tady se člověk zase pobaví Tím pilsnerem z Polska si mi rozsekal...ale pak jsem si přečetl že piješ Ostravar a už mi to bylo jasné
Jinak já piju různé piva (Krušovice,Kozel,Staropramen,Bernard) ale vždy se rád vrátím k pilsneru z Plzně a protože jsem v Plzni tak občas zajdu rád na nefiltr na Parkán.
Spilku paradoxně nemusím.
Ještě když nemám pilsner tak si dám Bažanta.
Tak prosím zkazky o europivu si nechte po desátém euroOstravaru