Přejít na obsah

rhinos

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 233
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele rhinos

  1. rhinos

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    a registracky budou kdy?:-) Bude rifter?
  2. no nevim. Pisek je fajn ale mas ho pak i tam kde ho mit nechces
  3. rhinos

    motor a zavady 807?

    a je to servis kde dělají francouze normálně? Já mám zkušenost že vždy ohrnují nos protože maj zažitý ty svoje koncerny
  4. rhinos

    motor a zavady 807?

    přesně ta 5008 je trošku teď v jiné cenové relaci než se mi hodí.
  5. rhinos

    motor a zavady 807?

    dík za názory. Ono stejně ještě budu muset manželku přesvědčit. Ona nechce autobus Původně jsem jí totiž hrozil nějakou dodávkou. Ta by se mi líbila a hodila ale to neprošlo
  6. rhinos

    motor a zavady 807?

    dík za info. stejně se zatím jen rozhlížím
  7. mám P407SW 2.0HDi. Kupovaný z bazaru v roce 2013. Slouží stále velmi dobře i když občas zlobí. Vždycky jezdil tak za 6.3-6.7 Teď jezdíme ať dělám co dělám tak za 7.2-7.5 Napadá někoho co to může způsobovat? Až do nedávna jsem měl ještě jedno P407 se stejným motorem a to bylo pocitově vždy živější. Respektivě nástup výkonu byl v nižších otáčkách. Čip určitě neměl,ale zase žral víc. Ale taky okolo těch 7l. Čím může být způsobeno že jedno auto je zřetelně živější? Nemůže to mít nějakou souvislost?
  8. rhinos

    motor a zavady 807?

    trochu zneuziju tema. Je nas uz pres rok pet. Deti 1,5,9 Vozime je bud v 407 nebo v mem 5er od BMW. Ani v jednom to na delsi cesty fakt neni. Nejstarsi sedi uprostred a nezavidim mu to. Tak teda premyslim co s tim. Napadlo me zbavit se 407 a koupit neco vetsiho. Dnes jsem videl na parkovisti tu 807 a to by bylo fajn. Kdyz jsem to tady procetl tak brat asi motor co ma manzelka v 407? RHR? Jak je to s bezpecnosti kdyz to ma tech 7 mist. Je to vubec vzadu bezpecny pri nejakem narazu? Taky jsem koukal ne ty C4 od Citronu. Ty jsou ale podivne levne...je tam nejaka past? Dik za jakekoliv info
  9. rhinos

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    me to prijde v pohode. Tady mas aspon moznost cenu srazit. Kdyz kupujes "nizkoobratkove" zbozi v hypermarketu tak preplacis 30-60% a na pokladne slevu neukecas
  10. rhinos

    ceny ojetin

    tak ono to jde vidět i z toho jak jsem během pár měsíců koupil já. Rozdíl byl dost velkej. A to ta levnější byla víc našlapaná výbavou a žádný průser tam nebyl. Nicméně koupit skoro za 200k 8 let starou 508 a dokonce někde ve verzi 1.6 mi příjde jako úlet. Pokud by to byla GT ještě se starým motorem tak bych o tom uvažoval.
    • 14
  11. rhinos

    ceny ojetin

    Jenom taková polemika V roce 2013 jsem kupoval dvě P407SW 2.0HDi Jednu z bazáče v březnu z konce roku 2006 s nic moc výbavou po leasingu. Ale hezkou a s asi 150000km což teda není zas tak zásadní pro mě. Stála mě tehdá zhruba 150k Druhou v létě o pár měsíců starší od soukromé osoby v podstatě v max výbavě co šlo za 100k a trošku vyšším nájezdem. Tu první stále mám. Za tu dobu mě nic hrozného nepotkalo co se týče servisu ale to není důležité. Teď ze zvědavosti projíždím sauto a příjde mi že ty 508SW si až nereálně drží cenu...čím to je? Pořizovací cena přece nebyla o tolik větší ne?
    • 14
  12. tak to je otazka toho daneho kusu. Taky je otazka jestli si za "rozumnou" cenu to auto najde kupce a nebudes prodavat dlouho. Me jen zarazilo ze snad behem 3 mesicu co jsem na to tak koukal to slo vetsinove strasne dolu.
  13. no v tvé 406 asi ne ale u novych je to uz standart pomalu i v benzinu... Jinak ja bych s prodejem necekal... Co to tak sleduju tak cena 407 dost brutalne pada
  14. rhinos

