Zober mobil, prepni ho do funkcie fotak, namier don dialkove (predpokladam, ze je infra) stlac nejake tlacikto na DO a sleduj mobil. Ak budes vidiet ze sa pod nejakym tym tmavocervenym krytom rozsvieti LED (mozno je LED priamo viditelna, netusim ako tvoje DO vyzera), tak dialkove cosi vysiela. Ak nezaregistrujes ziadnu zmenu, tak bude nieco s vysielacom.
Ak robis do elektroniky, opatrne ho rozober a skus opravit. Mozno len prasknuty spoj, najcastejsie kontakty baterky, vlastna IR dioda...
Ak vysielac funguje, potom to uz bude narocnejsie, to by chcelo odbornu opravovnu na autoradia...