JO takhle, to je jenom konstrukce pro značku. Když nic jiné tam nebylo, tak jste platili MP do kapsy
A jináč poloha tyhle značky je taky daná v ČSN, když je někde na přístřešku , tak je to špatně. Hold toho zneužívají MP.
Taky jsem dostal takhle pokutu, parkoviště pro invalidy, bez vyznačení kolečkových křesel, ale svislá značka byla, jenomže ai 3 metry nad vozovkou a uplně v rohu parkoviště. Lísteček jsem vzal, zajel na služebnu a bába říkala no jo máte pravdu a šel jsem domu.
[upravil dne 20/2/13 11:21 od Tango C8]