tam něco je. Alespoň mně to tam odsať pípá a taky tam něco je.
  12. No, mně čekají taky opravy na přední nápravě. Zatím ramena.
  13. A co je sní?
  14. Tango C8

    Kvetonova 807ma - prodaná

    Stále ho tam má. Moto ho určitě nedával pryč, tedy když ho tam vůbec měl:myslim
  15. Není tvoje? Jak to?
  16. Tango C8

    Kvetonova 807ma - prodaná

    No vidíš, ani to nebolelo:D Od Motomoto jenom to nejlepší. Tak nech slouží a víš kde je naše sekce né? :roker
  17. Jo, to asi jo. No za mně asi GP. Jináč když vydím novou mazdu 5 tak mi je Když se někomu líbí.
  18. Co to je GP?
  19. Tango C8

    807 na prodej

    Hm, nepoužil? Já celkem často. No, ale asi proto taky prodáváš, co? Myslím že nevyhyneme, za chvíli nás tady bude jak ... no víme že Víc hlav víc ví
  20. No, musím zaklepat, mně pomohla výměna patice. U mně stačilo na starou patici zatlačit a začal blinkr blikat normálně.
  21. Také mrňavé fotky? No , ale ako chceš
  22. xpetrix - ty taky hod foto a do sekce naše káry.
  23. A před tím fungoval blinkr? Nebude to pojistkou, tedy jestli nějakou má
  24. Ale ne, máme to úplně stejně, jak to máš ty. Z venku je jedna nahoře a zevnitř jsou dvě dlouhe . A nebo kolega měl obyčejnou matku jako náhradu a ta mu zahučela dole.
  25. Tango C8

    807 na prodej

    MI mysleli že deš do většího nebo stejně velkého Dle mně, dnes je jedno jaký nový vůz kupuješ. Kvalita bude stejná
×
×
  • Vytvořit...