Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    Čelní sklo

    To, ale není vyhřívané.
  2. Tango C8

    Čelní sklo

    Počkej, počkej ty máš vyhřívané čelný okno?
  3. Tango C8

    Čelní sklo

    Vyhřívané ? To má náš BUS taky?
  4. Tango C8

    motor nejde nastartovat

    napíšu vše příští týden,sico to není autorizovaný servis,ale žádná garáž taky ne, ještě tam mám nějaké vyřizování,hlavně jméno,aby si rozmysleli ostatní kdyby jeli kolem tak tam neeee Seš tajemný, jak hrad v Karpatech:o
  5. Tango C8

    svítivost světel 807

    NO právě.
  6. Tango C8

    chladič paliva

    Hm, já myslel že máme vozidla celkem dost na vozovkou oproti jinším autům. Asi musíš víc uklízet sníh:P Ale ne, je to zvláštní.
  7. Tango C8

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Začneme grilem a uvidíme jestli nám tohle jde. Pak máme na léto děcky den.
  8. Tango C8

    Rocadova C8

    Barva vozidla ho uchvátila
  9. Tango C8

    Pořád se krade

    Gabriel 307: 11. místo pro mně
  10. Tango C8

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Ten termín je OK a u Rocada taky je to ok. Ju a nezapomeňte montérky (tepláky), Rocada je v rekonstrukci, tak ať si nezamažete sváteční oblek. [upravil dne 26/2/13 09:56 od Tango C8]
  11. Tango C8

    Rocadova C8

    Hlavně že Rocada slintá nad mojí C8
  12. No jo, ale nový je něco jiné.
  13. Není to náhodou ten 11 místní?
  14. V Chrysleru třetí řada snád ani nejde ven:myslim, proč ji taky dávat ven, když zaleze do podlahy a některé jsou elektrické.
  15. No jo, ale nemá šoupačky (kdo je měl nechce jináč) a nebude to typ SUV?
  16. Petře: Tohle má nový motůrek a 132kW, ten co si našel má 120kw:papa http://www.tipcars.com/#lancia-voyager/28-crd-gold-nova-verze-132-kw-33710411.html A ta třetí řada nic moc teda. To spíš pak tohle, je to benzín, awd CCA stejné jak voyager, jo to starší model, ten novější se mi moc nelíbí zepředu zase. http://www.tipcars.com/#toyota-sienna/limited-4x4-kuze-12781023.html [upravil dne 22/2/13 07:57 od Tango C8] [upravil dne 22/2/13 07:58 od Tango C8]
  17. Tango C8

    Oznacenie zastavky autobusu

    Tak jsi v právu ty:papa
  18. Tango C8

    Oznacenie zastavky autobusu

    Tommy002 : Je otázka jak to bylo provedeno, kolega psal, že tam je jenom kulatá značka IJ4b a to ještě bez napisu a buch ví kde je. A taky bez vodorovného značení.
  19. Tango C8

    Oznacenie zastavky autobusu

    Zlutý oblouk ne, ale ta cedule z nápisem je dopravní značka má byt kulatá,ale umístěná dle obrázku. Takhle má vypadat označení zastávky BUS. Zat.TIF
  20. Tango C8

    Oznacenie zastavky autobusu

    JO takhle, to je jenom konstrukce pro značku. Když nic jiné tam nebylo, tak jste platili MP do kapsy A jináč poloha tyhle značky je taky daná v ČSN, když je někde na přístřešku , tak je to špatně. Hold toho zneužívají MP. Taky jsem dostal takhle pokutu, parkoviště pro invalidy, bez vyznačení kolečkových křesel, ale svislá značka byla, jenomže ai 3 metry nad vozovkou a uplně v rohu parkoviště. Lísteček jsem vzal, zajel na služebnu a bába říkala no jo máte pravdu a šel jsem domu. [upravil dne 20/2/13 11:21 od Tango C8]
  21. Tango C8

    Oznacenie zastavky autobusu

    Jaký žlutý oblouk?? Označení zastávky je přesně dané a nemá to být žádný oblouk [upravil dne 20/2/13 11:18 od Tango C8]
  22. Tango C8

    Oznacenie zastavky autobusu

    Vodorovná - žlutá čára V11a + dva krát svislá - na začátku IJ4c, na konci (kde zastaví bus) je IJ4a. Ale jestli je zastávka v zálivu, mimo jízdní pruh, tak na začátku IJ4c nemusí být. [upravil dne 20/2/13 11:09 od Tango C8]
  23. Při stání mi taky teplota stoupne ke 100 st. Pak klesne když sepne větrák , asi je to normální
  24. Tango C8

    úsporný režim

    Tak jaký je závěr?
  25. Tango C8

    Srazík v Praze 4.5 ?

×
×
  • Vytvořit...