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    no nevím...auto je možná i lepší Na auto ženskou sbalíš ale ještě se mi nestalo že bych na ženskou sbalil auto
  15. každému holt chutná něco jiného. Já jsem teda spíše Valach co je teď v Plzni Dřív jsem pil třeba Vsacan který už neexistuje,ten Radegast. A když jsem chodil rodičům pro pivo do džbánku tak mi třeba bylo jedno co tam čepují...chutnalo mi jakékoliv Ale buďme rádi co máme...jezdím často do Bavorska a to "pivo" je neskutečně hnusné
  16. tady se člověk zase pobaví Tím pilsnerem z Polska si mi rozsekal...ale pak jsem si přečetl že piješ Ostravar a už mi to bylo jasné Jinak já piju různé piva (Krušovice,Kozel,Staropramen,Bernard) ale vždy se rád vrátím k pilsneru z Plzně a protože jsem v Plzni tak občas zajdu rád na nefiltr na Parkán. Spilku paradoxně nemusím. Ještě když nemám pilsner tak si dám Bažanta. Tak prosím zkazky o europivu si nechte po desátém euroOstravaru
  17. rhinos

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Já mám Peugeot rád. Ale 508 ani ta nová se s 5er od BMW nemůže rovnat. Když pominu jiné věci tak i cena je u normálně vybavené 5er jinde než 508. Podívejte se jen co jde dokonfigurovat u BMW a co u Peugeotu. Mě ta 1.6 příjde jako špatná cesta ale ani u koncernu to není úplně růžový. Doba je zlá co se týče motorů. Ono ani u 5008 která se mi moc líbí pro rodinu velký výběr není.
  18. rhinos

    Škoda Superb II 3.6 VR6

    tak mimo rovinky jednoznacne rozhoduje podvozek a ruzne stabilizatory. Sup primarne na nejake honeni v serpentinach staveny neni
  19. rhinos

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    jo a to jsem zapomněl na Hyundai.... https://www.hyundai.cz/modely/i30-n tohle jsem potkal a musel se podívat co to vlastně je...protože jsem netušil že něco takového dělají Sakra doufám že si nějaký ten motor od Opelu vezmou protože exteriér maj libový
  20. rhinos

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Peugeot uz delsi dobu dela jen auta pro navstevniky hypermarketu. Proste sed a nuda(motorove). Je to skoda... Kdyz se clovek podiva treba na Golf GTi nebo i jednodussi GTd,Cupru a dalsi "sportovni" auta. Nemyslim ze by kupcu bylo malo. Driv bylo treba RCZ. Naposled udelal 308 a tim to konci. Naposled po faceliftu 508GT sestrelil tu 150kW variantu kvuli euru6. Ta 1.6 je jen pokracovani nastavene ekologicko-ekonomicke vize Peugeotu. Ony ty kone jdou udelat i na "slabem" motoru. Otazka je jen jaky bude prubeh vykonu a jaky je napocitany zivotni cyklus takoveho motoru.
  21. rhinos

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    buďte rádi že tam není tříhrnek 1.2 ecoboost
  22. rhinos

    klimatizace

    co cidlo teploty? Zasekla klapka...proste ti to na strane apolujezdce fouka horky vzduch a u ridice studeny... Zpět k mému problému. Pojistky jsem kontroloval jsou OK,sahara se taky točí. Tak mi napadlo jestli třeba ta klapka neni blbě opravená. Ale je fakt že když dám klimu na max teplotu tak to topi a jen kdyz dam klimu na min tak z toho tech zhruba 6stupnu nejde ale je to teply Po servisu: Mel tam plno. Ale kompresor spina a vetrak jak jsem psal se toci. Takze bud nekde dira v hadicich. Pry mu prijde ze tam medium citi. S autem neslo zajet dovnitr protoze tam bylo uplne plno. Takze az v utery. Teoreticky sice muze kompresor spinat ale uz neni schopen to dostatecne natlakovat...?
  23. to bylo v dobrém držím palce ať to klapne ale teď to vypadá asi všude OK
  24. rhinos

    klimatizace

    Tak cena za gram je obvykle 2kc. Ja za plneni nechal 1800. Za zaseknutou klapku 4000 Kde je ta pojistka? Jedny jsou v kufru a jedny uvolantu ale nevim ktera konkretni to je. Ale kdyz jsem na to koukal tak po startu se nespustila ani sahara. Nevim teda jestli se ma spustit hned. Klimakompresor je to na fotce? Edit: tak beru zpět...pojistky jsem si vygooglil v seviceboxu tak to odpo testnu
  25. počkat neudělal jsi vše...ještě si musíš pojistit počasí
×
×
  • Vytvořit...