Pane jo, 60 tis za vstřiky To jsou pozlacené ne?
Ale k dveřím, opravdu, skus sám projít, nastříkat, pohejbat a uvidíš. Caknutí znamená, že ten zámek odskočil a de otevřít. Myslím na fabče mi blbli zadní vrata, taky jsem musel přes sedačky do kufru, stačilo prostříknout, rozhejbat a vše pak šlo normálně.
Neházej hned flintu do žita,určitě to nebude nic vážného.